19 Nisan , 2024, 19:24:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KELEBEĞİMMM ÖMRÜN UZUN OLSUNNNN

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 18 Aralık , 2010, 13:13:06

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

annesinin bal köpüğüüüüüü 2 gün sonra cinsiyetini görmek için hastaneye gidicez kuzucum kız erkek faketmez sağlıkla gel yeterki ama cinsiyetini öğrenmek için sabırsızlanıyorum sana ciciler almak istiyorum çünküü bazen çok güzel şeyler görüyorum almak istiyorum ama az daha sabrettt diyorum kendime.annen biraz daha normale döndü meleğim artık daha az kusuyor ve daha çok yiyebiliyorumm kilo almamız lazım bebeğim 3 kilo verdim sen göbüşüme geldiğinden berii şimdi onları telafi etmeliyimki sen de büyü.seni hayal ediyorumm işe gelip giderken otobüste bazen kendime bi geliyorum sırıtıyorumm deli diyolardır insanlar desinlerrrr amannnnnn.seni çok seviyorummmmm bana öyle güzel duygular yaşatıyosun ki daha şimdiden sen bi gel babanla yicez bacaklarınıııı.hıı bu arada canım hep acı cin biberi istiyo babişinle tartışıyoruz o yedirmek istemiyo dokunur diye amaa ben yemek istiyorum sana bi zararı olduğunu da düşünmüyorum salı günü doktora sorucam dedi sorsun bakalımmm :D allahım ben napıcam onunlaa doğduğun zaman şöyle yapma böyle yapmaa karışır durur artıkk çünkü o da seni çok seviyo fıstığım sana antepli diye sesleniyoo canım acı istiyo ya ben de kabullendim artık ankaralı o diyodum ama ben de sana antepli diyorum artık :D mamana pul biber koyucazzz şimdi acı istiyosun yaa o zaman da ister kesin diyo parlak zekalı baban  :ehi:   
allah razı olsun ama yameğimizi yapıyo kaprisimizi çekiyo bi dediğimizi iki etmiyo bal köpüğümmm eee baba olmak kolay değil tabiii bi de erik çıksaydııı çok mutlu olcaktım :toothy10:
anneye salı günü pupuşunu ya da pipişini göster oldumu miniğimmm  :aferin: "seni çok seven annennnnnnn" şimdi biraz çalışalım sana cici parası kazanalımmmm  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

KUZUM BENİM BUGÜN GÖRDÜM SENİ NASIL YORGUN YORGUN UYUYODUNN ANNEYE DÖNMEDİN GÜZEL YÜZÜNÜ GÖSTERMEDİN OLSUN SAĞLIKLI OLDUĞUNU GÖRDÜM YAA O BANA YETER.KALBİNİN SESİNE KURBAN OLSUN ANNEN PIT PITT NASILDA ATIYODU HER ŞEYİN NORMALMİŞ BEBEĞİM CİNSİYETİNİ ÖĞRENEMEDİK.
BUGÜN BİRAZ DUYGUSALDIM YİNE BABANA KIZDIM İZİN ALAMAMIŞ SENİ GÖRMEYE GELECEKTİ NEYSEE AÇMAYIM KONUYU TEKRAR SİNİR OLUYORUM.
15 GÜN SONRA 3 LÜ TARAMAN VAR YİNE GÖRÜCEM İNŞALLAH SENİ.ALLAHA EMANET OL MELEĞİM BENİM NAZLI KELEBEĞİMM :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEBEĞİMMM BUGÜN KORKUTTUN ANNEYİ BİRAZDAN DOKTORA GİDİCEZ BABİŞİNLE ANNANEN ALMAYA GELİYO BİZİ  KÖTÜ Bİ ŞEY YOK BİLİYORUM ÇÜNKÜ HAREKET EDİYOSUN BENİM BİTANECİM BEN YİNEDE GÖRMEK İSTİYORUM SENİİİİ SENİ ÇOK SEVİYORUM SAKINN BENİ BIRAKMAAA

Aytii

Canım sen acı biber yedim dedin değilmi sohbette  :icon_scratch: seni o kötü yapmıştır bebeğin sağlıklı annesi merak etme sen  :opucuk: yeme birdaha öyle şeyler  :caca: Allahım meleklerimizi korusun  :amin: korkma sakın iyi düşün herşeyi  :) bak hereketlerinide hissediyomuşsun  :love9: bu arada tam nezaman hissetmeye başladın hareketlerini  ::)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 01 Şubat , 2011, 12:12:59
BEBEĞİMMM BUGÜN KORKUTTUN ANNEYİ BİRAZDAN DOKTORA GİDİCEZ BABİŞİNLE ANNANEN ALMAYA GELİYO BİZİ  KÖTÜ Bİ ŞEY YOK BİLİYORUM ÇÜNKÜ HAREKET EDİYOSUN BENİM BİTANECİM BEN YİNEDE GÖRMEK İSTİYORUM SENİİİİ SENİ ÇOK SEVİYORUM SAKINN BENİ BIRAKMAAA
NURCUM BELKİ CİNSİYETİNİ ÖĞRENMENİ İSTEDİ BEBİŞİN  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 01 Şubat , 2011, 12:17:54
Canım sen acı biber yedim dedin değilmi sohbette  :icon_scratch: seni o kötü yapmıştır bebeğin sağlıklı annesi merak etme sen  :opucuk: yeme birdaha öyle şeyler  :caca: Allahım meleklerimizi korusun  :amin: korkma sakın iyi düşün herşeyi  :) bak hereketlerinide hissediyomuşsun  :love9: bu arada tam nezaman hissetmeye başladın hareketlerini  ::)

çok şükür canım dediğin gibi sanırım acı biber dokundu bebeğim çok iyiymiş maşallah dün ona bi şey olacak diye eridim resmen üzüntüden mi nedir o da anne ben burdayım bi şey olmadı der gibi kıpır kıpırdı.allahıma şükürler olsun allahım meleklerimizi korusun.ben 14.cü haftada çok nadir olarak hissetmeye başlamıştım canım ama bu hafta iyice kendini belli etti kıpır kıpır durmuyo hiç

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 01 Şubat , 2011, 12:26:39
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 01 Şubat , 2011, 12:12:59
NURCUM BELKİ CİNSİYETİNİ ÖĞRENMENİ İSTEDİ BEBİŞİN  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aynen öyle yaptı kevsercimm annesine gösterdiii pipişini :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğlummmm canımın parçası minik kuzum seni verene şükürler olsun allahım seni bana bağışlasın canımın içi.dün sana bi şey olacak diye çok korktuk hastaneye gittik miniğim sağlığın yerindeymiş çok şükürr cinsiyetinide öğrendim artık sana oğlummmm diyebilicem benimle ol annecim heppp beni hiç bırakmaaaa

ORNA

ayyy canım benim çok sevindim cinsiyetinin ögrendiğine yesin teysesi onun pipilisini  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: allah bir ömür boyu saglık huzur versin ailenle sana canımmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ORNA - 02 Şubat , 2011, 10:45:12
ayyy canım benim çok sevindim cinsiyetinin ögrendiğine yesin teysesi onun pipilisini  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: allah bir ömür boyu saglık huzur versin ailenle sana canımmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

YE TEYZESİİİİİİİ.SAĞOL CANIM ALLAHIM SANA DA NASİP ETSİN EN YAKIN ZAMANDA BU MUTLULUĞU İNŞALLAH

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

OĞLUMMMMM BAL OĞLUMMMMM  ARAMIZDA OLDUĞUN GÜNLERİ DÜŞÜNÜYORUM NASIL MUTLU OLUYORUM.KIYMETLİM BENİMM NASIL HASRETLE BEKLİYORUZ SENİ Bİ BİLSEN MELEĞİMM BUGÜN 17 HAFTALIK OLDUN KOCAMAN DELİKANLI OLDUN SEN YAA ANNEN KURBAN OLSUN SANAAA SENİ VEREN ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN .PİPİLİNİN RESMİNİ BUZDOLABINA YAPIŞTIRDIM GERÇİ Bİ TEK ONU DEĞİL BÜTÜN RESİMLERİN ORDAA.BÜYÜYÜNCE KIZCAN BANA ANNE PİPİLİMİ NİYE HERKESE GÖSTERDİN DİYEEE  :ehi: akşamları iş yerinde üzerimi giyindikten sonra gidelim gaffur diyodum daha cinsiyetin bilinmezken ağzım alışmış sana hep gaffur demeye başladım baban da alıştı gaffur napıyo diye soruyo  :ehi: ismini baban koycak kuzum öyle anlaşmıştık kız olursa ben erkek olursa o koyacaktı.babişin sen doğunca koyacakmış ismini oğlumu kucağıma alıp gözlerine bakarek koymak istiyorum dedi ben de saygı duydum oğluşum.ama sanırım sen doğana kadar sana gaffur dicez biz:D

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM NE GÜZEL YAZMIŞSIN ÖYLE  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
İNŞALLAH BENDE BİGÜN YAZARIM BÖLE GÜNLÜK TUTARIM YADA AYLIK HER NEYSE  :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

KEVSERCİM İNŞALLAH SEN DE MELEĞİNE AÇARSIN HAMİLE GÜNLÜĞÜÜÜ BEN DE BOL BOLL YAZARIM ORDANN TEYZESİ YESİNNNN ONU DİYEEEE  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Şubat , 2011, 13:06:27
KEVSERCİM İNŞALLAH SEN DE MELEĞİNE AÇARSIN HAMİLE GÜNLÜĞÜÜÜ BEN DE BOL BOLL YAZARIM ORDANN TEYZESİ YESİNNNN ONU DİYEEEE  :amin:
:opucuk: CANIM AMİN İNŞALLAH OLSUNDA  ;D ;D ;D ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤