28 Mart , 2024, 20:57:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KELEBEĞİMMM ÖMRÜN UZUN OLSUNNNN

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 18 Aralık , 2010, 13:13:06

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

SENDEN UMUDUMU KESTİĞİM Bİ ANDA SÜRPRİZ YAPTIN HAYATIMIZA MİNİK KELEBEĞİM.BABANA SÜRPRİZ YAPTIK SENİNLE BİRLİKTEE ONUN GÖZLERİNDEKİ O PIRILTIYI ÖMRÜMCE UNUTMICAMM VARLIĞINLA BU KADAR MUTLU ETTİN BİZİ GELİŞİNLE KİMBİLİR NE MUTLULUKLAR YAŞICAZ.KÖTÜ HİÇ Bİ ŞEY DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞIYORUM HER ŞEYİN GÜZEL OLACAĞINI VE 7 AY SONRA SENİ KUCAĞIMA ALDIĞIM GÜNLERİN HAYALİYLE SABIRSIZLANIYORUM.
NE ZAMAN Kİ SENİİ GÖRDÜM ULTRASONDA KALBİNİN ATIŞINI DUYDUM O ZAMAN İNANDIM BİZİM OLDUĞUNA.ŞİMDİ 9 HAFTA 3 GÜNLÜKSÜN CANIM BEBEĞİMM ŞU ANA KADAR HİÇ Bİ SORUN YAŞATMADIN ANNENE BUNDAN SONRADA ÜZME OLURMU SAĞLIKLAA GELL.BABAN DA BEN DE SENİ ÇOK SEVİYORUZZ.BABANI TANIDIĞINDA ONU ÇOK SEVECEĞİNDEN EMİNİM ÇÜNKÜ ONUN KOCAMAN Bİ KALBİ VARR ŞİMDİDEN SENİN İÇİN BİZİM İÇİN YORULUYOO ANNEN İYİCE TEMBEL OLDU EVE GİDER GİTMEZ UYUYO BABAN YEMEĞİMİZİ HAZIRLIYO EVİMİZİ TOPLUYO SANA PORTAKALLAR ELMALARR VİTAMİNLER ALIP ALIP GELİYO YEMEZSEN GERÇEKTEN FASULYE KADAR OLCAK YAVRUMUZ DİYE BENİ KORKUTUYO BEN DE YİYORUM.HAYATIMIZA GELİŞİNLE HAYATIMIZA RENK KATTIN O KADAR HEYECANLIYIZ Kİİ SENİ GÖRMEK İÇİNN.
SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZ

CANIMIN İÇİNDEKİ SANA EMANET RABBİM!! :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

allahım sağlıkla kucağında olduğu günleri nasip etsin :amin: :amin: ve torunlarını görmeyide :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ASYACIM TEŞEKKÜR EDERİMM ALLAHIM SANA DA NASİP ETSİN İNŞALLAH
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

Alıntı yapılan: nur_06 - 18 Aralık , 2010, 13:41:23
ASYACIM TEŞEKKÜR EDERİMM ALLAHIM SANA DA NASİP ETSİN İNŞALLAH
amin sağol canım  :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Rabbim sağlıkla bir avazda kucağına almayı nasip etsin arkadaşım  :amin: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN ARKADAŞIM. :opucuk:
İNŞLLAH SAĞLIKLI SIHATLİ BİR ŞEKİLDE KAVUŞURSUN BEBEĞİNE :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 18 Aralık , 2010, 13:50:45
Rabbim sağlıkla bir avazda kucağına almayı nasip etsin arkadaşım  :amin: :amin: :amin:

çok sağol canım aminnnn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥░░♥S@rIkız♥░░♥ - 18 Aralık , 2010, 14:23:12
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN ARKADAŞIM. :opucuk:
İNŞLLAH SAĞLIKLI SIHATLİ BİR ŞEKİLDE KAVUŞURSUN BEBEĞİNE :amin:

teşekkür ederimmm canım aminnnnn

shekersheyler

canım benim seninle beraber bekledik meleklerimizin gelmesini, şimdi bizimle beraberler çok şükür  :amin: :amin: Allah'ım kucağımıza aldığımız günleri görmemizi de nasip etsin inşallah  :nazar: :amin:

hüzünden_gelme

allah tamamını erdırsın canım gebelıgının :amin:
inşallah kucagına almayıda göstersın mevlam :love9: isteyen herkese de versın allahım :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: shekersheyler - 20 Aralık , 2010, 14:37:18
canım benim seninle beraber bekledik meleklerimizin gelmesini, şimdi bizimle beraberler çok şükür  :amin: :amin: Allah'ım kucağımıza aldığımız günleri görmemizi de nasip etsin inşallah  :nazar: :amin:
ÇOK ŞÜKÜRRR BANUCUM ALLAH YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜÜ KUCAĞIMIZA DA ALIRIZ İNŞALLAH SAĞ SALİMM.Bİ MESAJLAŞMA OLMUŞTU SENLE ÖZELDEN CİNSİYET NASIL OLUŞUYO KONUSUNDA  O AKLIMA GELDİ BENİMM AYRINTIYA GİRMEYİM DE HATIRLARSIN YİNE DE BELKİİ.SEN DEMİŞTİNKİ Bİ CÜMLENİN SONUNDA O ZAMAN BENİM OĞLUM OLUR BEN DE DEMİŞTİM YA BENİM DE KESİN KIZIM OLUR DİYEE SENİN Kİ TUTTU BAKALIM BENİM Kİİ DE BELLİ OLUR 2 AY SONRA :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: hüzünden_gelme - 20 Aralık , 2010, 14:58:29
allah tamamını erdırsın canım gebelıgının :amin:
inşallah kucagına almayıda göstersın mevlam :love9: isteyen herkese de versın allahım :amin: :amin: :amin:

AMİN CANIMMM ÇOK SAĞOLL

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

meleğimmm bugün 10. haftamıza girdik biraz sıkıntı varr ama önemli bi şey değill biliyorum içim rahat.cuma günü ultrasonla bakıcak doktor teyzen nasıl olduğuna umarım üzmezsin benii sıpacımmm.sana iyice alıştımmm şimdiden yoldaş oldun bana seni çok seviyoruzz

AŞKIMCIM SCS

canımsayfan hayırlı olsun tatlım nasılsın umarım isindir ne sıkıntı var

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

SAĞOL KEVSERCİM SOL KASIĞIMDA AĞRI VARDI ARTTI İYİCE TOPALLIYORUM RESMEN AYAKTA DURAMIYORUM Hİ. DOKTORA SÖYLEDİM Bİ ULTRASONLA BAKALIM DEDİ CUMA GÜNÜNÜ BEKLİYORUM BEBİŞİMİ GÖRMEK İÇİN UMARIM İYİDİRR