Çocuklarınıza Pekmezi Ne Zaman ve Ne Miktarda Veriyorsunuz

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 15 Aralık , 2010, 04:25:05

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

malum kis ayina girdikk.. kucukken anneannem bana kisin bol bol pekmez yedirirdi kansiz olmayim usumeyim diyee.. :k06: :k06: :k06:

annem turkiyeden evde yapilmis pekmez yolladi mert icin, ancak nasil kullanmaliyim ne zaman baslayayim bilmiyorumm.. benim doktora kalsa simdi yedirme der ;D ;D ;D ;D ;D  sizler ne zaman basladiniz yahut pekmez veriyormusunuzz..  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

SiRiNe

Ben erken baslamadim 6  ayliklarken basladim

bir yemek kasigi kada veriyorum ama tabiki ikisi paylasiyorlar o yuzden cok degil =)

Yogurtla karistirilmamasi gerektigini duymustum canim, sabahlari kahvaltida veriyorum ben.

Bazende meyve purelerinin icine koyuyorum.

DİLVİN

DUYGUCUM BİZ VERIYORUZ PEKMEZİ
ÖZELLIKLE DUT PEKMEZİ ÇOK FAYDALI
BEN GENELDE CİCİBEBEYLE KARIŞTIRIP VERIYORUM
YADA SÜTÜNUN İÇİNE KARIŞTIRIYORUM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

ek gıdaya geçince azar azar başlanır aslında
sen ver mert büyüdü
1 tatlı kaşığı falan kahvaltı karışımlarına katabilirsin
yada ılık suya kat içir
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

ek gıdaya geçtikten sonra verebilirsin canım tereddüt etme

tabi tatlı kaşığıyla

şuan ben kahvaltı karışımına 2 yemek kaşığı koyuyorum  :laughing7:

мiŁenα.

Ben çay kaşığıyla veriyorum ;

tatlıyla arası olmadığından pek yemek istemiyor zorla oynarken falan veriyorum..

yoğurtla karıştırılması iyi değil diye biliyorum vitamini gidiyormuş :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

evt  :icon_thumright: ben yoğurduna reçel yada meyve katıyorum öyle yiyor yoksa yemiyor eşşek

pekmezi kahvaltısına katıyorum

Lă_Tăhzen!

duygu bosver sen doktoru ver cocouk kansız olmasın :D bende daha henuz vermedim bizim burda pekmezi nerde bulcam turkıyeden getircem insallah

gülay t.

Canim orada uygulama farkli anladigim kadariyla Turkiye de 6 veya 7. ayda kahvaltiya 1 tatli kasigi katarak baslioruz genelde. Ama meyve puresi veya mamalarina da katabilirsin tabi istegine gore

✿sweet_sweet✿

paçi&uşak=bebek

ben kahvaltısıyla birlikte pekmeze başladım kahvaltıda keçi buynuzu pekmezi kullanıyorum nival marka tadı kokusu çok güzel meyvesine yoğurduna normal pekmez kullanıyorum

Demet_dk

BENDE 5.5 AYLIKKEN BAŞLADIM PEKMEZE DOKTOR ÖNERDİ
KAHVALTI KARIŞIMINA 1 TATLI KAŞIĞI KOYUYORDUM
YOĞURDA DA KATILABİLİR

KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİDE ÇOK FAYDALI  :icon_thumright:
1 TATLI KAŞIĞI YENMESİ İYİYMİŞ YETİŞKİN VE ÇOCUKLARDA

gülfer

evde pekmezim var ve doğal elma pekmezi bilirmisiniz ama çok güzel hiç seker yok içinde sadece elmann kendi şekeri ben ne zaman başlasam bebişime vermeye çay kaşığının ucuyla versem olurmu?

Demet_dk

3.5 AYLIK DİMİ BEBEĞİN

BENCE ERKEN DAHA 5 - 5.5 AY DAHA UYGUN OLUR

DOKTORUNA SORSAN TABİ EN DOĞRUSU

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9: