Kızlar %95 Oğluşum Olacakmış

Başlatan yellowrose, 05 Ocak , 2011, 17:58:54

« önceki - sonraki »

KONYALI

tekrar gozunaydın,allah tamamına erdrisn inşallah...

yellowrose

Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ocak , 2011, 14:12:19
ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN CANIM BENİM SAĞ SALİM KUCAGINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖRÜRSÜN İNŞALLAHH :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :amin: :amin: :amin: :amin:

amin öslemcim teşekkür ederim iyi dileklerin için...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

yellowrose

Alıntı yapılan: KONYALI - 16 Ocak , 2011, 23:56:57
tekrar gozunaydın,allah tamamına erdrisn inşallah...

teşekkür ederim konyalı, amin inşallah

yellowrose

kızlar bugün kalp atışları için doktora gittik; mideme kramplar giriyodu kaç gündür heyecandan:) 8 haftalık olmuş minik serçem :) çok şükür ki kalbi de pıt pıt atıyo:) ağlamamak için zor tuttum eşimin ve doktorun yanında kendimi çok güzel bi andı. Allahım burda ve başka yerlerde anne olmak isteyen kim varsa herkese bu duyguyu hayırlısıyla yaşatsın kızlar. hepiniz için duacıyım. Rabim inşallah ölen bebişimin ömrünü ve sağlığını da una versin. hala annemlere söylemedim nasıl tutuyorum kendimi bilmiyorum ama c.tesi istanbula gidince yüzyüze vericem inşallah müjdeyi...o zamana kadar dayanabilirsem:)) dualarınız bizimle olsun, bizim dualarımız da hepinize teyzeleri...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yellowrose - 31 Ocak , 2011, 11:30:11
kızlar bugün kalp atışları için doktora gittik; mideme kramplar giriyodu kaç gündür heyecandan:) 8 haftalık olmuş minik serçem :) çok şükür ki kalbi de pıt pıt atıyo:) ağlamamak için zor tuttum eşimin ve doktorun yanında kendimi çok güzel bi andı. Allahım burda ve başka yerlerde anne olmak isteyen kim varsa herkese bu duyguyu hayırlısıyla yaşatsın kızlar. hepiniz için duacıyım. Rabim inşallah ölen bebişimin ömrünü ve sağlığını da una versin. hala annemlere söylemedim nasıl tutuyorum kendimi bilmiyorum ama c.tesi istanbula gidince yüzyüze vericem inşallah müjdeyi...o zamana kadar dayanabilirsem:)) dualarınız bizimle olsun, bizim dualarımız da hepinize teyzeleri...
CANIM ALLAH KUCANA ALMAYIDA NASİP ETSİN CANIM SAGLIKLA SIHATLA  :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım çok sevindim bebeğinin sağlığına ben ağlamıştım gümgüm o sesleri duyunca
inanılmaz bir an
rabbim bekleyen bütün kardeşlerime nasip etsin

yellowrose

çok teşekkür ederim aşkımcım, gültanesi iyi dilekleriniz ve dualarınız için:) ben de eşimden ve doktordan utanmasam ağlıyacaktım salya sümük ama tuttum kendimi  ;D şimdi de ağlamak bi yana suratımda sürekli bi sırıtma hali var, engel olamıyorum:)

aydinays

:nazar: :nazar: NE MUTLU SANA. ALLAH BU MUTLULUĞUNUZ BOZMASIN. ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA BEBEĞİNİ ALMAYI NASİP EDER.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ยรlคภ๓คz göภlüm

suzannn

ALLAH KUCAĞINIZA ALDIĞINIZ GÜNLERİDE GÖSTERSİN İNŞALLAH
DUALARIN KABUL OLSUN

yellowrose

amin kızlarr, çok teşekkür ederim hepinize. Allahım isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah...

bebeğimmm

Allahım ne kadar hoş bi duygudur. inş Allah bizlere de o günleri nasip eder .Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş

yellowrose

çok değişik anlatılmaz bi duygu gerçekten. Allahım isteyen herkese en kısa zamanda yaşatsın hayırlısıyla. dualarım hepinizle...

Shadowqueen

Alıntı yapılan: yellowrose - 31 Ocak , 2011, 11:30:11

CANIM ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA,EVET MÜKEMMEL BİR DUYGU VE HİS İNSAN AĞLIYOR RESMEN YAAA. UMARIM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖRÜRÜZ HAYIRLISI İLE  :nazar: :nazar:

yellowrose

canım shadowcum teşekkür ederim,çok dua ettik, şükür kabul etti Rabbim:)  Allah inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla seni de beni de ve bütün anne adaylarınıda bebişlerimize kavuştursun canım arkadaşım...