KELEBEĞİMMM ÖMRÜN UZUN OLSUNNNN

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 18 Aralık , 2010, 13:13:06

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

nur,bitanem... çok geçmiş olsun.... içini ferah tut tatlım... dayan... hiç bişiycik olmaz Allahın izniyle... öpüyorum seni.  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 11:29:25
CANIM BENİM BENDE DAHA YENİ BRONŞİTTEN KURTULDUM AMA HALA ÖKSÜRÜĞÜM VE BOĞZALARIMDA YaNMA VAR SEN NE YAPTIN NASIL KURTULDUN?

cANIM KURTULAMADIM SALI GÜNÜNDEN BERİ HASTAYIMM YARIN TATİL EVDE YATARSAM GEÇER DİYE UMUYORUM ÇOK ZOR OLUYO İŞE GELMEK İŞTEN ÇIKACAĞIM İÇİN BU AY İZİN DE İSTEMEK OLMUYOR NASİP.HAMİLEYKEN BOĞAZIM 4.CÜ KEZ ŞİŞİYO DİKKAT ET SENDE CANIM BÜNYE ZAYIF OLUYO
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 12 Mart , 2011, 12:18:05
nur,bitanem... çok geçmiş olsun.... içini ferah tut tatlım... dayan... hiç bişiycik olmaz Allahın izniyle... öpüyorum seni.  :opucuk:

CANIM ÇOK SAĞOL TATLIMMMM BİZDE OĞLUŞUMLA ÇOK ÖPTÜK SENİİİ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BÜYÜYORSUN İÇİMDE HER GEÇEN GÜNNN VE BEN SANA HER GÜN BİR ADIM DAHA YAKLAŞIYORUM MİNİK PRENSİMM HEYECANIM GİTTİKÇE ARTIYOO.İŞTEN ÇIKMAMIZA AZ KALDI KUZUM ONDAN SONRA RAHAT EDECEKSİN ALLAHIN İZNİYLE OTOBÜSLERDE TIKLIM TIKIŞ 3 SAAT GEÇİRMEK ZORUNDA KALMICAZ BEBEĞİM.EVİMİZDE OLDUĞUMUZ GÜNLERDE DAHA HAREKETLİ OLUYOSUN BİLİYORUM SEN DE YORULUYOSUN YOLLARDA İŞ YERİNDE HEM DE STRESLİ Bİ İŞİ VAR ANNENİN İNSANLARLA UĞRAŞMAK ÇOK ZOR.20 GÜN SONRAA SENİNLE DEĞİŞİK Bİ HAYATA MERHABA DİCEZ PAMUK OĞLUM 10 YILDIR İLK DEFA İŞ KAYGIM OLMADAN İŞTEN ÇIKICAM MADDİ OLARAK SIKINTI YAŞICAZ EVET AMA SEN DAHA SAĞLIKLI BÜYÜYECEKSİN KARNIMDA BEBEĞİM.BURDAKİ SİGARA KOKUSUNDAN DA BIKTIM ARTIK HER GÜN BAŞIM AĞRIYO KİMBİLİR SANA NASIL ZARARI VAR İNSANLAR ANLAMIYOO BEN KENDİME DEĞİL SANA ÜZÜLÜYORUM HER ŞEYY SENİN İÇİN PAMUK OĞLUM..İŞTEN ÇIKINCA ODANI HAZIRLAMAYA BAŞLICAM YAVAŞ YAVAŞŞ İNŞALLAH HAYALİMİDEKİ GİBİ Bİ ODAN OLUR KUZUCUM ŞARTLAR NEYE ELVERİŞLİ OLCAK BİLMİYORUM ŞU ANDA.SEN GELDEEEE HER ŞEY HALLOLUR ALLAHIN İZNİYLEE.SENİ ÇOK SEVİYORUZZZ BEBEĞİM BABANI Bİ GÖRSEN NASIL ÖPÜYO SENİ OĞLUM DİYEE EĞİLİYOO İŞE GİDERKEN ÖPÜYO KONUŞUYO ÖYLE ÇIKIYORUZ EVDEN  ;D KARNIM BÜYÜYÜNCA O DA VARLIĞINA DAHA ÇOK ALIŞTI KUZUCUM.ANNE YEMEK YESİN ŞİMDİİİ SONRA DA ÇALIŞSIN ALLAHA EMANET OL CANIMIN İÇİNDEKİ MİNİK CANIMMMM  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Mart , 2011, 13:13:33
BÜYÜYORSUN İÇİMDE HER GEÇEN GÜNNN VE BEN SANA HER GÜN BİR ADIM DAHA YAKLAŞIYORUM MİNİK PRENSİMM HEYECANIM GİTTİKÇE ARTIYOO.İŞTEN ÇIKMAMIZA AZ KALDI KUZUM ONDAN SONRA RAHAT EDECEKSİN ALLAHIN İZNİYLE OTOBÜSLERDE TIKLIM TIKIŞ 3 SAAT GEÇİRMEK ZORUNDA KALMICAZ BEBEĞİM.EVİMİZDE OLDUĞUMUZ GÜNLERDE DAHA HAREKETLİ OLUYOSUN BİLİYORUM SEN DE YORULUYOSUN YOLLARDA İŞ YERİNDE HEM DE STRESLİ Bİ İŞİ VAR ANNENİN İNSANLARLA UĞRAŞMAK ÇOK ZOR.20 GÜN SONRAA SENİNLE DEĞİŞİK Bİ HAYATA MERHABA DİCEZ PAMUK OĞLUM 10 YILDIR İLK DEFA İŞ KAYGIM OLMADAN İŞTEN ÇIKICAM MADDİ OLARAK SIKINTI YAŞICAZ EVET AMA SEN DAHA SAĞLIKLI BÜYÜYECEKSİN KARNIMDA BEBEĞİM.BURDAKİ SİGARA KOKUSUNDAN DA BIKTIM ARTIK HER GÜN BAŞIM AĞRIYO KİMBİLİR SANA NASIL ZARARI VAR İNSANLAR ANLAMIYOO BEN KENDİME DEĞİL SANA ÜZÜLÜYORUM HER ŞEYY SENİN İÇİN PAMUK OĞLUM..İŞTEN ÇIKINCA ODANI HAZIRLAMAYA BAŞLICAM YAVAŞ YAVAŞŞ İNŞALLAH HAYALİMİDEKİ GİBİ Bİ ODAN OLUR KUZUCUM ŞARTLAR NEYE ELVERİŞLİ OLCAK BİLMİYORUM ŞU ANDA.SEN GELDEEEE HER ŞEY HALLOLUR ALLAHIN İZNİYLEE.SENİ ÇOK SEVİYORUZZZ BEBEĞİM BABANI Bİ GÖRSEN NASIL ÖPÜYO SENİ OĞLUM DİYEE EĞİLİYOO İŞE GİDERKEN ÖPÜYO KONUŞUYO ÖYLE ÇIKIYORUZ EVDEN  ;D KARNIM BÜYÜYÜNCA O DA VARLIĞINA DAHA ÇOK ALIŞTI KUZUCUM.ANNE YEMEK YESİN ŞİMDİİİ SONRA DA ÇALIŞSIN ALLAHA EMANET OL CANIMIN İÇİNDEKİ MİNİK CANIMMMM  :opucuk:

CANIM işten ayrılacaksın sanırım. Sen üzülme canım. Yüce mevlam  oğlunun rızkını vermiştir. Onlar o kadar rızıklı gelecek ki korkma şartlar sizin umduğunuzdan da daha kolay olacak. Her şey canın oğlun için. Maddiyat önemli ama şöyle düşün bebeğin ilk 1-2 yıl bazı şeyleri eksik olsa asla büyüyünce buyum eksik demeyecek. Sende en önemli süreçte bebeğinle birlikte olacaksın. Allahın izniyle doğumdan sonra belki çok daha iyi bir iş bulursun. Hamilelikte dinlenmen çok önemli. Alalhın seni ve bebeğini korusun canım. :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Mart , 2011, 00:00:06

CANIM işten ayrılacaksın sanırım. Sen üzülme canım. Yüce mevlam  oğlunun rızkını vermiştir. Onlar o kadar rızıklı gelecek ki korkma şartlar sizin umduğunuzdan da daha kolay olacak. Her şey canın oğlun için. Maddiyat önemli ama şöyle düşün bebeğin ilk 1-2 yıl bazı şeyleri eksik olsa asla büyüyünce buyum eksik demeyecek. Sende en önemli süreçte bebeğinle birlikte olacaksın. Allahın izniyle doğumdan sonra belki çok daha iyi bir iş bulursun. Hamilelikte dinlenmen çok önemli. Alalhın seni ve bebeğini korusun canım. :amin: :amin: :amin: :amin:

canım benim yazdığını okuyunca içim huzur doldu.doğru söylüyosun allahım rızkını verir bebişlerimizin.her şey onlar içinn allah meleklerimizi korusun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

prensimmmmmm annecin yine yazmak istedi sana kuzucum daha kahvaltımızı bile yapmadık.bugün 23 hafta 1 günlüksün canım oğlumm bi kaç gündür pıt pıtların çok yumuşak ama hareketlerini rahatça hissediyorum otobüste vurduğun zaman elimi karnıma koyup sırıtıyorum  :k06: napıyım çok hoşuma gidiyo.sana kavuşmamıza giderek daha da çok yaklaşıyoruz can oğlum.herkes senin varlığına çok alıştı.kendine dikkat et demiyolar artık oğuzhana dikkat et diyolar :D gözbebeğimizsin bizimm baban durup durup seviyo karnımı hamilelik sana yaramadı çirkinleştin diyee bana takılıyoo  ;D
bu aralar annecikk biraz bunalımlı  duygusall gerçi havada kapalı 2 gündür onun etkisi de olabilir kuzucum onun dışında her şey yolunda çok şükür.seni çok seviyorum acıktın sen bitanem karnımızı doyuralım allaha emanet ol minik oğlum  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 19 Mart , 2011, 09:12:08
Alıntı yapılan: aydinays - 17 Mart , 2011, 00:00:06

canım benim yazdığını okuyunca içim huzur doldu.doğru söylüyosun allahım rızkını verir bebişlerimizin.her şey onlar içinn allah meleklerimizi korusun

AMiN canım. Allah bize onların acısını göstermesin.  :amin:

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ömrümmmm canım oğlummm 2 gündür pek hareket etmiyosun annecik pazar günü seni yordumu ben kikirdedikçe vuruyodun oğlum güzel bi pazar geçirdik ama yoruldun galiba pamuk oğlum.kocaman oldunnn karnımda büyüdü annem görsen patates çuvalı gibiyim şişko diyolar bana artık ismimi söylemiyolarr olsun diyorum ben mutluyum diyorummm...mutluyum çünkü içimde sen olduğun için ben böyle tombiş oldum kuzucumm seni görmek istiyorummmm acaba bi kontrole mi gitsemm oğluşummm ne kadar oldun çok merak ediyorum hiç bilgi vermiyolar doktorlar ben hala iyi bi hastane bulamadımm  :caca:
aslında babana diyorum eve ultrason cihazı alalım diye ama dinlemiyo beni  ;D
pazar günü nasıl oynadın sen babanlaaa o güldükçe vurdun o güldükçe vurdun o da seni hisseetikçe zevkten 4 köşe olduuu nasıl gözlerinin içi parlıyo nasıl mutlu oluyo çok seviyorum ben babanıı ama kızdırıyorum bunlar iyi günlerin diyorum oğlum olunca en çok onu sevicem diyorum  ;D onu da seni de çok sevicem ömrüm el verdiği sürece kalbim ikiniz için atacakk
bugün 23 hafta 4 günlüksün miniğim .anne hala işte yarım saatimiz kaldı migrenim tuttu yine bebeğimm eve gidince yine yemek yapamıcam babana yine uyucam o da gelince kızcak bize aç uyuyoruz diye ama çok yorulduk bugün de napabiliriz ki :D belki bi gün bu yazdıklarını baban da okumak ister o pek hoşlanmıyo böyle şeylerden ama ben seninle konuşmak istiyorum zaman zaman yalnızken de dertleşiyoruz senlee sen de bana tepki veriyorsun artıkk.başım cidden çok fena ağrıyo oğluşummmmm
seni çok seviyorum allaha emanet ollll pamuk babasının pamuk oğluuuuuuuuuuuuuu  :opucuk:  :wave:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEBEĞİM 2 GÜNDÜR GECE 4 TE UYANDIRIYOSUN BENİ KIPIR KIPIR DURMUYOSUN OĞLUM SERTTE VURUYOSUUN UYKUYA DALAMIYORUM UYKUSUZ GELİYORUM 2 GÜNDÜR İŞE YERİM SENİN AYAKLARINIIIII KÜÇÜKK SIPAMMM.BUGÜN 24 HAFTA 1 GÜNLÜK OLDUN YOLUN YARISINI GEÇTİK ÇOK ŞÜKÜRR KARNIMIZDA İYİCE BÜYÜDÜ BOL GİYİYORUM AMA YİNE DE ANLAŞILIYO GÖBEĞİME BAKTIKLARINDA ÇOK SİNİR OLUYORUM NE BAKIYOLARSAA BENDE BAKIYOMUYDUM HAMİLE GÖRÜNCE ACABA DİYORUMM.İŞYERİNDE DE PEK ÇALIŞMIYORUZ ARTIK BEBİŞİM 10 GÜN SONRA ÇIKICAZ YAA GELİP GELİP GİDİYORUMMM  ;D AMANNNNN KAÇ YILDIR ÇALIŞTIĞIM YETER DEĞİL Mİ BEBEĞİM ÇALIŞTIK ÇALIŞTIK HİÇ TAKTİR EDEN OLMADI ÇALIŞMAYALIMMM NASILSAA Bİ ŞEY DEĞİŞMİYO  :suclu:
DÜN BABANA ÇOK KIZDIMMM KÜSSS UYUDUM.TUVALETTE SİGARA İÇMİŞ MİĞDEM BULANIYO DİYORUM KİMSE ANLAMAYINCA KOYMUYODA BABAN DA ANLAMAYINCA BENİ ÇOK ÜZÜLÜYORUM.SEN BÜYÜ DİYE YEMEK YEMEYE ÇALIŞIYORUM O TUVALETTE SİGARA İÇİP MİĞDEMİ BULANDIRIYO.HAYATIMIN EN ZOR 24 HAFTASINI GEÇİRDİM KUZUCUM.TAŞINDIK HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM GİDİP GELMEK Bİ DERTTİ KIŞ ŞARTLARIII MİĞDE BULANTILARII BAŞ DÖNMELERİİİİ.İŞYERİNDEKİ SİGARA KOKUSUU.EVE ALDIĞIM EK İŞLERRR.BABANIN ÇOK UYUYORUM DİYE 3 GÜNDE BİR LAF SOKMASII KENDİNİ ÇOK KOYUVERMEDİNMİ DEMESİ.ŞİMDİDE DURUP DURUP ÇİRKİN OLDUN DİYOO ÜZÜLÜYORUM BEN DE AMA O ŞAKA YAPTIĞINI SANIYOO YENİ GÖRÜNTÜME KENDİMDE ALIŞMAYA ÇALIŞIYORUM AMA BEN MUTLUYUM İÇİMDE SEN BÜYÜYORSUN ÇÜNKÜ BEBEĞİMM KİM NE DERSE DESİN.BABAN HEP GEÇ GELİYO AKŞAMLARI İŞİ ÇOK YOĞUN ANNANENLER DE PEK GELEMİYO RAHATSIZ ONLARDA DEDENLE SAĞOLSUNLAR YİNE ÇOK YARDIMLARI OLDU ALLAH RAZI OLSUN.AMA BEN KENDİMİ ÇOK YALNIZ HİSSEDİYORUM MELEĞİM SEN DE OLMASAN SENİN HAREKETLERİN BANA TEPKİ VERMELERİN OLMASA NE YAPARDIM BİLMİYORUM.EVE TIKILIP KALMAKTAN YALNIZ BAŞIMA YEMEK YEMEKTEN YALNIZ BAŞIMA UYUMAKTAN ÇOK BUNALIYORUM BAZEN.ARABA ALDI BABAN SEN DOĞUNCA SIKINTI OLMASIN DİYE.GEZDİRİRİM SENİ DEDİ 1 AYDA 2 KERE İZNİ VARDI ONDA DA ARABA PAZARINA GİTTİ :( BUNLARI YAZARKEN BİLE AĞLIYORUMM BUGÜN ÇOK DUYGUSALIM OĞLUŞUM YARIN PAZARRR VE BEN YİNE YALNIZIM YATICAM ÖĞLENE KADARRR SONRA KALIP PROJE ÇİZİCEM TEMİZLİK YEMEK DERKEN SAAT GEÇ OLACAK UYUCAMM BABAN GELECEK BELKİ DUYUP KALICAM BELKİİ O KENDİ YEMEĞİNİ YİYİP HADİ YERİMİZE YATALIM DİYE UYANDIRACAKK.O DA HAKLI BELKİ BEN DE ONU YALNIZ BIRAKIYORUMM AMAAA ÇOK YOĞUN ÇALIŞIYOO VE BEN AKŞAMLARI BEKLEYEMİYORUM ONU. BÖYLE İŞTE KUZUCUMMM ANNEN BUGÜN BİRAZ SULU GÖZLÜ EFKARLANDIDA SEN BANA BAKMA YARINA UNUTURUM BAŞLARIM YİNE KİKİRDEMEYE .SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM ALLAHA EMANETT OL  :opucuk:

aydinays

26 Mart , 2011, 11:43:09 #86 Son düzenlenme: 26 Mart , 2011, 11:55:42 aydinays
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Mart , 2011, 11:25:49
BEBEĞİM 2 GÜNDÜR GECE 4 TE UYANDIRIYOSUN BENİ KIPIR KIPIR DURMUYOSUN OĞLUM SERTTE VURUYOSUUN UYKUYA DALAMIYORUM UYKUSUZ GELİYORUM 2 GÜNDÜR İŞE YERİM SENİN AYAKLARINIIIII KÜÇÜKK SIPAMMM.BUGÜN 24 HAFTA 1 GÜNLÜK OLDUN YOLUN YARISINI GEÇTİK ÇOK ŞÜKÜRR KARNIMIZDA İYİCE BÜYÜDÜ BOL GİYİYORUM AMA YİNE DE ANLAŞILIYO GÖBEĞİME BAKTIKLARINDA ÇOK SİNİR OLUYORUM NE BAKIYOLARSAA BENDE BAKIYOMUYDUM HAMİLE GÖRÜNCE ACABA DİYORUMM.İŞYERİNDE DE PEK ÇALIŞMIYORUZ ARTIK BEBİŞİM 10 GÜN SONRA ÇIKICAZ YAA GELİP GELİP GİDİYORUMMM  ;D AMANNNNN KAÇ YILDIR ÇALIŞTIĞIM YETER DEĞİL Mİ BEBEĞİM ÇALIŞTIK ÇALIŞTIK HİÇ TAKTİR EDEN OLMADI ÇALIŞMAYALIMMM NASILSAA Bİ ŞEY DEĞİŞMİYO  :suclu:
DÜN BABANA ÇOK KIZDIMMM KÜSSS UYUDUM.TUVALETTE SİGARA İÇMİŞ MİĞDEM BULANIYO DİYORUM KİMSE ANLAMAYINCA KOYMUYODA BABAN DA ANLAMAYINCA BENİ ÇOK ÜZÜLÜYORUM.SEN BÜYÜ DİYE YEMEK YEMEYE ÇALIŞIYORUM O TUVALETTE SİGARA İÇİP MİĞDEMİ BULANDIRIYO.HAYATIMIN EN ZOR 24 HAFTASINI GEÇİRDİM KUZUCUM.TAŞINDIK HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM GİDİP GELMEK Bİ DERTTİ KIŞ ŞARTLARIII MİĞDE BULANTILARII BAŞ DÖNMELERİİİİ.İŞYERİNDEKİ SİGARA KOKUSUU.EVE ALDIĞIM EK İŞLERRR.BABANIN ÇOK UYUYORUM DİYE 3 GÜNDE BİR LAF SOKMASII KENDİNİ ÇOK KOYUVERMEDİNMİ DEMESİ.ŞİMDİDE DURUP DURUP ÇİRKİN OLDUN DİYOO ÜZÜLÜYORUM BEN DE AMA O ŞAKA YAPTIĞINI SANIYOO YENİ GÖRÜNTÜME KENDİMDE ALIŞMAYA ÇALIŞIYORUM AMA BEN MUTLUYUM İÇİMDE SEN BÜYÜYORSUN ÇÜNKÜ BEBEĞİMM KİM NE DERSE DESİN.BABAN HEP GEÇ GELİYO AKŞAMLARI İŞİ ÇOK YOĞUN ANNANENLER DE PEK GELEMİYO RAHATSIZ ONLARDA DEDENLE SAĞOLSUNLAR YİNE ÇOK YARDIMLARI OLDU ALLAH RAZI OLSUN.AMA BEN KENDİMİ ÇOK YALNIZ HİSSEDİYORUM MELEĞİM SEN DE OLMASAN SENİN HAREKETLERİN BANA TEPKİ VERMELERİN OLMASA NE YAPARDIM BİLMİYORUM.EVE TIKILIP KALMAKTAN YALNIZ BAŞIMA YEMEK YEMEKTEN YALNIZ BAŞIMA UYUMAKTAN ÇOK BUNALIYORUM BAZEN.ARABA ALDI BABAN SEN DOĞUNCA SIKINTI OLMASIN DİYE.GEZDİRİRİM SENİ DEDİ 1 AYDA 2 KERE İZNİ VARDI ONDA DA ARABA PAZARINA GİTTİ :( BUNLARI YAZARKEN BİLE AĞLIYORUMM BUGÜN ÇOK DUYGUSALIM OĞLUŞUM YARIN PAZARRR VE BEN YİNE YALNIZIM YATICAM ÖĞLENE KADARRR SONRA KALIP PROJE ÇİZİCEM TEMİZLİK YEMEK DERKEN SAAT GEÇ OLACAK UYUCAMM BABAN GELECEK BELKİ DUYUP KALICAM BELKİİ O KENDİ YEMEĞİNİ YİYİP HADİ YERİMİZE YATALIM DİYE UYANDIRACAKK.O DA HAKLI BELKİ BEN DE ONU YALNIZ BIRAKIYORUMM AMAAA ÇOK YOĞUN ÇALIŞIYOO VE BEN AKŞAMLARI BEKLEYEMİYORUM ONU. BÖYLE İŞTE KUZUCUMMM ANNEN BUGÜN BİRAZ SULU GÖZLÜ EFKARLANDIDA SEN BANA BAKMA YARINA UNUTURUM BAŞLARIM YİNE KİKİRDEMEYE .SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM ALLAHA EMANETT OL  :opucuk:

Canım benim sıkma kendini. Hepimize oluyor böyle. Eşine ne mutlu çalışıyor senin ve oğlun için. Oda emin ol sizinle birlikte olmak istiyor ama hayat şartları mutlaka fedakarlık yapmak zorundayız. Aynı bende senin gibi kendimi yapayalnız hissediyorum çoğu zaman. AMa meleklerimiz bizimle çok şükür sen onu hissediyorsun ben malesef onun kalp atışını bile duyamadım. Bak canım benimde eşim kendi işinde çalışıyor. Bir tek pazar günü izni var. Bende otelde resepsiyonist olarak çalışıyorum. Benimde izin günüm çalışma saatim malesef belli olmuyor. Eşim akşamalrı evde oluyor. Ben iki haftadır eşimi doğru düzgün görmüyorum. Telefonda görüşüyoruz. Eve gidiyorum bazen mutfağı dağıtmış oluyor. Bazen gidiyorum bir yerleri toplamış. Bazen ben hiç bir iş yapmıyorum. Böyle birbirimizle ama bağımsız yaşıyoruz. Ama şu an benim bulabildiğim en iyi şartlarda iş bu ve bebeğim için buna devam etmem gerekli. Eşimde elinden geldiğince çok çalışıyor bebeğimize daha iyi bir gelecek sunabilmek için canım.
Cnım sen işyerinden memnun değildin. Bayağı zorunlar yaşadın. Sanırım 10 gün sonra ayrılacaksınız. Sen doğuma kadar çalışamaz mısın? Kaç ay kaldı doğum iznine. Yada rapor alsan biraz doğuma kadar. Yazık bu kadar hamile hamile sıkıntı çekmişsin. En azından doğum izninide yapar daha iyi şartlarda iş bulursun bu süre zarfında. Daha önce maddi yönden sıkılacağız diye yazmıştın. Hamileliğinin en zor zamanlarını bitirdin. Bence biraz raporla devam et. Sonrada doğum iznine çık. Hemde biraz daha maaşını almış olursun benim fikrim.

Bak canım benim eşim bu hafta doktora benimle gelmedi. Keseyi gördü doktor. Doktora gideceğim sabah çok kötü oldum yataktan kalkamadım. Mide bulantısı ayrı eşime laf arasında beni yalnız başıma gönderdin doktora bende evde öğürüyorum sen işe gittin dedim. Onun sonra içine öyle oturmuş ki normal bir konuşmada eşim içindekileri analttı bana. ben dedi seni doktora yalnız göndermekten mutlumuyum sanki. Ben istemez miyim seninle birlikte gitmem diye nerdeyse ağladı. Onun üzerine bende hata yaptığımı anladım. Ona karşı bende anlayışsız davranmıştım.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Mart , 2011, 11:43:09
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Mart , 2011, 11:25:49

Canım benim sıkma kendini. Hepimize oluyor böyle. Eşine ne mutlu çalışıyor senin ve oğlun için. Oda emin ol sizinle birlikte olmak istiyor ama hayat şartları mutlaka fedakarlık yapmak zorundayız. Aynı bende senin gibi kendimi yapayalnız hissediyorum çoğu zaman. AMa meleklerimiz bizimle çok şükür sen onu hissediyorsun ben malesef onun kalp atışını bile duyamadım. Bak canım benimde eşim kendi işinde çalışıyor. Bir tek pazar günü izni var. Bende otelde resepsiyonist olarak çalışıyorum. Benimde izin günüm çalışma saatim malesef belli olmuyor. Eşim akşamalrı evde oluyor. Ben iki haftadır eşimi doğru düzgün görmüyorum. Telefonda görüşüyoruz. Eve gidiyorum bazen mutfağı dağıtmış oluyor. Bazen gidiyorum bir yerleri toplamış. Bazen ben hiç bir iş yapmıyorum. Böyle birbirimizle ama bağımzıs yaşıyoruz. Ama şu an benim bulabildiğim en iyi şartlarda iş bu ve bebeğim için buna devam etmem gerekli. Eşimde elinden geldiğince çok çalışıyor bebeğimize daha iyi bir gelecek sunabilmek için canım. Sen doğuma kadar çalışamaz mısın? Kaç ay kaldı doğum iznine. Yada rapor alsan biraz doğuma kadar. Yazık bu kadar hamile hamile sıkıntı çekmişsin. En azından doğum izninide yapar daha iyi şartlarda iş bulursun bu süre zarfında. Daha önce maddi yönden sıkılacağız diye yazmıştın. Hamileliğinin en zor zamanlarını bitirdin. Bence biraz raporla devam et. Sonrada doğum iznine çık. Hemde biraz daha maaşını almış olursun.

BEN EVLENDİĞİM GÜNDEN BERİ BÖYLEYİM ANNEMLERE DİYORUM Kİ SANKİ TEK BAŞIMA SİZDEN AYRI EVE ÇIKTIM.KİMSE EVLİ OLDUĞUMU ANLAMIYO  İSTEDİĞİM YERE GİDİP GELEBİLİYORUM  OHH DİYOLAR SENİN KOCA NE İYİ HİÇ KARIŞMIYO DİYOLAR.AMA BEN BÖYLE OLMASINI İSTEMEZDİM.LİSELİ AŞIKLAR GİBİ TELEFONDA GÖRÜŞÜYORUZ DÜĞÜN OLUR TEK GİDERİM BİRİSİ Bİ YERE ÇAĞIRIR TEK GİDERİM CENAZE OLUR TEK GİDERİM EVE MİSAFİR ÇAĞIRIRIM TEK BAŞIMA AĞIRLARIM MİLLET İLK BAŞTA ÇOK UĞRAŞIYODU GELMİYOSUN GİTMİYOSUN DİYE AMA GÖRDÜLER TEK OLDUĞUMU VE KIRILMAKTAN VAZGEÇİP ONLAR GELİP GİTMEYE BAŞLADILAR.CANIM YOK İŞE GELİP GİDEMİYORUM İŞYERİM 1,5 SAAT MESAFEDE GÜNDE 3 SAATİM YOLDA GEÇİYO VE AYAKTA GİDİP GELİYORUM GENELDE SIKIŞ TIKIŞ VE DAYANAMIYORUM ARTIK.MÜHENDİSLİK BÜROSUNDA ÇALIŞIYORUM VE ÖYLEE RAPORLA FİLAN OLCAK GİBİ DEĞİL ÇIKARIRLAR KANAMAM OLDUĞUNDA 1 HAFTA EVDE YATTIM BURNUMDAN GELDİ TİROİD İÇİN HASTANEYE GİTMEM GEREKİYO SURAT YAPIYOLAR LAF SOKUYOLAR ÇOK YORULDUM ARTIK ÇABALAMAKTANN BEN ÇABALADIKÇAA BAKIYORUM ELİMDE HİÇ Bİ ŞEY YOK.İŞYERİNE ÇOK YAKINDI EVİMİZ EŞİM KENDİ KENDİNE KARAR VERDİ SEN İŞİN GARANTİ DEĞİL BENİM İŞYERİME YAKIN YERE GİDELİM DEDİ İSTEMEDİM AMA YAPCAK Bİ ŞEY YOKTU KİRA ORDA FAZLAYDI MECBUREN DAHA AZ KİRA VERİCEZ ŞU KADAR KARIMIZ OLACAK FİLAN DİYE İKNA OLDUM.20 YILDUR ORDAYDIM BÜTÜN ÇEVREM ORDA KALDI SIKILIP ARKADAŞIMA GİDİP KAFA DAĞITABİLİYODUM ONLAR GELİYORDU ŞİMDİ ÇIKSAM EVDEN GİDECEK HİÇ KİMSEM YOK.KAPIMI ÇALAN DA YOK TABİİ.BEN BURAYA YENİ GİRDİM VE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİMM ZATEN SİGORTAM 2 SONRA YAPILDI ÇALIŞSAM DA TAZMİNAT FİLAN ALAMAM HAMİLELİK İÇİN.BENİM ŞÖYLE Bİ ŞANSIM VAR EVDEN DE PROJE ÇİZİYORUM DIŞARDAN İŞ ALIYORUM BİRAZDA ONUN RAHATLIĞI VAR HANİ ÇALIŞMASAM DA YİNE EVDE HARÇLIĞIMI ÇIKARIRIRM DİYORUM BEBEKTEN SONRA DURUMA GÖRE TEKRAR BAŞLARIM DİYORUM.ÇIKMASI İYİ DE YALNIZLIKTAN ŞİKAYET EDERKEN ŞİMDİ HİÇ KİMSE OLMICAK ÇEVREMDE İŞE GELİP GİTMEYECEĞİM İÇİN SANIRIM BEN İYİCE BUNALIMA GİRERİM EVDE ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN

aydinays

Canım ben seni çok iyi anlıyorum. Çok zor bir durum. En azından arkadaşlarınla aynı şehirdesiniz. Ben evlendim farklı bir şehire gelin geldim. hiç kimseyi tanımıyorum. Yaşadığım yerde hala kafama uygun bir tek arkadaşım yok. Eşimin ailesi ,biz ve iş sadece hayatım böyle. Bebek doğana kadar bu sıkıntıları çekicez. Ondan sonra emin ol sıkılmaya vaktimiz kalmayacak. Sıkılınca meleklerimiz izleyeceğiz. Bu benden mi çıktı, bizim mi diyeceğiz. Canım benim sen hiç üzme stres yapma. Bırak zaten son 10 gün çalışırsın. Sonradadan frelence evinden yaparsın projelerini. Herşey bebeğin için. Sen üzülme canım biz varız. en kötüsü bizimle oyalanırsın.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Mart , 2011, 12:18:24
Canım ben seni çok iyi anlıyorum. Çok zor bir durum. En azından arkadaşlarınla aynı şehirdesiniz. Ben evlendim farklı bir şehire gelin geldim. hiç kimseyi tanımıyorum. Yaşadığım yerde hala kafama uygun bir tek arkadaşım yok. Eşimin ailesi ,biz ve iş sadece hayatım böyle. Bebek doğana kadar bu sıkıntıları çekicez. Ondan sonra emin ol sıkılmaya vaktimiz kalmayacak. Sıkılınca meleklerimiz izleyeceğiz. Bu benden mi çıktı, bizim mi diyeceğiz. Canım benim sen hiç üzme stres yapma. Bırak zaten son 10 gün çalışırsın. Sonradadan frelence evinden yaparsın projelerini. Herşey bebeğin için. Sen üzülme canım biz varız. en kötüsü bizimle oyalanırsın.

sağol canımın içiii destek olduğun içinnn allah razı olsun senden.bebişlerimizi kucağımıza alınca yalnızlığımız bitecek inşallah