2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

ponçik

teşekkürler özlemcim inşallah Rabbim hepimizinkini bağışlasın  :amin:
ben günde 2 kez folic asit alıyorum acaba 3 kez mi alsam  :icon_scratch:

yellowrose :amin: inşallah sağlıklı hamilelik yaşarız hepimiz
elevit multivitamin desteği , ben ilk hamileliğimde ve doğumdan sonra 1 ay kadar kullanmıştım, yeterli vitamini gıdalardan alamadığımız için takviye amacıyla veriyor doktor  :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

goncacim tebrikler canim Allah kucaginada almayi nasip etsin insallah  :amin:

sayfanizda hayirli olsun hanimlar bol paylasimli olsun insallah  :muzz:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ponçik

yellowrose

hepimizin hamileliği hayırlı olsun goncacım, sağlıkla sıhhatle ve huzurla geçsin hamişlik:) ve bebişlerimiz de sağlıkla sıhhatle kucağımıza gelsin inşşallah... Allah kısmet ederse hepimiz sonbahar annesi olucaz demek:) senin ki kaç haftalık goncacım? ne zaman tahmini doğum kısmetse?
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ponçik

5+4 haftalık daha çok minik  :k06: şimdilik 30 Eylül görünüyor
Benim ilk kızım da 18 Eylül doğumlu , ismi de Eylül
belki kardeşi de aynı gün doğar belli mi olur  ;)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: g10ca - 31 Ocak , 2011, 13:51:02
selam herkese  :hello:  idrar testi , kan testi vs.. derken dün nöbetçi doktora gidip ultrasonda minicik bir kese gördük  :love9:
bi 10 gün sonra da inşallah bebişi ve kalp atışlarını görürüz
bu ay çok hamiş var,  bu sayfaya gelseniz de  yaşadıklarımızı paylaşsak nasıl olur  :opucuk:

Goncacım tebrik ederim çok sevindim, sağlıkla kucağına aldığın zamanlarıda görürürz inş.  :amin: Folik asit olarak en çok folbiol öneriyor doktorlar daha önce bebekle ilgili  bir problem yaşamadıysan günde 1 tane yeterli canım  :icon_thumright: Ben hamileliğimin başından beri doktorun verdği elevit-folik asit ve marincap kullanıyorum  :opucuk:

ponçik

tesekkur ederım canım ınsallah hepımız saglıkla kucagımıza alırız
ılk gebelıgımde sorun yasamadım hatta bu yuzden doktor kan testlerınu bıle yaptırmana gerek yok dedı
hanı su kızamıkcık vs... Bı suru test
zaten hastanede 440 TL deyınce yaptırmaktan vazgectım eger cok gereklıyse devkette yaptırırım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: g10ca - 01 Şubat , 2011, 22:14:44
tesekkur ederım canım ınsallah hepımız saglıkla kucagımıza alırız
ılk gebelıgımde sorun yasamadım hatta bu yuzden doktor kan testlerınu bıle yaptırmana gerek yok dedı
hanı su kızamıkcık vs... Bı suru test
zaten hastanede 440 TL deyınce yaptırmaktan vazgectım eger cok gereklıyse devkette yaptırırım

Anladım canım bende tüm testlerimi devlet hastanesinde yaptırdım mecbur Zonguldakta özel hastane yok maalesef, sende zamanın olursa yaptır bence belki önlem alınması gereken birşey olur  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

goncacım tekrar burdanda hayırlı olsun diyeyim
vitamin ilaçları bulantı yapıyor,o yüzden ben 20. haftadan sonra kullanmaya başladım
o zaman yazdı dr.
ama yinede önce folik asit sonra vitaminler kullanılıyo
ayrıca sayfanız hayırlı olsun hepinizin canlarım
inşallah uzuuuuuuuuuuuun bir liste olur

Balböceği

Alıntı yapılan: g10ca - 01 Şubat , 2011, 18:38:12
5+4 haftalık daha çok minik  :k06: şimdilik 30 Eylül görünüyor
Benim ilk kızım da 18 Eylül doğumlu , ismi de Eylül
belki kardeşi de aynı gün doğar belli mi olur  ;)
:muzz: :muzz:

Goncacim cok sevindim rabbim tamamina erdirsin insALLAH  :amin:

ponçik

04 Şubat , 2011, 11:09:26 #25 Son düzenlenme: 04 Şubat , 2011, 11:13:11 g10ca
teşekkür ederim  :flowers:

arkadaşlar ben gerçekten de hamileliği unutmuşum  :laughing7:  bugun SAT a göre 6 haftalık hamişim, inanılmaz bir şişlik var karnımda, sanki gaz varmış gibi , afedersiniz sürekli geğirme ihtiyacı hissediyorum, sizde de varmı acep  :tongue3:

yellowrose

Alıntı yapılan: g10ca - 04 Şubat , 2011, 11:09:26
teşekkür ederim  :flowers:

arkadaşlar ben gerçekten de hamileliği unutmuşum  :laughing7:  bugun SAT a göre 6 haftalık hamişim, inanılmaz bir şişlik var karnımda, sanki gaz varmış gibi , afedersiniz sürekli geğirme ihtiyacı hissediyorum, sizde de varmı acep  :tongue3:
çok yaşa gonca güldürdün beni :D

ponçik

yellowrose

Alıntı yapılan: g10ca - 04 Şubat , 2011, 11:42:56
Alıntı yapılan: yellowrose - 04 Şubat , 2011, 11:31:51

çok yaşa gonca güldürdün beni :D

gülmen geçtiyse cevabı alayım  :laughing7:
:D bak hala gülüyorum gonca ama yazayım cevabı; valla benim bağırsaklar öle iyi çalışıyo ki maşallah günde kaç kere çıkıyorum tuvalete bilmiyorum o yüzden ne gaz kalıyo ne bişi :D

ponçik

sabah poğaca yedim ondan oldu galiba  :laughing7: birde şirkette bütün gün otur otur hareket yok bişey yok , anca eve gidip Eylülle oynarken spor yapıyorum