2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

yellowrose

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Mart , 2011, 12:47:06
tüm hamişlere hayırlı olsun goncacım allah hepimizin evladını sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
sanada hayırlı olsun canım, inşallah burdan doğum yaptığımızıda yazıcaz hayırlısıyla hep beraber:)) :amin
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

yellowrose

Alıntı yapılan: doğangüneş - 28 Şubat , 2011, 16:03:24
Alıntı yapılan: yellowrose - 28 Şubat , 2011, 12:45:16
ben geldim :) 12+2 olduk bugün. eğer son anda bi sürpriz yapmazsa bebiş oğluşum olacakmış:) çok heyecanlıyım. isim derdine düştüm şimdiden:D
hoşgeldin cnm..nihayet birisi uğradı yaaa... ohh maşallah hayırlı sağlıklı evlat olur inş. bende 2.oğlumda 12 haftalıkken öğrenmiştim aynen %95 erkek demişti öylede oldu..erkeklerde pek yanılmıyorlarmış..allah kolaylık versin inş..

saol canım :) ben de sürpriz beklemiyorum % 95 i duyduktan sonra :) erkek anası olmaya odaklandım bayaa :)

*•.¸♥gonca♥¸.•*

bende eşimin işi gereği şırnaktayım canım sn yine iyimişsin :k06: bn ankarada yapıcam dogumu kısmetse tatlım
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 01 Mart , 2011, 15:03:22
bende eşimin işi gereği şırnaktayım canım sn yine iyimişsin :k06: bn ankarada yapıcam dogumu kısmetse tatlım

benim eşimde iş icabı gidip geliyo şırnak'a. bakarsın bigün atlar gelirim ziyarete seni  ;D taa ankaraya gitme doğuma batman yakın buraya gel, nasıl olsa bu gidişle aynı gün doğurucaz ;D benim doktor ikimizide çıkartır aradan  :ehi:

ponçik

Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin , ben de kaybetmeseydim sizin sayfanızda olmaya devam edecektim , kısmet  :love9:
İnşallah mis kokulular sağlıkla dünyaya gelirler  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: g10ca - 01 Mart , 2011, 18:17:00
Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin , ben de kaybetmeseydim sizin sayfanızda olmaya devam edecektim , kısmet  :love9:
cok tesekurler  :amin: insallah cok yakinda tekrar saglikli bir gebelik yasarsin  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 01 Mart , 2011, 16:04:32
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 01 Mart , 2011, 15:03:22

benim eşimde iş icabı gidip geliyo şırnak'a. bakarsın bigün atlar gelirim ziyarete seni  ;D taa ankaraya gitme doğuma batman yakın buraya gel, nasıl olsa bu gidişle aynı gün doğurucaz ;D benim doktor ikimizide çıkartır aradan  :ehi:
valla iyi olur değişiklik olur tanışmış oluruss :k06: çık gell...ne iş yapıo senin eşin :dontknow:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

teşekkürler adaşım darısı senin başına sağlıklı bi şekilde inşallahh sende tez zzamanda kavuşursun bebeğinee :amin:

yellowrose

çok geçmiş olsun g10caaa:( ben bilmiyodum bebişini kaybettiğini yeni öğrendim:( Allah daha hayırlı bi zamanda sağlıklı sıhhatli bi bebiş daha versin sana inşallah arkadaşım :amin:

yellowrose

[/quote]valla iyi olur değişiklik olur tanışmış oluruss :k06: çık gell...ne iş yapıo senin eşin :dontknow:
[/quote]

herkes subay, öğretmen falan sanıyo doğuya geldik diye  :D ama memur değil eşim, özel sektörde. bu bölgede  büyük bi proje aldılar, o da başına geçti işin; biz de apar topar taşındık batman'a eylülde. senin eşin memur mu şırnak'ta goncacım?

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ewet memur benim eşim mecburiyetten geldik anlayacağın asker polis falan deil ama radyoloji teknisyeni bnm eşimde...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BENİMDE BEBİŞİM 4+2 BURADAYIM BENDE  :hello2: :amin: :amin:

yellowrose

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Mart , 2011, 22:05:13

hoşgeldin canımmm :) bebişine ve sana sağlık sııhhat versin Rabbim inşallah... kasım ayına geliyo sanırım doğumun kısmetse...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yellowrose - 03 Mart , 2011, 22:17:08
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Mart , 2011, 22:05:13

hoşgeldin canımmm :) bebişine ve sana sağlık sııhhat versin Rabbim inşallah... kasım ayına geliyo sanırım doğumun kısmetse...
:laughing7: :laughing7:n evet canım inşallah kasım ayı  :nazar: :amin: