KELEBEĞİMMM ÖMRÜN UZUN OLSUNNNN

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 18 Aralık , 2010, 13:13:06

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım benim bunu kimbilir ne zaman okuyacaksın ama senin adına çok sevindim. Bak eşinde sizin için çalışıyor bak herşey şimdi daha güzel olacak. Bebişinle nasıl birlikte zaman geçireceksiniz. Canım benim allaha emanet olun. Öpüyorum ikinizide. :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 09 Nisan , 2011, 11:32:29
Nurum  :opucuk:
Alıntı yapılan: aydinays - 10 Nisan , 2011, 17:37:51
Canım benim bunu kimbilir ne zaman okuyacaksın ama senin adına çok sevindim. Bak eşinde sizin için çalışıyor bak herşey şimdi daha güzel olacak. Bebişinle nasıl birlikte zaman geçireceksiniz. Canım benim allaha emanet olun. Öpüyorum ikinizide. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tatlım benim çok teşekkür ederimmm ayrı duramadım sizlerden bağlattık internetiii.günlüğünü okudum az önce kalp atışlarını duymuşsun meleğinin çok sevindim her şey güzel gitsin geriy kalan aylardada inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğlumm minik erkeğimmm 27 hafta 1 günlüksün bugün pıt pıtcı oğlum.p.tesi günü doktora gidicez seni görücem inşallah bakam büyümüşmüsün boyun kilon ne kadar olmuşşş.son günlerde geceleri uyumuyosun beni miniğim bedenin küçük ama etkin büyük maşallah.çok vuruyosun annene çokkk ama o tekmeleri hissetmek çok güzel elimi karnıma koyup sen vurdukça sırıtıyorum sonra bi bakıyorum uyku filan kalmamış.babşin de horul horul uyuyo maşallah.bugün beşiğin ve gardolabın geldi pamuğum öylece bıraktım ama çünkü 2 gün önce odanı toplamak için çok yoruldum sanırım karnım aşağıya indi gibi biraz o gece korkudan uyuyamadım onun için fazla yormadan yapıyorum oğluşum her şeyi.sana bi şey olmasın btanecim o kadar dayandın 12-13 hafta daha dayan bebeğim sağlıklıca gel kucağımıza.her şeyini temin etye çalışıyoruz biz sana bi şeyler almak senin için hayal kurmak ne mükemmel bi duygu.senin hayalinle yatıyorum senin hayalinle kalkıyorum baban da seni çok merak ediyo acaba kime benzeyecek diye.ben bu aralar biraz alıngım yine belkide haklıyım bilmiyorum.27.ci haftamızdayız ve henüz baban 1 kere bile hastaneye bizimle gelmedi alah  razı olsun annanen ve dedenden onlar da olmasa yapayalnız napardım bilmiyorum.elimden geleni yapmaya çalışıyorum senin için bitanem işten de ayrıldım sana bi şey olacak diye korkumdan her şeyimi seni düşünerek yapıyorum 27 haftadır hele ki o küçük tekmelerini hissetmeye başladığımdan beri sana bağlılığım daha çok arttı.bak vuruyosun yine şu an hiç uyumuyo musun sen benim pamuk oğlumm uyumazsan nasıl büyüceksin senn.babişin giyomuş 1 saate kadar kalkalım ona yemek hzırlayalım çok yoruldu bak saat 21:30 oldu öğlenden beri açç.seni çok seviyorum kelebeğimm.allaha emanet ol ben p.tesi seni görünce yazarım yine günlüğümüzee durumumuzu.anneeye sıkıca tutunmaya devam etttt ben sana güveniyorum sen de bana güvennn beni bırakmaa  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Nisan , 2011, 21:16:45
:hello2: :hello2: :hello2: demek geldiniz aramıza  :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

geldim canım ayrı kalabilirmiyimmm sizden.nasılsın nasıl gidiyor hamişlik günlüğünü okudum az önce meleğin kocaman olmuş 2 li taraman da temiz çıkmışçok sevindim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Nisan , 2011, 21:25:05
:hello2: :hello2: :hello2: demek geldiniz aramıza  :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

geldim canım ayrı kalabilirmiyimmm sizden.nasılsın nasıl gidiyor hamişlik günlüğünü okudum az önce meleğin kocaman olmuş 2 li taraman da temiz çıkmışçok sevindim
:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM ÖZLEMİŞTİK SİZİ EVET SÜKÜR KUZUM SAGLIKLI 13.HAFTAMIZDAYIZ  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Nisan , 2011, 21:24:08
oğlumm minik erkeğimmm 27 hafta 1 günlüksün bugün pıt pıtcı oğlum.p.tesi günü doktora gidicez seni görücem inşallah bakam büyümüşmüsün boyun kilon ne kadar olmuşşş.son günlerde geceleri uyumuyosun beni miniğim bedenin küçük ama etkin büyük maşallah.çok vuruyosun annene çokkk ama o tekmeleri hissetmek çok güzel elimi karnıma koyup sen vurdukça sırıtıyorum sonra bi bakıyorum uyku filan kalmamış.babşin de horul horul uyuyo maşallah.bugün beşiğin ve gardolabın geldi pamuğum öylece bıraktım ama çünkü 2 gün önce odanı toplamak için çok yoruldum sanırım karnım aşağıya indi gibi biraz o gece korkudan uyuyamadım onun için fazla yormadan yapıyorum oğluşum her şeyi.sana bi şey olmasın btanecim o kadar dayandın 12-13 hafta daha dayan bebeğim sağlıklıca gel kucağımıza.her şeyini temin etye çalışıyoruz biz sana bi şeyler almak senin için hayal kurmak ne mükemmel bi duygu.senin hayalinle yatıyorum senin hayalinle kalkıyorum baban da seni çok merak ediyo acaba kime benzeyecek diye.ben bu aralar biraz alıngım yine belkide haklıyım bilmiyorum.27.ci haftamızdayız ve henüz baban 1 kere bile hastaneye bizimle gelmedi alah  razı olsun annanen ve dedenden onlar da olmasa yapayalnız napardım bilmiyorum.elimden geleni yapmaya çalışıyorum senin için bitanem işten de ayrıldım sana bi şey olacak diye korkumdan her şeyimi seni düşünerek yapıyorum 27 haftadır hele ki o küçük tekmelerini hissetmeye başladığımdan beri sana bağlılığım daha çok arttı.bak vuruyosun yine şu an hiç uyumuyo musun sen benim pamuk oğlumm uyumazsan nasıl büyüceksin senn.babişin giyomuş 1 saate kadar kalkalım ona yemek hzırlayalım çok yoruldu bak saat 21:30 oldu öğlenden beri açç.seni çok seviyorum kelebeğimm.allaha emanet ol ben p.tesi seni görünce yazarım yine günlüğümüzee durumumuzu.anneeye sıkıca tutunmaya devam etttt ben sana güveniyorum sen de bana güvennn beni bırakmaa  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Nisan , 2011, 21:30:11
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Nisan , 2011, 21:25:05

:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM ÖZLEMİŞTİK SİZİ EVET SÜKÜR KUZUM SAGLIKLI 13.HAFTAMIZDAYIZ  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
[/quo
zaman ne çabuk geçiyo oy maşallah yaaaa cinsiyetimizi öğrenmemize az kalmış o zaman

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

tosunummm tontik oğlum benim dün doktora gittik annecim 1 kilo 330 gr geldin maşallahın varmış  :nazar: hep böyle ol bitanem benim gelişmen iyiymiş sağlığın iyiymiş 2 tane resmini aldık bebeğim birinde çok şeker çıkmışsın birinde biraz çirkinsin yerim ben çirkin oğlumuuuu oyy doğsaydın bi koklasaydım öpseydim senii.şeker yüklememizi yaptırdık bugün sonucumuzu gösterdik ikimizde iyiyimişiz annecim ama kansızlık varmış bende ilaç yazdı doktor.2 hafta sonra tekrar görmeye gidicem seni sen büyümeye devam et annecim baban takılıyo bana ufak tefek olduğum içinn küçük bi şey doğurursun diye babana inat tosun ol annecimm sağlıklı ol tabi en önemlisi.
dün annanenle baban öylee güldüler bana göbeğimee  :cildir: eeee dedim içindee benim bal küpü oğlum var olcak o kadarr  :opucuk:

:hungry: :hungry:acıktın bebeğim kalkıyım doyuralım karnımızı sonrada babaya yemek yapalım.allaha emanet ol tombiş oğlum benimm  :opucuk: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kuzucum bugün hiç hareket etmedin korkudan hiç bi şey yapmadım sürekli yattım annecim.kaç gündür hiç durmuyodun alışmıştım harektlerine bugün yalnız bıraktın beni oğluşum.dün odanın halısını da aldık beğenmedinmi halını yoksa meleğimm sen büyüyünce değiştiririz .dün tansiyonum düştü hamilelik yeni başlıyormuş meğerse kuzucum.seni çok seviyorum allaha emanet ol minik kelebeğim :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

KUZUM ODAN ŞİMDİLİK TAMAM TABİ Kİ DAHA EKSİK ÇOK.PERDELERİNİ DİKTİRCEM BİR DE AVİZE ALCAM SANA OĞLUŞUM.PERDEYİ BEĞENDİM AMA TAŞINMA DURUMUMUZ VAR BURDAKİNE GÖRE DİKTİRSEM ORAYA OLMAZ BELKİ DİYE SON AY HALLEDİCEM ONU.AVİZEYİ DE ÖZLEM TEYZEN ALMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ AMA ONU DA SON AYA KADAR BEKLERİM GETİRDİ GETİRDİ YOKSA ALIRIZ BİZ OĞLUMA  ;D BICI YAPMAN İÇİN KÜVET ALDIM OĞLUM BABAN GÖZ KOYDU ONA AYAKLARINI YIKICAKMIŞ  ;D BENİ KZIDIRMAYA ÇALIŞIYO AYAK MI YIKATIRIM BEN ONA OĞLUMUN KÜVETİNDE BABAN DEMEM ZOPALARIM ONU.DOLABINI SİLDİM KIYAFETLERİNİ YIKDIM YERLEŞTİRDİM OĞLUM AMA SON AY YİNE YIKICAM HEPSİNİ ÜTÜLERİNİ YAPICAM MİNİK MİNİK SENİ ONLARIN İÇİNDE HYAL ETMEK ÇOK GÜZEL O KIYAFETLERLE UĞRAŞMAK BİLE BANA HUZR VERİYO.HERKES Bİ ŞEY ALMAK İSTİYO SANA KUZUCUM ALSINLAR İYİ HOŞTA BEN BEKLEYEMEM O BUNU ALCAK ŞU ŞUNU ALCAK DİYE.BEN HER ŞEYİN OLSUN BİTSİN İSTİYORUM.ŞİMDİ SIRADA PUSET ALICAM NASİP OLURSA BİR DE ÇANTA SONRA KENDİME DOĞUM İÇİN PİJAMA SONRASINDA BİBERONLARIN ŞAMPUANLARINI FİLAN ALICAM HE BU ARADA KAPINA SÜS BEĞENDİM Bİ YERDEN OĞLUŞUM ONU DA ALICAM ALLAH NASİP EDERSE.O GÜN KÜPE GÖRDÜM BİR SÜRÜ ÇOK ŞİRİNLERDİ ALALIM DEDİ ARKADAŞ SEN AL DEDİM BEN OĞLUŞUMA Bİ ŞEY ALIRIM O PARAYLA ALMADIM ANNELİK ŞİMDİEN BAŞLADI BİTANEM KENDİM İÇİN HİÇ Bİ ŞEY DÜŞÜNEMEZ OLDUM HER ŞEY SENİN İÇİN.BUGÜN SABAH ERKEN KALKTIK KAHVALTIMIZI YAPTIK PROJE ÇİZDİK 4 SAATTİR OTURUYORUM KUZUM KABURGALARIM BATMAYA BAŞLADI BABAYLADA KONUŞTUK ŞİMDİİ GİDİP GÜZELCE UYUYABİLİRİZ TOSUN OĞLUM TELEFONUMUZU KAPATALIM ZIRT BIRT ARAYIP Bİ ŞEY SORUYOLAR HUZURUMUZU KİMSE BOZMASIN.
DÜN YAĞIZ GELDİİ NASIL TATLI OLMUŞ OĞLUM TEYZEMM DİYE Bİ SARILDI BANA GİDERKEN HAMİLE OLDUĞUMDAN BERİ DAHA DUYGUSAL BAKIYORUM BÖYLE ŞEYLERE UTANMASAM A ĞLICAKTIM SENİN BANA ANNEM DİYE SARILDIĞINI DÜŞÜNDÜKÇE İÇİMİ NASIL HEYECAN KAPLIYOR.YATINCA SENİN TEKMELERİNLE UYUMAYA BABANDA ALIŞTI ARTIK ELİNİ KARNIMA KOYUYOR ÖYLE UYKUYA DALIYOR.DÜN HERKESİ SIRAYLA TEKMELEDİN DİLEK TEYZENİ SERAP YENGENİ HATTA DAYINI  :icon_pale: ELİMİ KOYABİLİRMİYİM DEYİNCE DAYIN UTANDIM BİRAZ TABİ KOY DEDİM 2 TANEDE ONA  GEÇİRDİN  ;D BURDAN SANA Bİ ŞEYLER YAZMAK ÇOK RAHATLATIYOR BENİ SANKİ BENİ DUYUYORMUŞSUN GİBİ.BİLİYORUM BİR GÜN SEN BU YAZDIKLARIMI OKUYACAKSIN ANNEN NASIL BEKLEMİŞ SENİ NASIL GÖRMEDEN AŞIK OLMUŞ SANA OKUYACAKSIN BAL OĞLUM.SENİ ÇOK SEVİYORUM İYİ Kİ GELDİN YAŞAMADIĞIM DUYGULARI SENİNLE YAŞIYORUM HEP BENİMLE KAL SONSUZA DEK SENİ ÇOK SEVEN ANNEN....,

ALLAHA EMANET OL MİNİK KELEBEĞİM....  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

OYYY O MİNİK KIYAFETLERİ YEYİM YAA  :nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH NURUM RABBİM SAGLIKLI SIHATLI KUCAGIMIZA ALMAYIDA NASİP EDER İNŞ SENİN AZ KALDI BENİM DAHA COOOOOKKKKKKK  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2011, 12:58:45
OYYY O MİNİK KIYAFETLERİ YEYİM YAA  :nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH NURUM RABBİM SAGLIKLI SIHATLI KUCAGIMIZA ALMAYIDA NASİP EDER İNŞ SENİN AZ KALDI BENİM DAHA COOOOOKKKKKKK  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

AMİNN CANIM ALLAHIM SAĞLIKLA SIHHATLE KAVUŞTURSUN MELEKLERİMİZE İNŞALAH.TEYZESİ GEÇEN HAFTA GİTTİK DOKTORA 1 KİLO 330 GR OLMUŞ KOCAMAN OLMUŞ BENİM OĞLUM.TEKMELERİ DE SERTLEŞTİ İYİCE ARTIK HAMİLELİK SON 3 YDA ÇIKIYOMUŞ ORTAYA MEĞERSE ÖNCEKİ YAŞANILANLAR Bİ ŞEY DEĞİLMİŞ.KONTROLÜN NE ZAMANDI SENİN CANIM  FACEDEN  DE BURDAN DA DENK GELEMİYORUZ PEK.BİZİM 10 GÜN SONRA KONTROLÜMÜZ VAR BAKALIM