Pembe akıntı geldi hamile olabilirmiyim lütfen yardımmm

Başlatan aygulse, 18 Aralık , 2010, 23:30:42

« önceki - sonraki »

aygulse

Merhaba arkadaslar; 2yıllık evliyim ve 4 aydır bebiş istiyoruz olmuyor. 10-14-17 ve 20. günlerde denedik ve 20. gün ilişki sonrası ilk defa pembe kahvemsi akıntı geldi yerlesme kanaması falan olabilir mi yoksa baska bisey mi? basına gelen güzel anneler deneyimlerini paylasırlarsa sevinirim...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canım benım ınsallah tez zamanda hamiş kalırsın  :amin: :amin: :amin:
ama yumurtlama zamanlamasında 12.ile 16.günler en riskli günler ben mesela 12.gunumde hamiş kalmıştım..ilk ayda üzerine görmüştüm ( zaten üzerine görme ilk ay oluyor sadece )..dilerim melegın sana gelmiş olur.. :amin: :amin:

aygulse

İnsallah canım amin... Allah herkese nasip eder inş. Ben 12-20. günler arasında olabilir diye duymuştum. Adetim 28-33 günler arasında oluyor çok da düzenli sayılmaz. İlk defa böyle pembe akıntı görünce umutlandım. Adetime daha 8-10 gün var geçmezki günler şimdi:(

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

sakın stres yapma olur mu eğer bu sefer olmazsa da sakın bebege endesklı ılıskıye gırme eşinle istekli olarak yaşamanız lazım bu da çok önemli !yok canım yumurtlama zamanı 20.güne kadar uzamıyor ama senın regl suren uzunmuş belkı olabılır bu yuzden yanı ınsallahhhhh

aygulse

canım, öncelikle ilgin için tesekkür ediyorum. Allah bebeğinle birlikte uzun, sağlıklı bir ömür nasip etsin.ben 5ay önce üstüne görme düşüncesiyle doktora gitmiştim malesef yoktu. Doktor tavsiye olarak 12-20. günler arası söylemişti,bilemiyorum kafam karışık, ister istemez strese giriyoruz, bebeğe odaklanıyoruz. ins biz  su ana kadar yumurtlama gününü tutturamamıszdır, bir problem yoktur diyorum. 1-2 ay daha deneyip muayne olayım testler yaptırayım diyorum erkenmi acaba?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım 1 yıldan önce doktora gitmenizi tavsiye etmiyorum ki doktorlarda aynı fikirde..Annemde evlendiğinin 6.ayında bana hamiş kalmış.Ben haziranda kurtaj olmuştum aılevı sebeplerden eylul ayında ılk denememde kısmet oluvermiş ama hamılelıgımı ben 13 haftalıkken ogrenmıstım..bayandan bayana göre degısebılır yumurtlama zamanları netten bır hesapla ıstersen..rıca ederım canım benım her zaman soruları cevaplamak ıcın burdayım.. :opucuk:

aygulse

İlk aylar netten hesapladım ama adetim 28-33 arası değiştiği için uymadığını düşündüm bu ay hiç bakmadım bile.ben de öyle duydum canım, doktorlar 1 yıldan önce muayne etmiyorlar diye.Hayırlısı olsun inş anne olmak benimle birlikte tüm anne adaylarına nasip olur.

serife26

aygulse valla o şekilde adetten bir hafta fln önce akıntısı olanları duymuştum,yerleşme kanaması şeklinde,bir iki damla leke yani,fakat beni ilişki sırasında geldi demen tereddütte bıraktı işte,nolur ne biter bekliceksin,yapcak başka bişe yok ama inş hamişsindir tabi.
fakat olmazsa bu ay hamişlik,sen şu nette satılıyor bisürü sitede yumurtlama testi al bir de onla dene bakalım,yumurtlama tarihinde dene ilişkiyi,ilişkilerin biraz az olmuş,bebek isteyen birileri için,gün aşırı denemeliydiniz diye düşünüyorum,en azından adetten 10 gün sonrayla adete bir hafta kalana kadar fln ki arada da olmalı belkide,kimisi erken kimisi geç yumurtluyor çünkü...kolaylıklar dilerim sana...

aygulse

şerife tesekkür ederim:) evet insallah hamileyimdir ilk defa akıntı gelmesi biraz umutlandırdı ama bu ay  dediğin gibi günaşırı denemediğimizden ümit etmek istemiyorum olmayınca insan üzülüyor çünkü.yumurtlama testini ben de düşündüm ama günü yakalayıncaya kadar hergün idrarını 4 saat tut test yap strese girmek istemedim,çünkü adet tarihlerim değişiyor, belki gelecek ay deneyebilirim, tavsiye ettiğiniz test markası varsa paylasırsanız sevinirim...

Mutlus03

asya81

Hakkinda hayirlisi lakin yerlesme kanamasi adet gunu olur.bazi kadinlarda yumurta catladigi vakit pembeakinti olabiliyor