2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 09 Mart , 2011, 16:26:27
Alıntı yapılan: yellowrose - 09 Mart , 2011, 14:24:59
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 14:15:34
bananeee ;D erkek o  :laughing7:
döndü zaten çocuk sonunda aytii ;D dayanamadı sana  ;D bu arada oğluşunla sayfan hayırlı olsun canım:) güzel haberlerini ordan okuruz artık ;)
YELLOWROSE CANIM SANA BİŞEY SORCAM SENİN SON ADET TARİHİN NE ZAMANDI VE İDRAR TESTİNİ NE ZAMAN YAPTIN?
canımcım benim sat 24 kasım dı, ama ben 35 günde bir regl oluyodum o yüzden geç yaptım biraz testi; 3 ocakta yaptım ilk, çift çizgiyi gördüm inananmadım :D ertesi gün bi daha yaptım bu sefer daha belirgin çıktı 2. çizgi tamam dedim o zaman :k06:   ama şimdi doktor geç yumurtladığm için gebelik haftama göre düzenlenmiş regl tarihimi giriyo kaydına o da 4 aralık... karışık mı oldu biraz  :laughing7:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

yellowrose

Alıntı yapılan: doğangüneş - 09 Mart , 2011, 17:34:35
bu arada arkadaşlar merak ettim hepinizin ilk bebişleri mi??

bide liste mi yapsakki cinsiyetlerinide öğrendikçe yazarız inş. beklenen doğum tarihi falan sonbahar  şafakaları kısaca :k06:
benim ilk bebişim olacak kısmetse canım ;) eylülde kaybettiğimi saymazsak:(     kısmetse oğluşum olacak, beklenen doğum tarihi de 10 eylül ve bugün itibari ile doğuma 185 gün var :hello2: :nazar:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

tatlım baya karışık olmuş :k06: benim sat aralık 9 ama erken döllenme olmuş hatta bnm hamile kalmanın yuzde 20 falan oldugu zamanda kalmışım hamile 28 gunde yumutluyorum adetime 1 hafta kala idrar testtinde öğrendim ben erkenden yani :k06:ondan sordum aynı gidiyoruz ya o bakımdan :k06: aslında bnm daha ileride ama daha hesaplamadı kadın dogumcu yok burda maalesef
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

*•.¸♥gonca♥¸.•*

doğangüneş

gonca ve yellowrose  hayırlı olsun inş. ilk bebişleriniz canlarım.. su gibi aksın zaman inş. hepimiz içinde :love9:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: doğangüneş - 09 Mart , 2011, 19:14:53
gonca ve yellowrose  hayırlı olsun inş. ilk bebişleriniz canlarım.. su gibi aksın zaman inş. hepimiz içinde :love9:
amin canım aminn inşallah sende alırsın bebişini kucagına :amin: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Mart , 2011, 19:32:42
nasılsın gonca
idare ediorum cnm napimm zaman gecmek bilmio sen napıosun nası gıdıo hamilelik :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

iyi gidiyo biraz belim agrıyo o kadar  :k06:

yellowrose

Alıntı yapılan: doğangüneş - 09 Mart , 2011, 19:14:53
çok teşekkür ederiz ayşecim, inşallah burda hep beraber geçiricez sağlıkla hamişliklerimizi :D sen bizden tecrübelisin, senden bol bol faydalanırız artık ;)

yellowrose

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 09 Mart , 2011, 18:30:50
tatlım baya karışık olmuş :k06: benim sat aralık 9 ama erken döllenme olmuş hatta bnm hamile kalmanın yuzde 20 falan oldugu zamanda kalmışım hamile 28 gunde yumutluyorum adetime 1 hafta kala idrar testtinde öğrendim ben erkenden yani :k06:ondan sordum aynı gidiyoruz ya o bakımdan :k06: aslında bnm daha ileride ama daha hesaplamadı kadın dogumcu yok burda maalesef
:laughing7:sen erken döllenmişsin ben geç  :toothy10: ama aynı günü tutturmuşız gonca :D ne biçim kadın doğumcu bu ya, bi var bi yok; nası oluyo? ya acil lazım olursa nası ulaşacaksın doktora anlamadım ben :icon_scratch:  bak ben sana gel batman a diyom dinlemiyon beni, burası çok güzel valla. hastane ve kadın doğumcu  kaynıyo ortalık, en az 4-5 tane doğuruyo ya burdakiler :D

yellowrose

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ