KELEBEĞİMMM ÖMRÜN UZUN OLSUNNNN

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 18 Aralık , 2010, 13:13:06

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Mart , 2011, 14:46:48
Alıntı yapılan: aydinays - 26 Mart , 2011, 12:18:24
Canım ben seni çok iyi anlıyorum. Çok zor bir durum. En azından arkadaşlarınla aynı şehirdesiniz. Ben evlendim farklı bir şehire gelin geldim. hiç kimseyi tanımıyorum. Yaşadığım yerde hala kafama uygun bir tek arkadaşım yok. Eşimin ailesi ,biz ve iş sadece hayatım böyle. Bebek doğana kadar bu sıkıntıları çekicez. Ondan sonra emin ol sıkılmaya vaktimiz kalmayacak. Sıkılınca meleklerimiz izleyeceğiz. Bu benden mi çıktı, bizim mi diyeceğiz. Canım benim sen hiç üzme stres yapma. Bırak zaten son 10 gün çalışırsın. Sonradadan frelence evinden yaparsın projelerini. Herşey bebeğin için. Sen üzülme canım biz varız. en kötüsü bizimle oyalanırsın.
sağol canımın içiii destek olduğun içinnn allah razı olsun senden.bebişlerimizi kucağımıza alınca yalnızlığımız bitecek inşallah

Bitecek tabi canım benim.. O zaman diyeceğiz ki iyiki seni doğurmuşum hayatımın anlamı senmişsin diyeceğiz. O zaman eşinde eve daha çok gelmeye çalışacak. Bebeğiniz emin olki evinize güneş gibi doğacak canım benim. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:amin: :amin: :amin: AMİN CANIM ALLAH RAZI OLSUN O GÜN ÇOK DUYGUSALDIM YANIMDA OLDUNN DİNLEDİN TESELLİ ETTİN İYİ Kİ VARSINNN  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 28 Mart , 2011, 11:17:59
:amin: :amin: :amin: AMİN CANIM ALLAH RAZI OLSUN O GÜN ÇOK DUYGUSALDIM YANIMDA OLDUNN DİNLEDİN TESELLİ ETTİN İYİ Kİ VARSINNN  :opucuk:

DEMEK CANIM BENİM KEŞKE ELİMİZDEN BAŞKA ŞEY GELSE. AMA ANNESİ OĞUZHANIN VAR SENİNLE. İNANKİ O SENİNLE OLACAK. SEN BELKİ SIKILACAKSIN YERİ GELECEK AMA O SENİNLE OLACAK. CANIM BENİM OĞLUN SANA ALLAH TARAFINDAN VERİLEN BİR LÜTÜF. SİZ EVİNİZDE ARADIĞINIZ HUZURU BULUN Kİ BEBİŞİNİZDE HUZURLU BİR ORTAMDA BÜYÜSÜN.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

bunalmak yok Nurum :nono: oğluşun var içinde unuttunmu sen yalnız değilsinki  :k06: hem bak az kaldı gelmesine Allahın izniyle 109 güncük  :love9: :opucuk: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEBEĞİMM ALİ RIZA AMCAMIZ DA ARTIK YOKKK ÜZÜLMİCEM DİYORUM AMA OLMUYOO SEN ÜZÜLLME OLURMU.YARIN CENAZEYE GÖTÜRMEK İSTEMİYOLAR BENİ AMA GİDİCEM SEN VARSINNN DİYE ÜZÜLMEMİ İSTEMİYOLAR AMA GİTMEZSEM OLMAZZ AMCAM O BENİMMM.BU 2.Cİ KAYBIMIZZ BERABER YAŞADIĞIMIZ HEP GÜZEL ŞEYLER YAZMAK İSTERDİM SANA AMA OLMUYO İŞTE.BEN ÜZÜLÜYORUM DİYE SEN ÜZÜLME NOLURR SANA Bİ ŞEY OLMASIN ALLAHA EMANET OL BEBEĞİM :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aydinays

Canım benim başınız sağolsun. Ölüm malesef hayatta en üzücü şey ama. Kendine dikkat canım benim. Acını yaşa ama bebeğini düşün. Onu unutmadan yaşa acını. Allah mekanını cennet yapsın amcanın.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Mart , 2011, 14:26:11
Canım benim başınız sağolsun. Ölüm malesef hayatta en üzücü şey ama. Kendine dikkat canım benim. Acını yaşa ama bebeğini düşün. Onu unutmadan yaşa acını. Allah mekanını cennet yapsın amcanın.

allah razı olsun canım

muhribe

canım başın sağolsun. üzülmemek elde değil biliyorum ama bebeğin için sabretmelisin. o şu an senin tüm duygularını paylaşıyor içerde. sen üzgünsen o da üzgün, sen mutluysan o da mutlu. keşke bence cenazeye gitmesen. orda daha da üzüleceksin. bebeğin de etkilenecek :(

Aytii

başınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin

Nezo

Canım Çok Üzüldüm. Başınız Sağolsun Mekanı Cennet Olsun  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Mart , 2011, 14:33:32
canım başın sağolsun. üzülmemek elde değil biliyorum ama bebeğin için sabretmelisin. o şu an senin tüm duygularını paylaşıyor içerde. sen üzgünsen o da üzgün, sen mutluysan o da mutlu. keşke bence cenazeye gitmesen. orda daha da üzüleceksin. bebeğin de etkilenecek :(

ALLAH RAZI OLSUN CANIM.ANNEMLER GÖTÜRMEK İSTEMİYO AMA GİTMEZSEM RAHAT EDEMEMKİİ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤