28 Mart , 2024, 13:52:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: Aყşҽ_ - 21 Temmuz , 2010, 09:19:09
ezommm çok güzel ifade etmişsin hayatım maşallah nisa fıstığıma :nazar:

duygu aramızda 1 gün vardı .maşallah fıstıklarına rabbim sağlıkla gelmelerini nasip etti :nazar:

eveet canimm sukurler olsun Allaha Rabbim herkeze kolay  dogumlar nasib etsinn bu duyguyu yasatsinnn  :flowers:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

madmazel

hikayeyi burami yazionuz ?
denizde kum bende hikaye , siz isteyin yeterki  :k06:

мiŁenα.

doğum hikyelerini buraya ;D

:love9: :love7: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kizlar bende hikayemi anlatayim  :k06:
cok zor bir hamilelik gecirdimilk dort ay siddetli bulantikusma vs ondan sonra surekli sanci  :y25: bes aylikken vatanimi birakip gurbet ellere geldik esimle ucaktanmi nedir benim buraya geldigimden beri surekli agri  :y25: doktora gittik bebek asagi inmis dedi basida asagida dedi cok korktum daha 6 aylik bile olmamisti tuvalete gitmek iskenceydi basi asagida olugu icin cok aci cekiyodum sanki heran dusecek gibiydi  :icon_pale: doktorum tahmini dogum tarihim 22 mart demisti ben yaklasik 4 ay neler cektim yuruyemiyodum bile afedersiniz seyimde cok baski oldugu icin sanci veriyodu erken dogum olur diye valizimi coktan hazirlamistim derken 20 martta sabah 4 siralarinda ufak ufak sancilarim oldu giderek artiyodu esime gidelim dedim sancim var dedim 10 dkta bi geliyodu gittik alttamn muane ettiler acilma yok dediler ntsye bagladilar sancilarin baslamis dediler bol bol yuru evine git dusunu al aksam gel dediler ama cok agrim vardi sinirlendim ya evde dogursam dedim hemsirede merak etme dogum o kadar kolay degil dedi hakkaten oyleymis....canim cika cika yurudum eve gittim aksam dus aldim beklemeye koyuldum aboooooooo sancilar 5 dkta bire dustu hastaneye nasil gittigimi hatirlamiyorum once alttan muane ettiler sonra gene ntsye  :cildir: nefret ediyodum o aletten cok yakiyodu canimi  :cildir: ay ben bagir bagir hastaneyi ayaga kaldirdim daha 4 cm dediler ama oluyorum dedim kocama etmedigim kufur kalmamis ben hatirlamiyorum kafami yatagin kenarina vura vura gozlerim birden kor oldu hicbisey goremiyodum bu sefer onun korkusuda sancilarima eklendi ben daha cok bagiriyorum  :cildir: aman Allahim o an cektigim aci felaket biseydi en son hemsirnin birinin yakasin tutmusum ispanyol kadia turkce ´´dini imanin yokmu Allah rizasi icin bi agri kesici ver ´´ diye yalvarmisim gormuyorum diyede bagir bagir etmisim ama hemsire agri kesici yapamam deyince kufurler havada ucusmus  :crybaby2: en son doktor geldi bu boyle olmucak dedi saat gece 11 falandi sabret 6 cm olmus simdi dogurursun dedi ben daha cok bagirinca epidural yapalim dedi iste biraz tehlikeli falan dedi ben cabuk yapin isterseniz oldurun raziyim dedim  :y25: iste yaptilar hic acimadi sonra agrim kesilince gozlerim acildi sakinlestim odadaki herkes oh be sustu dediler  :ehi: doktor bak ne guzel kadinmissin bagirinca kendini gormek bile istemezsin dedi  :ehi: bende kizdim niye daha once yapmadiniz diye  :ehi: ama dertleriom bitmedi bu sefere cocugu itemedim suyumda geldi ama ben bi turlu itemedim etesi gun saat 11 olmus daha ben doguramadim epiduralin etkiside gecmisti agrilarimi gene hissediyodum azar azar  :y25: doktor bu gidisle bogulacak dedi ve karnima iki kere bastilar canimin cikktigini sandim heralde olurken bile o kadar aci yasamam  ve nihayet saat 12 ye dogru ingaaaaaaaaaaa  kizim dogdu 21 martta  :k06: cok sukur hemen onlugumu soyup kizimi kucagima verdiler gozlerine bisey surduler kocaman acti gozlerini bana bakiyodu gozlerime tutamadim kendimi bu sefer mutlulukta agladim belki inanmazsaniz herseyi unutmustum cektigim herseyi  :y25: cok guzel bi duyguydu anlatmak imkansiz  :love3:  o sirada dikiyolardi ama hissetmiyodum buyuk bi hayranlikla kizimi seyrediyordum  :love9: doktorum herseyi unuttunmu diye sordu unuttum dedim  :binkybaby: canim melegim inanamiyodum birgun boyunca kizim uyudu surekli uyandirmaya calistik uyanmiyodu emmeden yemeen bir gun uyudu oda cok yorulmustu benim gibi  :love8: canim kizim kimsemiz yoktu kocam bakti lohusaligimda Allah razi olsun cok iyi bakti 10 gunde ayaga kalktim ama icimde manevi bi bosluk olmustu annem ailem yoktu olamamislardi yanimda  :y25: halada o boslugu cekiyorum  :y25:kizimla simdi cok mutluyuz iyiki dogurdum gene olsa gene cekerdim bu acilari kizim icin kendimi yakarim  :love9:  :love7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

kardelenn canimm ne guzel demissin tekrar cekerim bu acilari diyee cok duygulandim. insaallah bende normal dogururum gelecek sefere rabbim kismederse. doktor mumkun ama dikislerim iyilesince. dogumda vefat eden sehit olurmus birde cekilen acilar gunahi temizlermis rabbim azramizi sana senide ona bagislasin  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 29 Temmuz , 2010, 20:04:32
kardelenn canimm ne guzel demissin tekrar cekerim bu acilari diyee cok duygulandim. insaallah bende normal dogururum gelecek sefere rabbim kismederse. doktor mumkun ama dikislerim iyilesince. dogumda vefat eden sehit olurmus birde cekilen acilar gunahi temizlermis rabbim azramizi sana senide ona bagislasin  :amin:
sagol canim Allah razi olsun arkadasim  :amin:  :amin:  :amin: evet aynen dogum yapan kadin bebegi kadar saf ve temiz olurmus  :amin: Alah gunahlarimizi bagislasin  :amin: umarim hersey istedigingibi olur canim  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ALLAH SANA YAVRUNU BAGIŞLASIN CANIM   :amin: :amin: BENDE ÇOK ETKILENDIM YAZDIKLARINDAN ANNE OLMAK KOLAY DEGILMIŞ  :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 30 Temmuz , 2010, 02:31:17
ALLAH SANA YAVRUNU BAGIŞLASIN CANIM   :amin: :amin: BENDE ÇOK ETKILENDIM YAZDIKLARINDAN ANNE OLMAK KOLAY DEGILMIŞ  :love9: :love9:
sagol canim allahim sanada nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin: hic kolay degil ama imkansizda degil bak cektim ama artik hissetmiyorum orda kaldi ama bebegim benimle geldi  :love8:  :love8:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 30 Temmuz , 2010, 03:35:50
ALLAH SANA YAVRUNU BAGIŞLASIN CANIM   :amin: :amin: BENDE ÇOK ETKILENDIM YAZDIKLARINDAN ANNE OLMAK KOLAY DEGILMIŞ  :love9: :love9:
sagol canim allahim sanada nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin: hic kolay degil ama imkansizda degil bak cektim ama artik hissetmiyorum orda kaldi ama bebegim benimle geldi  :love8:  :love8:
..............
dunyanın en guzel duygusu ınsallah bırgun benden anne olurum   :amin: :amin: yazarken bıle ınsanın içi urperıyor ANNE ne guzel ....kelıme bulamıorum ıfade etmeye  :love9: :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 30 Temmuz , 2010, 03:38:33
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 30 Temmuz , 2010, 03:35:50
ALLAH SANA YAVRUNU BAGIŞLASIN CANIM   :amin: :amin: BENDE ÇOK ETKILENDIM YAZDIKLARINDAN ANNE OLMAK KOLAY DEGILMIŞ  :love9: :love9:
sagol canim allahim sanada nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin: hic kolay degil ama imkansizda degil bak cektim ama artik hissetmiyorum orda kaldi ama bebegim benimle geldi  :love8:  :love8:
..............
dunyanın en guzel duygusu ınsallah bırgun benden anne olurum   :amin: :amin: yazarken bıle ınsanın içi urperıyor ANNE ne guzel ....kelıme bulamıorum ıfade etmeye  :love9: :love9: :love9:
evet  :love9:  :love9:  :love9:

DİLVİN

AHH KARDELENNNCİMMMM SENDE NORMAL DOĞUM YAPTIN HA

BENIM SANCI ÇEKTİĞİM AKLIMA GELDI OKUYUNCAA

BAYA SANCI ÇEKMİŞİNN SEN AMA

BEN 4 SAAT FELAN ÇEKTİM ÖLÜYORUM SANDIM AMA BİZİM DRLAR ÇOKK IYIYDI

ARADA GELIP ŞAKA BİLE YAPIYORLARDI  SADECE ŞU AÇILMA VARMI DİYE BAKIYORLARDI O ZAMAN GICIK OLMUŞTUM DR A

ELİNİ ITTIM DR DA KIZDI BANA AMA SONRA GELİP BEBEK DOĞDUKTAN SONRA GÖNLÜMÜ ALDI  ;D ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ((selma)) - 30 Temmuz , 2010, 09:35:49
AHH KARDELENNNCİMMMM SENDE NORMAL DOĞUM YAPTIN HA

BENIM SANCI ÇEKTİĞİM AKLIMA GELDI OKUYUNCAA

BAYA SANCI ÇEKMİŞİNN SEN AMA

BEN 4 SAAT FELAN ÇEKTİM ÖLÜYORUM SANDIM AMA BİZİM DRLAR ÇOKK IYIYDI

ARADA GELIP ŞAKA BİLE YAPIYORLARDI  SADECE ŞU AÇILMA VARMI DİYE BAKIYORLARDI O ZAMAN GICIK OLMUŞTUM DR A

ELİNİ ITTIM DR DA KIZDI BANA AMA SONRA GELİP BEBEK DOĞDUKTAN SONRA GÖNLÜMÜ ALDI  ;D ;D

ya canim benim hamileligimde dogumumda cok sancili gecti nerdeyse 32 saat cektim canim ya cok kotuydu Allah herkese kolay dogumlar nasip etsin simdi bu hikayemi okuyan hamisler korkabilir korkmayin canim herkesinki ayni degil bazilari iki saatte bile dogurabiliyo bunye meselesi bide hamilelikte onemli eger sikintisiz atlatirsaniz dogumunuzda guzel olur  :icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright:

gülfer

ama ben korktum  :y25: ya kendi kendime kolayca açılacak ve bebeğini doğuracaksın diyorum ama

yinede aklıma geldikçe korkuyorum  :y25: rabbim herkese kolay doğumlar nasip etsin  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: gülfer - 30 Temmuz , 2010, 14:55:22
ama ben korktum  :y25: ya kendi kendime kolayca açılacak ve bebeğini doğuracaksın diyorum ama

yinede aklıma geldikçe korkuyorum  :y25: rabbim herkese kolay doğumlar nasip etsin  :amin:
korkma canim dedim ya herkesinki ayni degil  :amin: tabiki canin mutlaka yanacak buna alistir kendini ama onemli olan kisa surmesi benimki inanilmaz uzun surdu ama insallah sen bir avazda dogurursun canim  :amin:  :amin: