2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

karapnr

merhabalar bayanlar , ben de bu sayfaya üyeyim artık , nasip olursa bebişim kasımda dünyaya gelicek   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: o kadar mutluyum ki anlatamam Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu  :amin:  birazda şaşkınım napacağımı bilmiyorum  :icon_flower:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

dr gittinmi canım hoşgeldin nasılsın keseni  gördünüzmü

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

karapınar canım bu 2007 yılı için 2011 için olan sayfaya -yaz

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

e başlık başka mesaj başlığı başka görünüyo

karapnr

aa taşınmış bile teşekkür edrim  :k06: yok canım kese görünmemişti geçen hafta cuma gittiğimde alttan da baktı göremedi , ama şöle bişi var 3 hafta önce test yaptırmıştım bebiş çıkmamıştı, yani bebişim enn fazla 3 haftalık 2 hafta da yumurtlamaya kadar olan süre desek 5 haftalık görünüo doktorlara göre , işte bu ayın sonunda gitmeyi planlıyorum , aslında en son 2289 çıktı hcg değerim ama doktora gıcıklığımdan gitmedim baktırmaya  :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

evet aysegül ya benmde kafam cok karıstı aynen bende meaj yollamıstım karapınara

karapnr

ayy pardon ya karıştırdım sanırım ortalığı  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 08 Mart , 2011, 17:42:15
aa taşınmış bile teşekkür edrim  :k06: yok canım kese görünmemişti geçen hafta cuma gittiğimde alttan da baktı göremedi , ama şöle bişi var 3 hafta önce test yaptırmıştım bebiş çıkmamıştı, yani bebişim enn fazla 3 haftalık 2 hafta da yumurtlamaya kadar olan süre desek 5 haftalık görünüo doktorlara göre , işte bu ayın sonunda gitmeyi planlıyorum , aslında en son 2289 çıktı hcg değerim ama doktora gıcıklığımdan gitmedim baktırmaya  :k06: :k06:
canım hadi hayırlısı bizde haftaya bugun gitcez pıt pıtını duymak için  :k06: :k06: kesemizi gördük biz

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 17:45:10
Alıntı yapılan: karapnr - 08 Mart , 2011, 17:42:15
canım hadi hayırlısı bizde haftaya bugun gitcez pıt pıtını duymak için  :k06: :k06: kesemizi gördük biz

oo ne güzel yaa , ben de duymak istiyorum pıt pıtııı  :occasion14:

karapnr

biz daha göremedik malesef yaa içimde bir korku da var ya göremezsek die ama olumlu düşünmeye çalışıyorum değerlerim de yüksek şükür inşallah biz de tanışırız bebişimizle birdahaki kontrolde  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 08 Mart , 2011, 17:55:01
biz daha göremedik malesef yaa içimde bir korku da var ya göremezsek die ama olumlu düşünmeye çalışıyorum değerlerim de yüksek şükür inşallah biz de tanışırız bebişimizle birdahaki kontrolde  :amin:
canım görürüsün merak etme degerin güzel canım kasık agrın varmı ne gibi belirtin var suan

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 17:56:31
Alıntı yapılan: karapnr - 08 Mart , 2011, 17:55:01
canım görürüsün merak etme degerin güzel canım kasık agrın varmı ne gibi belirtin var suan
arada kasığımda ağrı oluo böle ufak ufak öle çok diil, göğüs uçlarım bikaç haftadır iyice hassalaştı zaten , akıntım arttı , bi de kafamı kaldıramıorum çok çok çok halsizim öğlen biraz kestirmezsem akşam 9- 9,30 gibi uyuyakalıyorum  :k06:bi de bikaç gündür kokulardan tiksinme başladı yemek kokularına öyle yani benden bu kadar şimdilik  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: bende bulantı yok simdilik sadece akıntım kasık agrım var arada bide gögüs hassasslastı  :k06: :k06:

karapnr

annamla konuştuk bende de çok olmadı öle bulantım dedi içimi rahatlattı bende de zaten bi tiksinme başladı, bulanmasın zaten midem yaa herşeyi yiyimmm  :k06: :hungry: :hungry: :hungry: