2011 Eylül-Ekim-Kasım Bebekleri ve Anneleri

Başlatan qonca, 31 Aralık , 2010, 13:53:56

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

YASEMİN BENİM İSMİMDE KEVSER  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ayysnn

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 13:03:22
SLM AYSUN HOSGELDİN NASILSIN CANIM
İİYİM ÇOK ŞÜKÜR SADECE MİDEM BİRAZ KÖTÜ.BİRAZDA BAŞ AĞRIM VAR O KADAR AMA BUNLAR İİ ŞEYLER.BEBEĞİMİN BÜYÜDÜĞÜNE İŞARET.O YÜZDEN ŞİKAYET ETMİORUM.AMA BAZEN ZORLUO BNİ NE YALAN ÖLİM :'(

ayysnn

SEN NSLSIN AĞRIN SIZIN VAR MI? DÜN KASIK AĞRIN VARDI GEÇTİMİ?

yellowrose

AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Mart , 2011, 12:51:59
goncacım nasılsın? senle aynı gidiyoruz hayırlısıyla, hala kararlı mıısn ankarada doğurmaya:) bak gel batmana hem ankaradan daha yakın hemde elele tutuşu destek oluruz birbirimize ;D bugün eşim şırnak'ta bu aada takılıp peşine gelecektim sana bi kahve içmeye ama:)
gelseydin keşke kız evde oturuyorum öle yaptıgım bişey yok çay içerdik :k06: valla ankada yapacam tatlım ya ailem orda ilk dogumum yanımda olsunlar zaten burda yapamam normal dogum dusunuyorum oda burda yok :k06: sen napıosun bakalım...

AŞKIMCIM: ii bakalım güzel günler bunlar tadını çıkart ilk haftalar mahvediyo insanı ama sonra rahatlıosun 3.ayı bi çıkart tamamdır :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ayysnn - 08 Mart , 2011, 13:06:43
CANIM KASIK AGRIM YOK BUGUN MİDEMDE BULANMIYO BENİM AKINTIM VAR SADECE DÜN AGRIYODU KASIGIM OKADAR  :dontknow: EN SON ADETİN NEYDİ SENİN BENİM 21 OCAK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yellowrose

İİYİM ÇOK ŞÜKÜR SADECE MİDEM BİRAZ KÖTÜ.BİRAZDA BAŞ AĞRIM VAR O KADAR AMA BUNLAR İİ ŞEYLER.BEBEĞİMİN BÜYÜDÜĞÜNE İŞARET.O YÜZDEN ŞİKAYET ETMİORUM.AMA BAZEN ZORLUO BNİ NE YALAN ÖLİM :'(
[/quote]
mide bulantısı iyidir aysuncum, sağlıklı gebeliğe işaret der doktorlar:) inşallah azalır ve sende rahatlarsın canım benim... bebişler sağlıklı olsunda biz çekeriz bu küçük dertleri...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ayysnn

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 13:09:25
Alıntı yapılan: ayysnn - 08 Mart , 2011, 13:06:43
CANIM KASIK AGRIM YOK BUGUN MİDEMDE BULANMIYO BENİM AKINTIM VAR SADECE DÜN AGRIYODU KASIGIM OKADAR  :dontknow: EN SON ADETİN NEYDİ SENİN BENİM 21 OCAK
24 OCAK CANIM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Mart , 2011, 13:08:53
Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Mart , 2011, 12:51:59
goncacım nasılsın? senle aynı gidiyoruz hayırlısıyla, hala kararlı mıısn ankarada doğurmaya:) bak gel batmana hem ankaradan daha yakın hemde elele tutuşu destek oluruz birbirimize ;D bugün eşim şırnak'ta bu aada takılıp peşine gelecektim sana bi kahve içmeye ama:)
gelseydin keşke kız evde oturuyorum öle yaptıgım bişey yok çay içerdik :k06: valla ankada yapacam tatlım ya ailem orda ilk dogumum yanımda olsunlar zaten burda yapamam normal dogum dusunuyorum oda burda yok :k06: sen napıosun bakalım...

AŞKIMCIM: ii bakalım güzel günler bunlar tadını çıkart ilk haftalar mahvediyo insanı ama sonra rahatlıosun 3.ayı bi çıkart tamamdır :k06:
CANIM BENİM YOKKİ FAZLA BELİİRTİM SADECE KASIK AGRIYODU DÜN BUGUN YOK ODA HERZAMANDA OLMUYO KASIK AGRISI DEGİLMİ KIZLAR  :dontknow: ???

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Mart , 2011, 13:09:58
mide bulantısı iyidir aysuncum, sağlıklı gebeliğe işaret der doktorlar:) inşallah azalır ve sende rahatlarsın canım benim... bebişler sağlıklı olsunda biz çekeriz bu küçük dertleri...
[/quote] :crybaby2: :crybaby2: BENİM YOK MİDE BULANTIM

ayysnn

Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Mart , 2011, 13:09:58
[/quote]
:icon_thumright: :icon_thumright:
AYNEN ÖYLE CANIM

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 12:55:51
GONCA SEN ANKARANIN NERESİNDESİN CANIM
ben şuan şırnaktayım canım ama ankarada esatta oturuyo ailem...
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

TEK OLMASINDA HERKESTE OLUYO DİYE BİŞEY YOK

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ