2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

yellowrose

dondonun oğlu olacak bir kere  :tongue3:

günaydın kızlar bu arada  :opucuk:

[/quote]sus bakiim aytiii ;D ortalık erkekten geçilmiyo zaten, gelinsiz kalıcaz bu gidişle, birimizde kız doğursun ;D  gonca sen dinleme ayti yi kız yap en güzelinden ;)
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

karapnr

*•.¸♥gonca♥¸.•*

slm kızlarrrrrrrrrrr bnm bebiş karambolde valla bi kız diolar bi erkek diolar  :k06: ne olursan ol yine gel diorum :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

yellowrose

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 14:15:34
bananeee ;D erkek o  :laughing7:
döndü zaten çocuk sonunda aytii ;D dayanamadı sana  ;D bu arada oğluşunla sayfan hayırlı olsun canım:) güzel haberlerini ordan okuruz artık ;)
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

Aytii

doğangüneş

ayy ben kız doğurayımda hayırlısıyla gerisi erkek olsun sorun değil :ehi: :ehi: :ehi:

pat diyede daldım selam kızlar ayşe ablanızım ben :k06: :k06:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar napıosunuz bakalımmmmmmmmmmmmmmmm :flowers:

Aytii

nezaman gidiyosun sen kontrole dondon? 14. haftada? 16. haftada? 20. haftadamı? yoksa hiçbirimi :D

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 16:01:05
nezaman gidiyosun sen kontrole dondon? 14. haftada? 16. haftada? 20. haftadamı? yoksa hiçbirimi :D
tombustan doktor öküzünün yaptıgını bilion bana :k06:  kadın dogumcu 15inden sonra geliomus geldiği an giderim yani önümzdeki haftaa inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh....15.haftası

ayysnn

*•.¸♥gonca♥¸.•*

09 Mart , 2011, 16:26:27 #236 Son düzenlenme: 09 Mart , 2011, 16:31:08 *•.¸♥gonca♥¸.•*
Alıntı yapılan: yellowrose - 09 Mart , 2011, 14:24:59
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 14:15:34
bananeee ;D erkek o  :laughing7:
döndü zaten çocuk sonunda aytii ;D dayanamadı sana  ;D bu arada oğluşunla sayfan hayırlı olsun canım:) güzel haberlerini ordan okuruz artık ;)
YELLOWROSE CANIM SANA BİŞEY SORCAM SENİN SON ADET TARİHİN NE ZAMANDI VE İDRAR TESTİNİ NE ZAMAN YAPTIN?

doğangüneş

birimiz geliyoruz diğerimiz gidiyoruz ne iş yaa :dontknow: :-\

doğangüneş

bu arada arkadaşlar merak ettim hepinizin ilk bebişleri mi??

bide liste mi yapsakki cinsiyetlerinide öğrendikçe yazarız inş. beklenen doğum tarihi falan sonbahar  şafakaları kısaca :k06:

doğangüneş

bizim beklenen doğum tarihimiz 1 ekim.. ama sezeryan olacağımdan bir hafta öncesini baz alıyorum ben yani 26 eylül inşallah..