29 Mart , 2024, 01:09:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ankara'daki Hastaneler Hakkında Bilgisi Olanlar ?

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 30 Aralık , 2010, 14:47:15

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

eguzel89

Canım ben bayındır hastanesinde diş bölümünde çalışmıştım halime hanımı çok övüyorlardı anestezi uzmanlarına güven çünkü tam hatırlamıyorum ama anestezi doktoru başhekim yardımcısıydı:)
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

tgbybr

kızlar. bende acayip sezeryan korkusu var. tavsiye edebileceğiniz biyer varmı?? şimdilik fatih düşünüyorum.

serife26

fatihte bi arkadasın arkadası yeni doğum yaptı,çok memnun kalmışlar.bir de bizim okuldan bi bayan lokman hekimden memnunum demişti,medicana&hrs&güven aşırı ii yerler ama abartı uçuk fiyatları.

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: tgbybr - 12 Nisan , 2011, 18:57:31
kızlar. bende acayip sezeryan korkusu var. tavsiye edebileceğiniz biyer varmı?? şimdilik fatih düşünüyorum.

Ben çağ hastanesinde doğum yaptım...Doktorum Sevgi Uçar...

Epidural sezeryan oldum..Bende çok korkuyordum..Ameliyathaneye giderken korkudan titredim..Ama sonrasında herşey çok güzel oldu...Çok memnun kaldık...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

tgbybr

hrs ve medicana çok pahalı gerçekten de. hrs ye fiyat sordum 4000 tl dediler. fatih te normal doğum 1100 tl. bi de teyzem orayı tavsiye etti. yeni doğanı oranın çok iyiymiş. başka yer düşünme dedi. bugün kontrole gidicem. inşaallah memnun kalırım

özgemm

bende çok kararsızım hastane konusunda
özelmi devletmi karar veremedim
özel olucaksa eger hangisi olucak

:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

DİLVİN

BEN SEZAİ BURAKTA YAPTIM ÇOKTA MEMNUN KALDIM  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Aytii

Alıntı yapılan: tgbybr - 13 Nisan , 2011, 10:33:42
hrs ve medicana çok pahalı gerçekten de. hrs ye fiyat sordum 4000 tl dediler. fatih te normal doğum 1100 tl. bi de teyzem orayı tavsiye etti. yeni doğanı oranın çok iyiymiş. başka yer düşünme dedi. bugün kontrole gidicem. inşaallah memnun kalırım

4000 mi  :-ooo

altınmı çıkarıyolar kıçımızdan be mübarek nedir bu ego   :icon_pale:

özgemm

zübeyde hanım eskiden çok kötüymüş ama şimdi ii diyorlar
şuan kontrole gittiğim bilgi hastanesindede yeni doğan yoğunbakımı yokmuş ve bazı eksikleri var
çok kararsızım

DİLVİN

Alıntı yapılan: özgemm - 13 Nisan , 2011, 10:54:01
şuan kontrole gittiğim bilgi hastanesindede yeni doğan yoğunbakımı yokmuş ve bazı eksikleri var
çok kararsızım

selçuk hocamı doktorun

bende bılgı tıpa gıdıyordum
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

özgemm

Alıntı yapılan: DİLVİN - 13 Nisan , 2011, 11:26:43
Alıntı yapılan: özgemm - 13 Nisan , 2011, 10:54:01
çok kararsızım

selçuk hocamı doktorun

bende bılgı tıpa gıdıyordum
evet canım selçuk hoca
senindemi?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

tgbybr

kızlar fatih in yeni doğan yoğun bakımı varmış. teyzem akpol de radyoloji uzmanı. benim çalıştığım hastaneye gelme dedi.  bebeği apar topar ambulansla götürüyolar. doğumu her şekilde yaparsın önemli olan bebek dedi. büyük doğumda sezeryan çok yapıyolar dedi. bi de eşimin bi akrabası fatih te doğum yaptı. çok memnundu. 1100 tl 5 taksit yapıyolar.