KELEBEĞİMMM ÖMRÜN UZUN OLSUNNNN

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 18 Aralık , 2010, 13:13:06

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğlum;
Hayat çok zor
Yaşamak çok zor.
... Ağlatmasınlar seni izin verme,
Ezdirme kendini, incinme,
Eğme kimseye başını,
Yürü hep emin adımlarla ileri
Güzel iyi mutlu yarınlara
Mutlu ol oğlum

Canım, ciğerim, yaşama sebebim,
Güzel günler hep senin olsun,
İçin hep neşeyle dolsun,
Yüzünde gülücük eksik olmasın,
Zulümden, acıdan kederden uzak
Endişesiz sıkıntısız bir hayat senin olsun.
Mutluluk senin gülmek senin
Allah seninle olsun...

Ne zaman yüreğin yanar,
Ne zaman dizin kanar
Ne zaman seni biri boşluğa iter
Ne zaman sarılacak bir yelek arar
Ne zaman yaslanacak bir yer istersen
Ben orda
Yanında
Arkanda
Başında
Kalbinde
İçinde
Yüreğinde
Sana sımsıkı sarılıp
Tüm zorluklara göğüs germene yardımcı olacam.
SENİ ÇOK SEVİYORUM oğlum....
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ANNESİNİN MİNİK KUZUSUUU ISIRCAM ÇOK ISIRCAM POPONUUUU ÇOK SEVİYORUM BEN SENİ YAAAA.YARIN GÖRCEM SENİ ALLAH NASİP EDERSE AYRINTILI ULTRASONUMUZ VAR KELEBEĞİM SONRA DA AŞI OLCAK ANNEN YARIN OLA HAYIR OLAAA GÜZEL ŞEYLER YAZARIM İNŞALLAH BURAYA MİNİK AŞKIM BENİMM  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğimmmm :D çok güzel bi günnn bugün 2li 3lü taraman temiz çıkmıştı ayrıntılı ultrasonda kesin her şey dediler ona girdik bugün senle annem sonuçlarımız çok güzel çıktı.annen 5 kilo almışş bu arada üzülüyodum seni besleyemiyorum diyee ama böyle 1 ayda 5 kilo almakta iyi değil.aşı oldum kelebeğim kolum biraz acıyo ama senin için olduğum aklıma gelnceee aşı bileee insanın hoşuna gidiyo.ikinci aşımızı bi dahaki ay yaptırcaz.bundan sonra önümüzde şekere yüklemesi var onu da atlatsaydık sağlıklıca oğluşumm ondan sonra doğmunu beklicezzz.yerim ben seniiii pipilinin gösterdin yinee ultrasonu çeken doktora :D çocuğun erkek dedi biliyorum dedimm  :laughing7: küçük erkeğim benim annen kurban olsun sana  :opucuk:

HASRET!M S@N@

canım cok sevindim herseyin iyi cıkmasına rabbim kucagına aldıgın günleride göstersin canım benmmmmmmmmmmm

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

SAĞOL CANIMIN İÇİİİ .ALLAHIM SANA DA NASİP ETSİN  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bebeğimmm  kaç gündür hastayızz meleğim hastaneye gittiğimiz gün kar çok yağıyodu çok soğuktu nasıl üşütmüşsem hem öksürüyorum hem grip hem boğazım şiş.işe geldim güç bela yine ıhlamur aldım marketten içicem şimdi bebeğim sana bi şey olur diye korkuyorum öksürürken çok sancı yapıyo karnım çok zorlanıyorum allaha emanetsin bebeğim.seni çok seviyorum nasıl tekmeliyosun şu an da annen senin bi hareketine kurban olurrrrrrrrr sıpam benimmmm  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sağol kevsercimmm ıhlamurrr içicez oğlumla şimdiiii

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

için canım ya üzüldüm inşallah iyi olursun hemen  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sağol canım p.tesiye toparlanırız diye umuyorum sen de dikkatli ol ankaranın  havası beni tepe taklak etti dikkat et kendine hamileliğimin ilk başlarında da ssık sık boğazım şişmişti.

aydinays

CANIM BENİM BENDE DAHA YENİ BRONŞİTTEN KURTULDUM AMA HALA ÖKSÜRÜĞÜM VE BOĞZALARIMDA YaNMA VAR SEN NE YAPTIN NASIL KURTULDUN?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.