18 Nisan , 2024, 17:58:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tesettüre dair herşey...Buyurun Köşemize..

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Aralık , 2010, 15:53:17

« önceki - sonraki »

βαlκιz

gördüm evet
oda çok hoş
ben burda bulamıyorum ki merkezde bile yok :cildir:
istanbuldan yollıycaklar bu paylaştıklarımıda
forumdan bi arkadas satıyo netten ordan baktım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DER!N

Bu gönderdiğim Arminenin eski bir modeli, online satışı var mı bilmiyorum canım ama pardesü tarzı dış giysileri denemeden alırsan pişman olabilirsin.

βαlκιz

Alıntı yapılan: DER!N - 27 Şubat , 2011, 23:39:03
Bu gönderdiğim Arminenin eski bir modeli, online satışı var mı bilmiyorum canım ama pardesü tarzı dış giysileri denemeden alırsan pişman olabilirsin.
anladım
paylaştıklarımdan kırmızının başka rengini alim ozaman
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: βαlκιz - 27 Şubat , 2011, 23:07:15

bunlar nasıl güzelmi kızlar :icon_scratch:
ikiside bi garip duruyor ya, nasil anlatsam. siyah olan kumas ve model acisindan cok kadinsi duruyor, kirmizi olanda hem renk acisindan kullanissiz sanki hemde cok yazlik gibi duruyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

fıstık

BALKIZ BU PARDESÜLER KALİTESİZ GÖZÜKÜYOR

VERDİĞİN PARAYA YAZIK OLMASIN :icon_scratch:

βαlκιz

Alıntı yapılan: {narin} - 28 Şubat , 2011, 09:54:54
Alıntı yapılan: βαlκιz - 27 Şubat , 2011, 23:07:15

bunlar nasıl güzelmi kızlar :icon_scratch:
ikiside bi garip duruyor ya, nasil anlatsam. siyah olan kumas ve model acisindan cok kadinsi duruyor, kirmizi olanda hem renk acisindan kullanissiz sanki hemde cok yazlik gibi duruyor.
:-\ siyah olandan vazgeçtiim zaten
diğeride yazlık tunik zaten
başka renkleride var

βαlκιz

Alıntı yapılan: F/ST/K - 28 Şubat , 2011, 10:49:03
BALKIZ BU PARDESÜLER KALİTESİZ GÖZÜKÜYOR

VERDİĞİN PARAYA YAZIK OLMASIN :icon_scratch:
:dontknow: bilmem kii

esma...

gulsah bende hıc begenmedım bu parduselerı .parduse dıyorum cunku hıc feraceye benzemıyo bunlar,bıraz sabret ıst gelınce kendın fatıhe gıt bak agzın acık kalsın bunların yanında ,bunlarda feracemı dıceksın

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

*evett bunlar feraceye benzemiiyo cunku diger modeller yıllar öncesinde kaldı artık halkın talebi böle  ;)

*feracenin kuması iyi degil kalitesize benziyo diyenlerrr masallahhh sizde ne göz varmıs da resimden kumasını görebiliyosunuz sanırım aref i siz gecmişsiniz  :-ooo

*insan emegine saygı biraz heee bu feraceleri ben mi diktim hayır... ama ben satıyorummm ve bir satıcı hiç bir zaman malına laf söylettirmez hele ki malından eminseee  :director:

*fatihin adı konmus bi kere her magazasının karıs karıs adım gibi biliyorummm cunku benim toptan yerim orası diger urunleri suriye urunleri suriye kumaslarını ve kalitesini cok ii biliyorum bunlarla onları kıyaslamayın lütfenn ....................
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

derbeder

ya iyi kotu kumaslar hakkinda belli bir bilgiye sahipsen eger, kalitesizde diyebilirsin..kumasida iyi degil diyebilirsin. bence sorun yok.
begenmeyenler begenmediklerini dile getirdi, cunku gulsah fikir istemis. ayrica egri oturup dogru konusmak lazim, guzel gozukmuyor bu kiyafetler..sen degil baskasida satsa fikrim degismezdi.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

begenilip begenilmemesiyle ilgili bişey dedim mi hayırrr herkesin kendi fikri kendi giyim tarzı
ben sadece kumasa kalitesiz diyenler için diyorumm
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

fıstık

KİM SATIYORSA SATSIN BENİ İLGİLENDİRMEZ

GÖZ VAR İZAN VAR HİÇ HOŞ GÖRÜNMÜYORLAR

мiŁenα.

Kızlar kırmızı giymek günahmı? Kayınvalidem dedi acaba giymim diyemi dedi..

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

canım gunahlıktan ziyade caiz degil bir kadın için giyinmen,nde adabı olmalı   kadın dikkat çekmemsi lazım baska erkekleri tahrik etmemesi lazım giyim ve kuşamıyla  :icon_thumright: aynaya bakınca acaba beni begenirlermi veya guzel oldumu dememeli acaba Allah beni bu halimle begendimi begeniyormu demeli  ;)

мiŁenα.

Hımm ondan yani..

Benim bir tane var,Çokta seviyorum.Ama daha dikkatli ortamlarda giyinirim bundan sonra.

Ben rengarenk sevmem pek renklide giyinmem.

Toprak renkleri kahve siyah ağırlıklı.Ama kırmızı mavi vs var.Ağır renkleri seiyorum.

Sarı cırt pembe cırt yeşil sevmiyorum.

:love9: :love7: :love9: