2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ayysnn - 10 Mart , 2011, 13:55:11
İNŞALLAH KISLAR :amin:
ZMAN GEÇMİO Bİ TÜRLÜ Bİ GELSE 23 MART Bİ GEELSE.
HAYATIM BOYUMCA UNUTMICAM BU TARİHİ. BU KADAR MI ZOR GELİR İNSANA BEKLEMEK
DAHA DA KİMSEYE SÖLEMEDİK BEBEĞİMİZ OLCAĞINI.ANNEMLER FALAN BİLMİO BİRAZDA O HEYCANLANDIRIO BNİ ONLARA SÖLEMEK MUTLULUĞUMUZU PAYLAŞMAK.ÇOK GÜZEL OLACAK İNŞ. HERŞEY ALLAH IN İZNİYLE
:crybaby2: :crybaby2: CANIM BİZ HERKESE SÖLEDİK HERKES BİLİYOR HAYIRLISI İNŞ DUYCAZ ARKADASIM BAK GÖR BENİM İÇİM RAHAT  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ayysnn

doğangüneş

cnlarım yaa duyacaksınız inş. goncanın dediği gibi güm gümlerini :k06: :k06: ilkte de bi başka heyecan oluyor hoş ben ikinicide de yaşamıştım o yoğun heyecanı hatta tecrübeyle karışında ayrı güzel olmuştu..3.farklı ama yaa bide kazara oldu yaa bi değişik haleti ruhiye içerisindeyim.. bazen hala yok diyorum ben hamile değilim yaa :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Mart , 2011, 14:28:01
cnlarım yaa duyacaksınız inş. goncanın dediği gibi güm gümlerini :k06: :k06: ilkte de bi başka heyecan oluyor hoş ben ikinicide de yaşamıştım o yoğun heyecanı hatta tecrübeyle karışında ayrı güzel olmuştu..3.farklı ama yaa bide kazara oldu yaa bi değişik haleti ruhiye içerisindeyim.. bazen hala yok diyorum ben hamile değilim yaa :k06: :k06:
İNŞALLAH DUYARIZ DUA EDİN BİZE BİRAZ MİDEM BULANMAYA BASLADI BENİM  :igrenc:

doğangüneş

Alıntı yapılan: ayysnn - 10 Mart , 2011, 12:42:01
Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Mart , 2011, 11:20:54
günaydın cnm..kahvaltımızı yaptık annem bizde büyük oğlumu birazdan okula yollacağım inş.öğleden sonrada kadın gelecek ve temizliğe kaldığımız yerden devam edeceğiz..buzz gbi maden suyumuda aldım elime içiyorum..miniğimede kahvaltı yaptırıcam daha dışardaki miniğime :k06: :k06:

sen nasılsın cnm aysun mu ismin??
oh ne güzel canım Allah bizede nasip eder inş.
iiyim bnde işteyim çalışıorum öle fırsat buldukça siteye göz atıorum öle geçio bizim zaman.
isim aysen canım

hayırlısıyla edecek inş. cnm. memnun oldum bu arada bende ayşe kolay gelsin cnm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AYSE SEN KAC YASINDASIN CANIM BENİM İSMİMDE KEVSER  :k06:

doğangüneş

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Mart , 2011, 14:29:03
Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Mart , 2011, 14:28:01
İNŞALLAH DUYARIZ DUA EDİN BİZE BİRAZ MİDEM BULANMAYA BASLADI BENİM  :igrenc:

dualarım sizinle cnm rabbim kabul etsin inş. :amin: bulantın başladıysa tmmdır inş. olmayadabilir gerçi en çok imrendiğim hamileler bulantısı olmayanlardır :crybaby2:  7.8. haftada tavan yaptı bulantılar bende :-[ :-[ şimdi nispeten daha iyiyim ama günde 2 kere bulantı ilacı kullanıyorum..yinede her akşam kusuyorum:(((  rabbim cümlemize kolaylık versin inş.

doğangüneş

memnun oldum kevsercim.. 29 yaşındayım ben.. eylülde 30 olucam ve 3.ümü doğurucam inş. annem bazen gırgırına ben senin yaşındayken 6 çocuğum vardı sen zorla 2.yi doğurdun derdi..şimdi diyorum ki alın işte size 3.yü doğuruyorum  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Mart , 2011, 14:36:36
memnun oldum kevsercim.. 29 yaşındayım ben.. eylülde 30 olucam ve 3.ümü doğurucam inş. annem bazen gırgırına ben senin yaşındayken 6 çocuğum vardı sen zorla 2.yi doğurdun derdi..şimdi diyorum ki alın işte size 3.yü doğuruyorum  :k06: :k06:
CANIM HAYIRLISI OLSUN RABBİMİN BİLDİĞİ VARDIR İNŞALLAH HAYIRLI EVLAT OLUR BİZ 6KIZIZ ASLINDA 7KIZDIK BİRİ 7YASINDAYKEN ARABA ÇARPMIŞ BEN BEBKKEN TABİ  :crybaby2: :crybaby2:

ayysnn

MAŞŞALAH CANIM YA.NE GÜZEL GENÇ ANNE OLMUŞSUN GENÇ VE 3 ÇOCUK ANNESİ NE HOŞ

ayysnn

neyse kıslar ben çıkıorum  :hello: :hello: kendinize ii bakın

doğangüneş

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Mart , 2011, 14:38:04
CANIM HAYIRLISI OLSUN RABBİMİN BİLDİĞİ VARDIR İNŞALLAH HAYIRLI EVLAT OLUR BİZ 6KIZIZ ASLINDA 7KIZDIK BİRİ 7YASINDAYKEN ARABA ÇARPMIŞ BEN BEBKKEN TABİ  :crybaby2: :crybaby2:

:crybaby2: :crybaby2:annenin babanın cennetteki meleği inş. cnm kardeşin şimdi..  kardeş duygusu muhteşem aslında ama işte biz yeni nesil nedense doğurmaya korkar olduk.. :( :( inş. cnm rabbimden geliyor o bize sağlıcakla kolaylıkla gelsin hoşgelsin safa gelsin bu satten sonra tadını çıkarmayı nasip etsin rabbim  :amin: 3 çocuk aslında çok ideal bir sayı ama bizimki plansız programsız olunca  çok şaşırdık..şimdi de diyorum ki amannn sanki yarıda kalan bi kariyerimmi vardı doktoram masterım mı yarım kaldı doğurda büyüt işte hayırlısıyla :toothy10: :toothy10:

inş. aysencim darısıda sizlere olsun 1.ler 2.ler 3.ler olsun  inş.  :aferin:    :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

doğangüneş