28 Mart , 2024, 22:00:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

41hamileden pirinç toplamak.....ve sonucunda hamilelik

Başlatan masalım, 22 Aralık , 2010, 22:29:20

« önceki - sonraki »

masalım

kızlar komşum var 5senedr evli tedavi gördü devamlı bi tüp bebek yptırmadılar.....
41hamileden pirinç topladı ve o pirinçleri pilav yapıp komşulara dağıttı ardındanda 41yasin okundu...ve hamile şuan bi yapın isterseniz kızlar rabbim nasip ettimi olur ama bi vesile oldu işte.......

HASRET!M S@N@

bende meryem suresini cok duydum canım simdi esimin annesi hergün bitane okuyor 41 gün kendi annemde fetih suresini okuyor günlük 1 tane 61 gün bakalım bende fırsat buldukca birseyler yapmaya calısıyorum belki yapmak isteyen arkadaslar olura

Ezocan84

aslinda ilginc denemek lazim ama 41 hamileyi nasil bulacagiz??? isin zor kismi bu... birde benim gibi gurbet elde olursan daha da zor..

masalım

benim komşuda çok zr topladı herkezden istedi çok değil ya 1fincan sadece

Yaseminnn

Canım 41 tane hamileyi nerden bulcazzzz   :laughing7:
Hastanelerin kadın doğum bölümlerine bile dadanırım ama millet yanında pirinç taşımaz  :ehi: :ehi: :ehi:

Ezocan84

ya türkiye gibi bir yerde bunu anlatsan herkes anlayisla karsilar 1 fincan hatta fazlasini bile verir ama gelde yabanci bir ülkede bunu anlat... neyse izine geldigimde bir deniycem o zamana kadar hamile kalmazsam...

Aytii

Alıntı yapılan: Yaseminnn - 22 Aralık , 2010, 22:52:26
Canım 41 tane hamileyi nerden bulcazzzz   :laughing7:
Hastanelerin kadın doğum bölümlerine bile dadanırım ama millet yanında pirinç taşımaz  :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

bencede en zor kısım 41 hamileyi bulabilmek  :icon_scratch: yok yani sadece kendi mahallemizde değil il genelinde dolaşmamız lazım diye düşünüyorum  :laughing7:

KasrıCinan

ya denemek çok isterim ama 41 hamile dile kolay çok zor ya ben 5 tane anca buldum  :laughing7:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

masalım

kızlar biraz zor toplanıor ama inş.toplar yaparsınız rabbim nasip eder