19 Nisan , 2024, 05:28:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KELEBEĞİMMM ÖMRÜN UZUN OLSUNNNN

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 18 Aralık , 2010, 13:13:06

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

OĞLUMMM MELEĞİMMM İŞE GELDİK BİTANEM GÖTÜRMEDİLER BİZİ...ALİ RIZA AMCANA....
DÜN ÜZÜLDÜM DİYEE OLDU SANIRIM KASIKLARIMDA ÇOK AĞRI VARDI İKİ BÜKLÜM YÜRÜDÜM AKŞAM DEDENLERE GİDERKEN..KORKTUM SANA Bİ ŞEY OLCAK DİYEE AMA BENİMLESİN ÇOK ŞÜKÜR KUZUM KIPIRTILARINI HİSSEDİYORUM.SENİ ÇOK SEVİYORUM ALLAHA EMANET OL BEBEĞİM.... :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

canım gitmediğine cok sevindim inan bana iyi misin biraz daha tatlım

muhribe

canım samimi konuşayım gitmemene sevindim. Allah her acıyı unutturuyor lütfen biraz sabırlı ol. kimse için değilse bile oğlun için güçlü olmalısın. Rabbim daha yakınlarının acısını göstermesin inş

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 29 Mart , 2011, 12:08:42
canım gitmediğine cok sevindim inan bana iyi misin biraz daha tatlım

İYİYİM CANIM NASIL OLUYUM İŞTE HAYAT BİRİLERİ GİDERKENN KALANLAR YAŞAMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYO İŞTE.SEN NASILSIN?
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 29 Mart , 2011, 12:10:21
canım samimi konuşayım gitmemene sevindim. Allah her acıyı unutturuyor lütfen biraz sabırlı ol. kimse için değilse bile oğlun için güçlü olmalısın. Rabbim daha yakınlarının acısını göstermesin inş

AMİNN CANIMM.BİLMİYORUM GİDEMEDİM DİYE ÜZÜLÜYORUM BÖYLE OLUNCADA İŞTE.ŞİMDİ HERKES ORDA BEN BURDAYIM

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oğluşum dünn yinee sıkıntı yaşadık senle ama korkmadım bu kezzz çünkü kıpır kıpırdın ama yine de gittim hastaneye yine aynı şeylerr söylendi yatacaksınn yukarı uzanmıcaksın,merdivenlerden zıplayarak inmiceksinn.... v.s az kaldı oğluşum az daha sık dişini bu haftadan sonra senle bol bol dinlenicez kuzum.hamile kalmak bi dertmiş seni göbüşte taşımak bi dertmişş  ;D sıpam benimmm muzursunn çok biliyorum o gün üzüldüm diye böyle oldu etkileniyosun annem her şeyden ben üzülüyorum sana ne oluyo sen niye üzülüyosun yavv.bi doğsaydın pamuk oğlum sağlıklı olarak bi alsaydım seni kucağıma başka bi şey düşünmüyorum hep bunun hayalini kuruyorum.
seni çok seviyorum bebeğim allaha emanet ol.....

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 16:51:58
oğluşum dünn yinee sıkıntı yaşadık senle ama korkmadım bu kezzz çünkü kıpır kıpırdın ama yine de gittim hastaneye yine aynı şeylerr söylendi yatacaksınn yukarı uzanmıcaksın,merdivenlerden zıplayarak inmiceksinn.... v.s az kaldı oğluşum az daha sık dişini bu haftadan sonra senle bol bol dinlenicez kuzum.hamile kalmak bi dertmiş seni göbüşte taşımak bi dertmişş  ;D sıpam benimmm muzursunn çok biliyorum o gün üzüldüm diye böyle oldu etkileniyosun annem her şeyden ben üzülüyorum sana ne oluyo sen niye üzülüyosun yavv.bi doğsaydın pamuk oğlum sağlıklı olarak bi alsaydım seni kucağıma başka bi şey düşünmüyorum hep bunun hayalini kuruyorum.

bişey olmamasına sevindim canım  :opucuk: çok şükür  :amin: senin oğlan yengeç burcu olacak heralde daha şimdiden çok duygusal herşeyde etkileniyo yerim onu  :) :love9: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 16:54:32
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 16:51:58

bişey olmamasına sevindim canım  :opucuk: çok şükür  :amin: senin oğlan yengeç burcu olacak heralde daha şimdiden çok duygusal herşeyde etkileniyo yerim onu  :) :love9: :nazar:

sağolll tatlım benimmmm.seni dinledim doktora gittim ultrasona girdim bebek sağlıklı her şey normal ama dediğim gibi dikkat etmem gerekiyomuş.çok duygusal cidden benim oğuzhanım müzik açıyorum coşuyo sinirleniyorum coşuyo ağlıyorum coşuyo pek coşuk bu çocuk benden hislii :D babasına çekti galiba

Shadowqueen

Nurcum canım çok geçmiş olsun, kendine ve oğluşuna çok dikkat et bak herşeyden etkileniyor miniğin. Rabbim daha kötülerinden korusun sağlıkla gelsin dünyaya meleğin canım  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 22:18:15
Nurcum canım çok geçmiş olsun, kendine ve oğluşuna çok dikkat et bak herşeyden etkileniyor miniğin. Rabbim daha kötülerinden korusun sağlıkla gelsin dünyaya meleğin canım  :amin: :amin:

sağol canım allah meleklerimizi korusun sağ salim kucağımıza alalım hepimiz inşallah

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

OĞLUM ÇIKMAK MI İSTİYOSUN ANNECİM YAA PROJE ÇİZDİRMİYOSUN BAM GÜM DALDIN ANEYE TEKME TOKAT  ;D GÜLÜYOLAR BAK SANA DIŞARDAN BELLİ OLUYOSUN HABERİN OLSUN.
(24 HAFTA 6 GÜN)

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mart , 2011, 14:47:21
OĞLUM ÇIKMAK MI İSTİYOSUN ANNECİM YAA PROJE ÇİZDİRMİYOSUN BAM GÜM DALDIN ANEYE TEKME TOKAT  ;D GÜLÜYOLAR BAK SANA DIŞARDAN BELLİ OLUYOSUN HABERİN OLSUN.
(24 HAFTA 6 GÜN)

:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH SENİN OĞLAN ŞİMDEDEN ÇOK HAREKETLİ...
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Mart , 2011, 14:48:14
(24 HAFTA 6 GÜN)

EVET TEYZESİİİİ HEM DE NASILLL İÇERDE NAPIYOSA TEK BAŞINA UYUMUYODA GECE GÜNDÜZ VURUYO BANA ::D senin ne kadarlık oldu şimdi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

OĞLUMA...
oĞLUM;
Hayat çok zor
Yaşamak çok zor.
Ağlatmasınlar seni izin verme,
Ezdirme kendini..., incinme,
Eğme kimseye başını,
Yürü hep emin adımlarla ileri
Güzel iyi mutlu yarınlara
Mutlu ol oğlum

Canım, ciğerim, yaşama sebebim,
Güzel günler hep senin olsun,
İçin hep neşeyle dolsun,
Yüzünde gülücük eksik olmasın,
Zulümden, acıdan kederden uzak
Endişesiz sıkıntısız bir hayat senin olsun.
Mutluluk senin gülmek senin
Allah seninle olsun...

Ne zaman yüreğin yanar,
Ne zaman dizin kanar
Ne zaman seni biri boşluğa iter
Ne zaman sarılacak bir yelek arar
Ne zaman yaslanacak bir yer istersen
Ben orda
Yanında
Arkanda
Başında
Kalbinde
İçinde
Yüreğinde
Sana sımsıkı sarılıp
Tüm zorluklara göğüs germene yardımcı olacam.
SENİ ÇOK seviyorum..ANNEN

25.Cİ HAFTAMIZA BUGÜN GİRDİK BİTANEM.AZ KALDIII SIK DİŞİNİ KUZUM  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mart , 2011, 15:04:06
Alıntı yapılan: aydinays - 31 Mart , 2011, 14:48:14
(24 HAFTA 6 GÜN)

EVET TEYZESİİİİ HEM DE NASILLL İÇERDE NAPIYOSA TEK BAŞINA UYUMUYODA GECE GÜNDÜZ VURUYO BANA ::D senin ne kadarlık oldu şimdi

Benim SATA göre 8 bitti. Ama ultrasonda 7+2 çıktı. 11milimciğiz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.