GEBELİK GEÇ DÖLLENMEYLE OLURSA ADETTEN KAÇ GÜN SONRA TESTTE ÇIKAR

Başlatan niles1983, 21 Aralık , 2010, 14:00:50

« önceki - sonraki »

niles1983

BİLEN WARMI KIZLAR ADETİME 3 GÜN KALAYDI SANIRIM İDRAR TESTİNDE ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI KANDA ÇIKMADI. AMA HALEN ADET OLMADIM 5 GÜNÜM GEÇTİ BUGUN TEST YAPTM TEK ÇZGİ. ACABA GEÇ DÖLLENME OLABILRIMI KI :-\
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

GELSQMİNQ

acayip bi durum testte çıkıp kanda çıkmaması ama o testlerin yanılma payı var bence bidaha git derim doktora

Demet_dk

SON ADET TARİHİM 10 EYLÜLDÜ

29 EKİMDE DOKTORA GİTTİĞİMDE 5 HAFTALIKTI

DOKTOR GEÇ DÖLLENME DEMİŞTİ

15 GÜNÜN GEÇMİŞTİ BEN TEST YAPTIĞIMDA VE İKİNCİ ÇİZGİ SİLİK GİBİYDİ

SeliN59

valla canım benim bayağı bir geç çıkıyor benim halamın kızı öyle geç döllenme olmuştu bi kaç gün geçtikten sonra  idrar testi yapıyo çıkmıyo aradan 1 hafta geçti doktora gittik beraber kan testi yaptırdı gene çıkmadı doktor söktürücü forlutalmidir nedir ondan verdi iç gene gel dedi içti hapı bitti gene adet olmadı neyse hap bittikten 2 gün sonraydı sanırsam tekrar gidicekti doktora o arada bi alışveriş merkezinde geziyoruz  hala hastalanmadığından bahsediyodu dedim hadi test alıp yapalım gittik test aldık tekrar o alışveriş merkezine geldik  wc de yaptı testi tuvaletin kapısından bi çıkışı vardı anlatamam alıyodu sevinçten çift çizgi çıkmış şuanda 20 günlük bebeği var erkek sağlıklı maşşallah uzun anlattım ama geç çıkabilir sen bekle söktürücü falanda kullanma

suzannn

NE ZAMAN ÇIKAR BİLMİYORUM AMA İDRARDA ÇIKIP KANDA ÇIKMAYACAĞINI SANMIYORUM SONUÇTA KANDA BELLİ Bİ SEVİYEYE GELDİĞİNDE İDRARDA ÇIKMAYA BAŞLIYOR

esraörs

Alıntı yapılan: niles1983 - 21 Aralık , 2010, 14:00:50
BİLEN WARMI KIZLAR ADETİME 3 GÜN KALAYDI SANIRIM İDRAR TESTİNDE ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI KANDA ÇIKMADI. AMA HALEN ADET OLMADIM 5 GÜNÜM GEÇTİ BUGUN TEST YAPTM TEK ÇZGİ. ACABA GEÇ DÖLLENME OLABILRIMI KI :-\
gec döllenme olursa dıger adetınden 10gun once falan bellı olur galıba..benım adetıme 10gun vardı daha gec dollenme olmus anladıgım kadarıyla ıdrar testı yapmıstım 10gun onceden bellı olmustu ben o ay hamıs kaldıgımı sandım dedıler dıger aydan kalmıssındır ama adet gordum ben dedım dıger aydır bu aydan olsa 10gun onceden bellı olmaz dedıler bana.ama bebısım dustu :y25:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BENİMDE ADET GÜNÜM ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI ERTESİ GÜN KAN VERDİM HAMİLESİN DEDİ DOKTOR.BENDE 2 HAFTALIK HAMİLEYKEN ADET OLMUŞUM ÇOK KARMAŞIK BU İŞLERR :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Benim ilk gebeliğim geç döllenme idi idrarda da kan testinde de adetten sonra 15.ci günde çıktı

Emine

Benim de geç döllenme oldu kalp atışını 9. haftada duymuştuk. Kan testindeki değer negatif olsa bile tekrar yaptırıp BHCG değerindeki artışa bakmak gerekir ve ultrason takibi. Kese 20mm yi geçene kadar içinde embriyo oluşmasını beklemek gerekli . Dayanmak çok zor ama beklemek sabretmek gerekiyor.

Traum

Merhaba Kızlar,
Benim son adet tarihim 26 nisan ve 30 günde bir adet görüyorum.  Fakat Bugün ile birlikte 7 gün gecikme var. İki gün önce test yaptırdım.  0,100 çıktı yani negatifmis. Her an adet olacakmışım gibi ağrı ve batma hissediyorum. Sizce 10 gün gecikme olduğunda tekrar test yaptirsam çıkar mı? Geç döllenme olabilir mi 

Emine

Geç döllenme olabilir tekrar yapmanda fayda var. Benim de gebeliklerim geç döllenme oldu. İlkinde boş gebelik deyip kürtajla aldılar ikincisinde de ben beklemek istedim çok şükür doğdu kızım kürtaj randevuma gitmedim.