28 Mart , 2024, 13:25:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

düşükten ne kadar sonra hamile kalınabilir

Başlatan seda87, 13 Şubat , 2011, 00:02:31

« önceki - sonraki »

seda87

Bazı çiftler düşük sonrası hemen yeni bir bebek için denemeye başlamaya karar verirken, bazıları da bu kaybın yarattığı psikolojik travmayı atlatmak için zamana gereksinim duyarlar. Bu olayda doğru karar yoktur. Yeniden deneme zamanına karar verirken tek etken sizin duygularınızdır.

Genelde önerilen, düşük sonrası ilk adet kanamanızı gördükten eğer isterseniz yeniden denemeye başlamaktır. İki gebelik arasında en az bir adet kanaması geçmeyen durumlarda takip eden gebelikteki düşük riskinin bir miktar arttığına dair bulgular olmakla birlikte düşük sonrası adet görmeden hemen hamile kalsanız da endişelenmenize gerek yoktur. Sağlıklı bir bebeğin doğumuyla sonuçlanan pekçok hamileliğin bu şekilde başladığını aklınızdan çıkarmayın. Kendinizi ruhsal olarak hazır hissettiğiniz anda eşinizle birlikte olabilirsiniz. Enfeksiyon riski nedeni ile kanamanın devam ettiği süre içinde cinsel ilişki önerilmez. Hemen yeni bir hamileliği düşünmüyorsanız jinekoloğunuzla uygun korunma yöntemleri hakkında konuşmalısınız.

demekki benim için  2 adet süresi kadar bekliyorum sonra gelsiiin bebişim  :k06: :k06: :k06: :k06: inşşş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

insallah sedacım. bende 2 adet yeterli diye düsünüyorum tabi bünyeden bünyeye oeğisir.kendimi bu kadar çok hazır hissetmesem tabiki dana uzun süre beklerim.ama insallah bugün itibariyle bebis için çalısmalara baslayırum bende. :ehi: vatana millete hayırlı uğurlu olsun. :toothy10: :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ayy ne güzel canım ya hayırlı olsunn :hello2: hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah dualarım sizinle kızlar :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

esraörs

CNM BENDE DUSUK YAPTIM 2AY KORUNDUM.SIMDIDE 4AYDIR BEKLIYORUM DAHA HAMIS OLMADIM.ADETIME 8GUN GECIKTI GITTIM TEST VERDIM 0.25CIKTI

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

ben kürtajdan 2 ay sonra ilk denememde hamile kalmıştım dilerim ki sizlerde ilk seferde meleklerinize kavuşursunuz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

SeliN59

bende düşükten sonra2 ay korunup tekrar deneyeceğim zaten 1 ayı geçti şubatta çıksın 2 ay doluyo martta çocuk çalışmalarına devam inşallah

KasrıCinan

Alıntı yapılan: kumsal59 - 13 Şubat , 2011, 15:53:16
bende düşükten sonra2 ay korunup tekrar deneyeceğim zaten 1 ayı geçti şubatta çıksın 2 ay doluyo martta çocuk çalışmalarına devam inşallah
kumsal canım insallah bebislerimiz çok bekletmzz

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

SeliN59

amin canım benim inşallah netten preseed jel aldım eşimede pekmez içiriom yarında kandil dua edicem bol bol inşallah olur yaa.. çok istiyorum Allah gönlümüze göre verir inşallah

seda87

inş kızlar inş hepimiz hamile kalarız hayırlısıyla :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

aybenim

seda87

Alıntı yapılan: kumsal59 - 13 Şubat , 2011, 15:53:16
bende bi adet olsaydım bende günlerimi bilirdim ama olmadım daha yaa off off