2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

yellowrose

gelseydin keşke kız evde oturuyorum öle yaptıgım bişey yok çay içerdik :k06: valla ankada yapacam tatlım ya ailem orda ilk dogumum yanımda olsunlar zaten burda yapamam normal dogum dusunuyorum oda burda yok :k06: sen napıosun bakalım...

AŞKIMCIM: ii bakalım güzel günler bunlar tadını çıkart ilk haftalar mahvediyo insanı ama sonra rahatlıosun 3.ayı bi çıkart tamamdır :k06:
[/quote]

;D bi dahaki sefere inşallah canım, benim ailemde istanbulda ama zor olur benim için git gel eşimi burda bırakamam o kadar zaman:( annem gelecek yanıma kısmetse. evdeyim ben de temizlik yapmam lazım ama üşeniyorum  ;D biri gelsede yapsa ne güzel olur, bi kız vardı geliyodu haftada bir evlendi oda geçenlerde bıraktı homurdanıp duruyorum evde  :D
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

*•.¸♥gonca♥¸.•*

valla bnmde bu aralar kasıklarda ağrım oluyo başağrım oluyo bu dönemde oluyormus zaten normalmiş :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR MİDE BULANTISI OLMAYANDA OLUYO DEĞİLMİ BENİM YOKTA  :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

yellowrose

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 13:14:50
kormkma kevsercim
benim de fazla olmadı çok şükür ama gayet sağlıklı gidiyo bebek, herkeste aynı olmuyo belirtiler. sıkılma sen. genelleme yapıyo doktorlar sadece... ;) ;)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Mart , 2011, 13:16:32
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 13:14:50
kormkma kevsercim
benim de fazla olmadı çok şükür ama gayet sağlıklı gidiyo bebek, herkeste aynı olmuyo belirtiler. sıkılma sen. genelleme yapıyo doktorlar sadece... ;) ;)
HIM RAHATLADIM BİRAZ  :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 13:14:06
valla bnmde bu aralar kasıklarda ağrım oluyo başağrım oluyo bu dönemde oluyormus zaten normalmiş :k06:
benimde özellikle sağ kasığıma giriyo ağrı, bazen kitlenip kalıyorum hatta yürürken, ama araştırdım 3.aydan sonra çok normalmiş kasık ağrısı...

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kevser seninki daha yeni onun içinde olmaz bi kaç hafta sonra başlar  :k06: folic asitte daha cok bulandıryo kötü oluyo inşallah olmaz ama :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 13:20:40
kevser seninki daha yeni onun içinde olmaz bi kaç hafta sonra başlar  :k06: folic asitte daha cok bulandıryo kötü oluyo inşallah olmaz ama :k06:
CANIM EVET BASLAMAZ İNŞ BULANTIM AMA BEBİŞİMDE SAGLIKLI OLUR İNŞALLAH KIZLAR FOLİK ASİDİ GÜNDE KAC TANE İÇİYOSUNUZ BEN 3TANE SABAH ÖLE AKŞAM

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Mart , 2011, 13:20:21
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 13:14:06
benimde özellikle sağ kasığıma giriyo ağrı, bazen kitlenip kalıyorum hatta yürürken, ama araştırdım 3.aydan sonra çok normalmiş kasık ağrısı...
ewet cnm oluyomus...kendini hisssettiriyo bize biraz acıda olsa güzel bence :k06: senin bebişin kaç gr da

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 13:21:01
KIZLAR GÖBÜŞÜNÜZ ÇIKTIMI
bnm çıktı canım özellikle tunik giydiğim zaman çok belli oluyo futbaol topu gibi ortada duruyoo cok tatlıı yaa :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 13:24:43
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 13:21:01
KIZLAR GÖBÜŞÜNÜZ ÇIKTIMI
bnm çıktı canım özellikle tunik giydiğim zaman çok belli oluyo futbaol topu gibi ortada duruyoo cok tatlıı yaa :k06:
YEYİM YAAAA  :k06: :binkybaby:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ben çıksın istoyorum hamile oldugumuz belli olsun :k06: bu son ayda cıkmaya basladı zaten ilk dönemlerdede cıkıodu ama o gıdıoyo tekrar adet olamıosun yağlanma oluyo vuctta fazla gaz oluyo göbek cıkıo sevınıodum gobegım cıktı dıee :k06: sonraa gercekten cıkınca cok farklı oluyoo yaa :k06:

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 13:28:09
ben çıksın istoyorum hamile oldugumuz belli olsun :k06: bu son ayda cıkmaya basladı zaten ilk dönemlerdede cıkıodu ama o gıdıoyo tekrar adet olamıosun yağlanma oluyo vuctta fazla gaz oluyo göbek cıkıo sevınıodum gobegım cıktı dıee :k06: sonraa gercekten cıkınca cok farklı oluyoo yaa :k06:
benimde hafif çıktı, hatta şaşırdım; daha 3 aylıkken ne işi var göbeğin millletin 5. ayda anca çıkıyo falan dedim doktora doktorum çok zayıfsın rahmin genişliyo ve saklayacak bi yerin yok o yüzden erken çıkmıyo dedi ;D benim de çok hoşuma gidiyo bu durum:)