2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

eyllülüümm hggg bugunde hep aklımdaydın vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

*•.¸♥gonca♥¸.•*

anamışammmm tombustan kafa senii :ehi:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 08 Mart , 2011, 20:03:24
oy kiyamam ben sana eylülüm  :opucuk:

dondonum evdeki pc birçok programi ayni anda kaldirmiyor  :aferin:

yok canım üzülcek bişe yok .. olur inşallah beklioz bakalım hayırlısı  :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: özledim yaa.. keske gelebilsen gündüz siteye.  :-\

Aytii

:-\ :-\ :-\

bende özledim safaklarimi sayamiyorum  :-[

banu_fth

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 20:03:32
eyllülüümm hggg bugunde hep aklımdaydın vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hayırdır inşallah nie ki dadlum  :opucuk:  aklında tutucaaana azcık dua et , amin de  :k06: :k06: :k06:
( ben her aklıma geldiğinizde sağlıkla , hayırlısıyla , acısız , tam ve sağlam doğum nasip et amin .. diyorum   , don don la tombustan )  :laughing7:

Aytii

cnm benim sagol :) bak bu ay çok bereketli insallah sende hamis kalcan  :occasion14:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mart , 2011, 20:07:37

hayırdır inşallah nie ki dadlum  :opucuk:  aklında tutucaaana azcık dua et , amin de  :k06: :k06: :k06:
( ben her aklıma geldiğinizde sağlıkla , hayırlısıyla , acısız , tam ve sağlam doğum nasip et amin .. diyorum   , don don la tombustan )  :laughing7:
vallla ne bilim bayadır konuşamadık aklıma geldin eylülümmm allahım nasip etcek inşallah bn her gece dua ediorum saten sana ve bebiş isteyenleree :amin: :hieyt:

banu_fth

08 Mart , 2011, 20:10:54 #205 Son düzenlenme: 08 Mart , 2011, 20:15:59 eylül_üm
keşke tatlım .. nerdeeeeeeeeeeeeeee..........

inşallah tabi de . . az kaldı zaten ama kırmızılar bascak yine sanırım bilmiom .. 5 gün var  :k06:
ben saymadan bekliorum .. yani geriye doğru saymadan o zaman geçikio çünkü sayarsam stres yapıom..
saymayınca rahatım .. gelince keske gelmeseydi diyorum kırmızılara.. ama zamanında geldiği içinde şükür ediyorum ..
garibim  :laughing7:
sadece çok istiyorum hamile olmak ama hayırlısı tabi.. garip ortada bi duygu benimkisi..

banu_fth

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 20:09:24
Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mart , 2011, 20:07:37

vallla ne bilim bayadır konuşamadık aklıma geldin eylülümmm allahım nasip etcek inşallah bn her gece dua ediorum saten sana ve bebiş isteyenleree :amin: :hieyt:

inşallah canım .. kısmet .. Allah razı olsun .. Allah kabul etsin inşallah hayırlı zamanda sağlıkla olsun..
Sizlerinde kucağında görmemizi nasip etsin inşallah bi an önce ..  :nazar: :nazar: :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

amin canım inşallah bu ay hemiş oolursun gelmez o kırmızılarda bayram ederiz :amin: :flowers:

banu_fth

inşallah valla.. bi bayramı çoktan hakkettim ama Allah bilir tabi.. çocukluğumdan beri hayalim bu benim ..
çocuğumun olması ve onu yetiştirmek..  kardeşimi büyüttüm , kuzenlerime baktım , halamın torunları derken .. çocuk uzmanı oldum daha kendim çocukken ..  ve çok seviyorum aşığım bebişlere ..
aklımı yitirmekten korkuyorum kendi çocuğum olunca .. başkasının kini bile kendim doğurmuşum gibi seviyorum  :ehi: :ehi:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

valllaa çok gusel bakarsın bebişine sen deneyimli bayaaannn :k06: allahım nasip etsin sana  bu ay inşallah gelmiştir bebişin göbüşüneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :amin: :amin: :amin: