18 Nisan , 2024, 05:58:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tesettüre dair herşey...Buyurun Köşemize..

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Aralık , 2010, 15:53:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hmmm Senin dedigin gibi acaba esi su rengi giyme diyenlerde varmidir acaba..  :dontknow: :dontknow:

valla benim hosuma gitmismi tamam is bitmistir ..
Esim ister begensin ister begenmesin rengimi tarzimi bilir genelde
Hediyesinide ona gore alir  :k06: :k06:

hüzünden_gelme

esarpta bende cıvıl cıvl renkleri çok severım:) o yuzden esarplarımın bazıları renklı :muzz: kapalı renkler boğar beni her zaman sıkılırım

SiRiNe

huzunden gelme gule gule kullan cicilerni..

resim cekemem sanirim cunki hepini cekecek kadar vaktim olmaz kizlardan  :k06:

hmm tesettur zevkim..

uzun bol mat renkte parduseler kullaniyorum disardaesarp olarak uzun omuz ve gögsumu kapatan esarplar

siyah, kahverengi, koyu yesil, koyu mavi, beige, kullanirim

evde davetlerde ve kadinlarlaykende nakisli suslu abaya denilen kiyafetlerimi kullanirim.

evde her turlu rengi giyiyorum.

disarda makyaj yapmiyorum parfum  oje topuklu ayakkabi vs kullanmiyorum. evde bazen giyinir  makyaj yapar turbanla resim cektiririm , bazen kendimi turban ve makyaj ile görmek guzel oluyor.

:k06:

bunlar benim zevkim, tabiki herkez kendine yakistirdigini giyer
rabbim guzel amellerimizi kabul etsin  :amin:

SiRiNe

edosum esleri yasaklama koyanlar var..

tesettur isi icten gelen bir meseledir yasaklarla yurumez, ameller niyetlere göredir

esim bana hic bir zaman kisitlamada bulunmadi, ne daha fazla kapanmama engel olabilir nede acilmama  :nono:

βαlκιz

canım aldıkların güzel aslında üzerinde  görsek daha iyi olur
bende her renk giyerim kafama göre takılırım  :D
çok nadirdir etek giydigim
hep pantolon tunik
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

çeker üzerimde koyarımm fotosunu  :love9:

sağolun kızlarr yorumlar için :flowers:

hüzünden_gelme

kızlarr esarplarınızı nasıl saklıyorsunuz katlayarak mı koyuyorsunuz yoksa asıyormusunuz..
benım fazla yerım olmadıgında katlıyorum ama hep izleri çıkıyor esarpta rahatsız oluyorum :honk:

мiŁenα.

Ben katlarım

O gün giyeceğim kıyafete göre ayarlar ütülerim,ütülemeyince kötü duruyor eşarp ::)

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 29 Aralık , 2010, 14:01:30
Ben katlarım

O gün giyeceğim kıyafete göre ayarlar ütülerim,ütülemeyince kötü duruyor eşarp ::)

bende öyle yapıyorum ama  dün ütülücektım elektrıkler gıttı kaldım öyle o yuzden pratık bir çözüm arıyorum :k06:

мiŁenα.

as ozaman.. :laughing7:

yada çok katlama kat izi fazla olmaz ::)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bende katliyorum esarplarimi  bir suru var nasil asayim  :k06:
himmmmmmmmm guzel konuymus  :icon_thumright:
ben genelde kahverengi e siyahi diger renklerle karistiri oyle giyerim yani tarzim bu  ;)
yani esarplarimda kahverengi zemin uzerine pembe veya lila yesil kirmizi rengarenk takilirim ama mutlaka zemin ya siyah yada kahverengi olur  ;D
gecende fark etmeden beyaz zemin uzerine kirmizi esarp almisim bi tuhaf oldum beyazi sevmiyorum niyeyse severek giydigim tek beyaz gelinligimdi  :ehi:
yazin bile beyaz giymem  ::)
kiyafetlerimde ona gore olur cok abiye sevmem dugunlerde bile abartili abiyeleri sevmem  :-\
genelde kizken etek giymezdim hep pantolon tunik seklindeydi  :D ama esim etegii daha kadinsi buluyor onun icin arada etek giyorum  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme

kızlar nette şöyle bırsey buldum çok yaratıcı bırsey bence

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 29 Aralık , 2010, 15:25:30
bende katliyorum esarplarimi  bir suru var nasil asayim  :k06:
himmmmmmmmm guzel konuymus  :icon_thumright:
ben genelde kahverengi e siyahi diger renklerle karistiri oyle giyerim yani tarzim bu  ;)
yani esarplarimda kahverengi zemin uzerine pembe veya lila yesil kirmizi rengarenk takilirim ama mutlaka zemin ya siyah yada kahverengi olur  ;D
gecende fark etmeden beyaz zemin uzerine kirmizi esarp almisim bi tuhaf oldum beyazi sevmiyorum niyeyse severek giydigim tek beyaz gelinligimdi  :ehi:
yazin bile beyaz giymem  ::)
kiyafetlerimde ona gore olur cok abiye sevmem dugunlerde bile abartili abiyeleri sevmem  :-\
genelde kizken etek giymezdim hep pantolon tunik seklindeydi  :D ama esim etegii daha kadinsi buluyor onun icin arada etek giyorum  :k06:

aa nıye beyaz sevmezsın  :k06: benımde en çok sevdıgım renk beyaz

мiŁenα.

hüzünden_gelme

bende nette gezınırken gordum .. gözlük standartı  butun gözlükçülerde vardır :k06: ondan yapmıslar ya..