2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

yellowrose

sezenim, taze anne pınarım  :opucuk:
benim kız çok zilli oldu valla teyzeleri. bayram için şarköye kayınvalidelere gittik huy değiştird kızçe 4 günde. uyku nedir haram etti bana 4 gün,  bugün döndük istanbula şimdi yıkadık doyurdum onu uyuyo kuzum mışıl mışıl  :nazar:
sezen benim kız karnımda alıştı valla gezmeye, tutamıcam  ben bunu valla anasından beter gezenti olcak  :toothy10:  önümüzdeki çarşamba dönüyoruz canım batmana, hiç gitmek istemiyorum ama  :crybaby2:
pınarcım maşallah de kızına dilini ısır,uyusun şimdi sen de bu fırsatı değerlendir o uyurken sende dinlen sonra çok arıycaksın bu günleri  :laughing7:
biz 3 gün sonra 2 aylık oluyoruz bu arada ne kadar çabuk geçiiyo zaman  :icon_scratch:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

yellowrose

pınarcım sütün çoksa oluyo o bezeler genelde ve emzirdikten sonra sağman gerekiyo kalan sütünü. bende de oldu ve sonra enfeksiyona çevirdi, o ne kabustu anlatamam sana şimdi emzirdikten sonra hemen sağıyorum kalan sütlerimi mecburen... sen genede sor bi doktora... inşallah önemli bişey değildir.
sezencim ekledm seni msn e.

susanna

Alıntı yapılan: yellowrose - 11 Kasım , 2011, 00:21:23
sezenim, taze anne pınarım  :opucuk:
benim kız çok zilli oldu valla teyzeleri. bayram için şarköye kayınvalidelere gittik huy değiştird kızçe 4 günde. uyku nedir haram etti bana 4 gün,  bugün döndük istanbula şimdi yıkadık doyurdum onu uyuyo kuzum mışıl mışıl  :nazar:
sezen benim kız karnımda alıştı valla gezmeye, tutamıcam  ben bunu valla anasından beter gezenti olcak  :toothy10:  önümüzdeki çarşamba dönüyoruz canım batmana, hiç gitmek istemiyorum ama  :crybaby2:
pınarcım maşallah de kızına dilini ısır,uyusun şimdi sen de bu fırsatı değerlendir o uyurken sende dinlen sonra çok arıycaksın bu günleri  :laughing7:
biz 3 gün sonra 2 aylık oluyoruz bu arada ne kadar çabuk geçiiyo zaman  :icon_scratch:
:ehi:  :nazar: yerim ben onu gezsin tabi yaw aylarca kuccucuk yerde mahsur kaldi  ;D hem ana gezenti olunca yawrusu nasil gezmeden dursun  :ehi: yaseminim kizlarimiz pek bi hizli buyuyo b3nimde balkizim 50 gunluk oldu teyzesi biz boyle sayarken yarin oburgun bi bakicaz koca genckiz olmuslar  :-ooo rabbim o gunleri gormeyi nasib etsin hepimize  :amin: :amin: :amin:

susanna

Alıntı yapılan: yellowrose - 11 Kasım , 2011, 00:26:36
pınarcım sütün çoksa oluyo o bezeler genelde ve emzirdikten sonra sağman gerekiyo kalan sütünü. bende de oldu ve sonra enfeksiyona çevirdi, o ne kabustu anlatamam sana şimdi emzirdikten sonra hemen sağıyorum kalan sütlerimi mecburen... sen genede sor bi doktora... inşallah önemli bişey değildir.
eee gozukmuyosun  ???

yellowrose

açık msn im sezenim sen off gözüküyosun bende... direk verdiğin adresi koyaladım. acaba yanlış mı yazdın ki  :icon_scratch:

susanna

Alıntı yapılan: yellowrose - 11 Kasım , 2011, 00:30:41
açık msn im sezenim sen off gözüküyosun bende... direk verdiğin adresi koyaladım. acaba yanlış mı yazdın ki  :icon_scratch:
bana ekleme talebi gelmediki  :icon_scratch:

EnDuruYanım

cnm benım hamıleyken son ayımda cıktı onlar.. normal mı....ama azdı sagda 2 tane falandı dogumdan sonra bı farkettım cogalmıslar .. süt bezesı ise sagayım valla goguslerımde sısık ve sert kız emdıkce yumusuyor goguslerım..

EnDuruYanım

susanna

Alıntı yapılan: Pınar. - 11 Kasım , 2011, 00:48:07

cnm benım hamıleyken son ayımda cıktı onlar.. normal mı....ama azdı sagda 2 tane falandı dogumdan sonra bı farkettım cogalmıslar .. süt bezesı ise sagayım valla goguslerımde sısık ve sert kız emdıkce yumusuyor goguslerım..
tabiki tatlim son ayindada sut uretimin baslamis oluyo simdi sutun arttigi ve surekli uretimin oldugundan cogalmasida normal

susanna

kizlar nagihan bugun ogle sularinda sezeryanla efeyi kucagina aldi
kuzucuk 4 kiloymus  :nazar: :nazar: :nazar: nagihanda oglusuda iyiymis  :nazar:

susanna

tulayysl

yaw bizim grup hep sezaryanla aldı minilleri kucağına sanırım :D
kızlar ya,, ben bu bizim zilli kızla napıcam bilmiyorum. gece 12 de huysuzluğa bi baslıyo bi ağlıy bi ağlıyo susturablene ask olsun. emmiyo da. sabah altı ya kadar. babamız da hiiiiçç uyumadan okula gidiyo 6 bucukta. öğleden sonra geliyo uyuyo. cok uzuluıyorum bu duruma. uyku düzenimiz emme düzenimiz yok hiç. cıldırmak üzereyim

susanna

Alıntı yapılan: tulayysl - 11 Kasım , 2011, 16:15:42
kızlar ya,, ben bu bizim zilli kızla napıcam bilmiyorum. gece 12 de huysuzluğa bi baslıyo bi ağlıy bi ağlıyo susturablene ask olsun. emmiyo da. sabah altı ya kadar. babamız da hiiiiçç uyumadan okula gidiyo 6 bucukta. öğleden sonra geliyo uyuyo. cok uzuluıyorum bu duruma. uyku düzenimiz emme düzenimiz yok hiç. cıldırmak üzereyim
aynen tulaycim sonbahar anneleri hep kesmece karpuz gibi aldik bebislerimizi kucagimiza
sadece 1-2 kisi var normal dogum yapan  :dontknow:
canim kuzucugu aksam yikasanda sicacik suyla rahatlar belki daha rahat uyur bide oyle denesen  :icon_scratch:

tulayysl

Alıntı yapılan: susanna - 11 Kasım , 2011, 16:50:09
Alıntı yapılan: tulayysl - 11 Kasım , 2011, 16:15:42
aynen tulaycim sonbahar anneleri hep kesmece karpuz gibi aldik bebislerimizi kucagimiza
sadece 1-2 kisi var normal dogum yapan  :dontknow:
canim kuzucugu aksam yikasanda sicacik suyla rahatlar belki daha rahat uyur bide oyle denesen  :icon_scratch:
sezenim herseyi denedik. gunduz uyutmadık ki gece uyusun dşe. yok yok daha cok huysuzlandı. gunduz istediği gibi uyudu gece yine huysuz yıkadık uyumadı banyoyu zehir ediyor sevdiği halde.

banu_fth

Alıntı yapılan: susanna - 11 Kasım , 2011, 14:56:19
kizlar nagihan bugun ogle sularinda sezeryanla efeyi kucagina aldi
kuzucuk 4 kiloymus  :nazar: :nazar: :nazar: nagihanda oglusuda iyiymis  :nazar:

oohhh maşşallah tosuncuk gelmiş ..  :nazar: :nazar: :nazar:

darısı başımaaa  :amin: :amin: :nazar: :nazar: