2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

burda kadıngoumcu yokki bn daha hiç muayne olamadım kadın dogumcuya :y25: radyoloji uzmanı var o bakıo ultrasonuma okadar oda cinsiyeti sölemiyo işte gıcık heriff bu ayın 15inden sonra gelicek kadın dogumcu 4gözle onu bekliorum :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar 5günüm kaldı heycanlanıyorum  :love9: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Mart , 2011, 19:54:41
kese gözükmüşmüydi senin aşkımcım :icon_scratch: 6.haftada kese 8.haftada bebişimin kalp atılsaraı duyuldu benim :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 09 Mart , 2011, 19:55:54
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Mart , 2011, 19:54:41
kese gözükmüşmüydi senin aşkımcım :icon_scratch: 6.haftada kese 8.haftada bebişimin kalp atılsaraı duyuldu benim :nazar:
canım evet gözüktü kese bakalım 5gün sonra  :love9: :love9: pıt pıtı  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bu ayda coğu kişi hamiş ama kimse yok burda  :dontknow:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

daha yeni hamile olduklarını ogrenıolar canım :k06: bn ilk öğrendiğim ne zaman buraya gelmem ne zaman insan napcanı bılemıokii :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yellowrose

kızlar bugün temizlik yapım ama çok yoruldum o yüzden fazla oturamıyorum pc başında gidip dinlenmem lazım öptüm sizi yarın görüşürüz
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

doğangüneş

Alıntı yapılan: yellowrose - 09 Mart , 2011, 19:44:44
Alıntı yapılan: doğangüneş - 09 Mart , 2011, 19:14:53
gonca ve yellowrose  hayırlı olsun inş. ilk bebişleriniz canlarım.. su gibi aksın zaman inş. hepimiz içinde :love9:
çok teşekkür ederiz ayşecim, inşallah burda hep beraber geçiricez sağlıkla hamişliklerimizi :D sen bizden tecrübelisin, senden bol bol faydalanırız artık ;)

varlığım valığınıza armağan olsun cnlarım :hello2:  tüm bilgilerim tazecik daha hep birlikte faydalanırız inşallah :love9:

bizde de temizlik vardı bu gün bitmedi ama yarına kaldı bi kısmıda anamm leş gibi olmuş evim :igrenc: :k06: 

bende bulantı ilacı kullanıyorum oda beni çok halsiz yorgun ve uykulu yapıyor sanki 9 aylığım yerimden kalkamıyorum gibi oluyorum :y25: :k06: 

*•.¸♥gonca♥¸.•*

sen 3.bebişi istiosun demi cnm ve kız iki oglusun var 3.de oglan olursa aman allahımm :k06: kızın olur inşallah hayırlısıyla sağlıklı :k06:

doğangüneş

ahh şekerim ahh kaza kurşunu isabet etti bana  :k06: :k06: ilk günler büyük şok yaşadım kabullenemedim :( ama zamanla daha iyi oldum çok şükür..zor olacak biliyorum ama napalım sürpriz bi şekilde kadromuzu tamamlamış olucaz deyip seviniyorum.. mühim olan bundan sonra kazaya kurban gitmemek :k06: :k06: iki oğlum var evt hayırlısından bi kızım olsun çok isterim ama nedense bu defa çok kaptırmıyorum kendimi 2.de kaptırmıştım erkek deyince dr. bi garip olmuştum :k06: :k06: sonra oğlum doğduğundada oğluma karşı kendimi suçlu hissetmiştim..şimdi bilinçli davranıyorum her iki halide içimde sevimli hale getirip sabırla bekliyorum..yeterki hayırlı sağlıklı bir evlat versin rabbim..

doğangüneş

bu arada benim gözümde sanki en çok büyüyen hamilelik beni çok zorluyor..bulantılarım kusmalarım var  :crybaby2: geniz akıntım oluyor birde yutkunamıyorum sürekli elimde peçete tükürerek yaşıyorum :crybaby2: :crybaby2: dr.um çağırdı kbb'a gösterelim seni iice bi baksın inş. yapabileceği bişeyler olur ve sende bu sıkıntıdan kurtulursun dedi..pek ümidim yok ama işte Allahtan ümit kesilmez deyip gidicem..2.de gittim ama yapacağım bişey yok hormonlardan kaynaklanıyor doğumla geçer demişti ve öylede oldu sezeryana elimde peçeteyle girdim o derece yani  :k06: :k06: ne yapayım rabbim başka dert vermesin en büyük sıkıntım bu olsun deyip sabrediyorum...

ayysnn

ayysnn

doğangüneş

günaydın cnm..kahvaltımızı yaptık annem bizde büyük oğlumu birazdan okula yollacağım inş.öğleden sonrada kadın gelecek ve temizliğe kaldığımız yerden devam edeceğiz..buzz gbi maden suyumuda aldım elime içiyorum..miniğimede kahvaltı yaptırıcam daha dışardaki miniğime :k06: :k06:

sen nasılsın cnm aysun mu ismin??