2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

EnDuruYanım

ıyı geceler ızlar harbıden sıra cok degısmeye basladı..  bıde benım yavrum saglıkla gelse ınsss :crybaby2:  cok meraklardayım :crybaby2:  asyacım , karapnr cım Allah bı avazda kurtarsın  ınss :nazar:

susanna

Alıntı yapılan: Pınar. - 02 Kasım , 2011, 23:52:26
ıyı geceler ızlar harbıden sıra cok degısmeye basladı..  bıde benım yavrum saglıkla gelse ınsss :crybaby2:  cok meraklardayım :crybaby2:  asyacım , karapnr cım Allah bı avazda kurtarsın  ınss :nazar:
:caca: :caca: :caca: olumsuz dusunmek yok bu liste neler neler gordu butun meleklerimiz saglikli sihatli geldiler simdi hepsinin massallahi var  :nazar:
pinarcim canim arkadasim duru da allahin izniyle hayirlisiyla gelicek konucak kucagina annesi
yok dogurmicam icerde kalsin desende dogacak bu melek  :laughing7:

EnDuruYanım

doğsun bi vurcam totosuna vurcam totosuna :opucuk:  sagol cnm pozıtıfım yanlız kalmayaya kafamı dagıtmaya calısıyorum .. zeynep asel nasıl? nasıl kokuyordur sımdı misler gibi.  :nazar: 

susanna

Alıntı yapılan: Pınar. - 03 Kasım , 2011, 00:05:08
doğsun bi vurcam totosuna vurcam totosuna :opucuk:  sagol cnm pozıtıfım yanlız kalmayaya kafamı dagıtmaya calısıyorum .. zeynep asel nasıl? nasıl kokuyordur sımdı misler gibi.  :nazar:
vurulmuyo guzelim opmeye kiyamiyo insan geldiiginde
zeynep aselim ellerinden oper teyzesi  :nazar: 40nin ciktigini belli ediyo hic tahammulu yok emerken memesi agzindan kaysa basiyo yaygarayi  :cildir: simdi yeni yeni gulucuklerde atmaya basladi ufaktan sarilmak yetmiyo keske icimde kalsaydi diyorum bazen  :love7: rabbim acilarini gostermesin insallah  :amin:

...ŞehzadEfe...

kızlar pınarım da doğuma giriyor allahın izniyle duru kızım gelicek 3 cm acılması varmış dua edin hayırlısıyla kurtulsun dünürüm  :hieyt: :hieyt:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Kasım , 2011, 12:13:53
kızlar pınarım da doğuma giriyor allahın izniyle duru kızım gelicek 3 cm acılması varmış dua edin hayırlısıyla kurtulsun dünürüm  :hieyt: :hieyt:
Allah yardımcısı olsun. kolaycıcık alsın kucağına bebişini inş. efecik napıo annesi nasılsınız

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: tulayysl - 04 Kasım , 2011, 12:16:34
Allah yardımcısı olsun. kolaycıcık alsın kucağına bebişini inş. efecik napıo annesi nasılsınız

efecik hayırlısıyla beklerse haftaya cuma gelicek bizimde sancılarımız 80 e ne kadar çıkıyor sezeryan olmam gerekiyor sancılar ara ara oldugu içindoktor bekleyelim dedi bakalım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun berra nasıl annesi üzüyormu miniğin seni

tulayysl

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Kasım , 2011, 12:19:20

efecik hayırlısıyla beklerse haftaya cuma gelicek bizimde sancılarımız 80 e ne kadar çıkıyor sezeryan olmam gerekiyor sancılar ara ara oldugu içindoktor bekleyelim dedi bakalım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun berra nasıl annesi üzüyormu miniğin seni
canım ikiniz için de hayırlısı ne ise o olsun. allahın izni ile kolaycıcık bi doğum olacak. efecik sana ceeeee diyecek az kaldı. berra buğlem de uyuyor şimdi. dısarıya cıktıgımız gunler eve gelince saatlerce ağlıyor. onun yuzunden dısarıya cıkamıyoruz. gecelerimiz pek hareketli geciyor saolsun. insallah efecik yormaz seni. tavsiyem bol bol uyu simdi canım. hatta eşin de :D

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: tulayysl - 04 Kasım , 2011, 12:28:34

canım ikiniz için de hayırlısı ne ise o olsun. allahın izni ile kolaycıcık bi doğum olacak. efecik sana ceeeee diyecek az kaldı. berra buğlem de uyuyor şimdi. dısarıya cıktıgımız gunler eve gelince saatlerce ağlıyor. onun yuzunden dısarıya cıkamıyoruz. gecelerimiz pek hareketli geciyor saolsun. insallah efecik yormaz seni. tavsiyem bol bol uyu simdi canım. hatta eşin de :D

güzelim benim demekki dışardan gelmek istemiyor kızımız  :k06: ah be canım hiç uyku yo :k06: bende sancılarım oluyor ve gece 5 lere kadar ayaktayım oğluşum beni uykusuzluğa hazırladı artık bi cee dese artık bi kucagıma alsam sanki hiç vakit geçmicek gibi son günler daha da zormuş

tulayysl

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Kasım , 2011, 12:31:40
Alıntı yapılan: tulayysl - 04 Kasım , 2011, 12:28:34

güzelim benim demekki dışardan gelmek istemiyor kızımız  :k06: ah be canım hiç uyku yo :k06: bende sancılarım oluyor ve gece 5 lere kadar ayaktayım oğluşum beni uykusuzluğa hazırladı artık bi cee dese artık bi kucagıma alsam sanki hiç vakit geçmicek gibi son günler daha da zormuş
deert etme kuzum. geciyor gunler geciyor. hem de nasıl cabucak geciyor goreceksin :D

oslemturgay

selam güzel anneler listemiz bitmek üzere allah hepinizi agrısız sancısız kurtarsın

susanna

Alıntı yapılan: oslemturgay - 04 Kasım , 2011, 23:09:42
selam güzel anneler listemiz bitmek üzere allah hepinizi agrısız sancısız kurtarsın
:nazar: massallah  :nazar:
artik dogmus sonbahar bebeklerinden devam edriz sohbetlere  :occasion5:
sen nasilsin ozlemcim pelin nasil bi duzen oturtabildinizmi

oslemturgay

Alıntı yapılan: susanna - 05 Kasım , 2011, 00:47:16

sezencim maşallah kızım cok uslu 2 saate bi acıkıyor geceleri ise kesintisiz 7 saat uyuyor 2 hafta önce 5 kiloydu kilo konusundada bi sorunumuz kalmadı artık yavaş yavaş guğuldanıyor laf istiyor yalnız kaldımı sıkılıyor yalancıktan aglıyor felan

zeynebim nasıl kilo alımı yavaş diyordun hanım efendi formunu koruyormu hala

susanna

Alıntı yapılan: oslemturgay - 05 Kasım , 2011, 17:47:43
Alıntı yapılan: susanna - 05 Kasım , 2011, 00:47:16

sezencim maşallah kızım cok uslu 2 saate bi acıkıyor geceleri ise kesintisiz 7 saat uyuyor 2 hafta önce 5 kiloydu kilo konusundada bi sorunumuz kalmadı artık yavaş yavaş guğuldanıyor laf istiyor yalnız kaldımı sıkılıyor yalancıktan aglıyor felan

zeynebim nasıl kilo alımı yavaş diyordun hanım efendi formunu koruyormu hala
massallah pelinime boyle devam eder insallah
zeynebiminde gecen haftaya kadar kesintisiz gece uykusu vardi ama kirki ciktiktan sonra geceleri 3-4 saatte bir uyaniyo hamdolsun bi sorunumuz yok uzmuyo beni hic bal kizim  :nazar: :nazar: :nazar:
kilo konusu icin cok dogru bi cumle kullandin ozlemcim tam anlamiyla formunu koruyo kizim agzindan mama burnundan meme dayiyorum ama yavas yavas kilo aliyo massallah gecen hafta 3 kiloyu devirdik sukurler olsunsimdi simdi ele gelir oldu  :binkybaby: