2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

ayysnn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bende 87 liyim yani 24 yasındayım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

herşeyin hayırlısı bence canım hayırlısı bu zamanmış demekkii bnde 2 yıllık evliyim ilk defa bi demene yaptık maşallahh tuttu bebişim dünden rağzıymış gelmeye :k06: bnm yaşım 22 daha küçüküm ben :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ayysnn

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 14:48:23
herşeyin hayırlısı bence canım hayırlısı bu zamanmış demekkii bnde 2 yıllık evliyim ilk defa bi demene yaptık maşallahh tuttu bebişim dünden rağzıymış gelmeye :k06: bnm yaşım 22 daha küçüküm ben :ehi:
BEBEĞİNLE BÜYÜRSÜN CANIM.NE GÜZEL :icon_thumright:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ne guzel her yaştan hamişimiz varr :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ponçik

Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Mart , 2011, 14:13:56
içinizde en büyük benim galiba kızlar:) 3,5 senedir evliyiz, hep erteledik çocuk işini... 3. senemiz dolduğunda karar verdik eşimle anne-baba olmaya; Rabbim aratmadan verdi çok şükür ama o ilk bebişimizin kalbi durdu, aldırmak zorunda kaldık eylülde:( 3 ay bekleme dneminden sonra aralıkta gene hamile kaldım çok şükür, Allahım inşallah buna sağlık sıhhat versin, kucağıma alayım hayırlısıyla diye dua ediyorum hergün. ama eşimde ben de çok pişmanız 3 sene beklediğimize. ilk başta yapsamışız şimdi nerdeye 3 yaşında evlat sahibi olacakmışız...

böyle düşünme  ;)  herşeyde bi hayır vardır, kısmetinizde bu zamanda bebek sahibi olmak varmış , Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşaAllah ,
avantajı , olayları olgunlukla karşılayacak olman
dezavantajı sabır olayı seni biraz zorlayacak fakat Rabbim öyle çok sabır veriyor ki, insan kendisi bile hayret ediyor

yellowrose

Alıntı yapılan: g10ca - 08 Mart , 2011, 15:23:08
Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Mart , 2011, 14:13:56
içinizde en büyük benim galiba kızlar:) 3,5 senedir evliyiz, hep erteledik çocuk işini... 3. senemiz dolduğunda karar verdik eşimle anne-baba olmaya; Rabbim aratmadan verdi çok şükür ama o ilk bebişimizin kalbi durdu, aldırmak zorunda kaldık eylülde:( 3 ay bekleme dneminden sonra aralıkta gene hamile kaldım çok şükür, Allahım inşallah buna sağlık sıhhat versin, kucağıma alayım hayırlısıyla diye dua ediyorum hergün. ama eşimde ben de çok pişmanız 3 sene beklediğimize. ilk başta yapsamışız şimdi nerdeye 3 yaşında evlat sahibi olacakmışız...

böyle düşünme  ;)  herşeyde bi hayır vardır, kısmetinizde bu zamanda bebek sahibi olmak varmış , Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşaAllah ,
avantajı , olayları olgunlukla karşılayacak olman
dezavantajı sabır olayı seni biraz zorlayacak fakat Rabbim öyle çok sabır veriyor ki, insan kendisi bile hayret ediyor
doğru tabii, hayırlısı bu zamanmış ama çok yaş farkı olacak evladımla aramda ona üzülüyorum. kısmet tabii, hayırlısıyla sağlıkla gelsin de bu zamanda olsun farketmez:)
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello: :hello: slm kızlar nasılsınız güzel anneler  :opucuk:

yasmin24

aman yarabbim inş bende bu konuda yer alırım  :amin: :amin: :amin: :amin:

yasmin24

Alıntı yapılan: ayysnn - 08 Mart , 2011, 14:53:02
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 14:48:23
BEBEĞİNLE BÜYÜRSÜN CANIM.NE GÜZEL :icon_thumright:
kız maşallah şansa bak tü tü tü nazar değmesin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yasmin24

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 14:36:18
bende 87 liyim yani 24 yasındayım
kevser nasıl oluyo o kız ben 86 lıyın bende 24 yaşındayım

yasmin24

ama mayısta 25 olcam üfffff be yaşlandık

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ