29 Mart , 2024, 00:51:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 30 Eylül , 2010, 15:21:18
27 eylül 2010 gecesi saat 03.30 da yatağımda yatarken birden altıma yapıomuş gbi oldum yatakta :k06: snra kalktım lavaboya gttim üstümü değiştim anlamadım suyumun geldiğini nese saat 05.00 gbi tekrar gelmeye başladı bu sefer bayaa geldi açıkcası kuşkulanmaya başlamıştım :-\ nese lavaboya kalktım tekrar bu sefer bayaa bi geldii yerlere falan damladı hemen annemi aradım ama duymadı snra kaynvaldemi aradım yukarı çıktı ve dr gidelim dedi bu ana kadar sancım yoktu ama yola çıktıktan snra karnıma bişeler batmaya başladı  :y25: nese gttik hastaneye ebe kntrol etti suyum hala geliodu ve sancılar ağırlaştı açılman var dedi ebe ve dr mu çaırdı dr geldi alttan muayene etti 4 cm açıklık var ama bebeğin kafası aşağıda acil sezeryana alınman lazım yksa bebk gelcek dedi  :honk: nese ağladımm çok heycanlandımm babm geldi alnımdan öptü eşim geldi alnımdan öptü iice duygulandım annem babam kaynanam kardeşim eşim beni ameliyathaneye uğurladılar onlarda ağlamaklı oldu ben hüngr hüngür ağlıodum  nese indik aşağı 3 2 1 ben gttim nese snra beni uyadırdılar bebeğim ii mi küveze alındı mı nası diye sayıklıomuşum  :love9: babam başımda kızımız aynı sana benzio kzıım dedi çok heycanlandım  kızımla karşılaşacaktım  :hieyt: nese odama geldm ve bebeğimle karşılaştım hemşire emzirmem söledi ve tarif etti o an inanılmazdı mucize gbydi kzımla gözgöze emişiorduk   :D bebeğim kucağımdaydı 2 gün hastanede kaldık ve eve döndük dönşte hala inanamıordum kızım yanımdaydı ağladım tekrar eşimden de bi damla yaş döküldü çok güzel bi duygu rabbm herkese yaşatsın bu mutluluğu :amin: :amin:
ebrucum çok duygulandım ya
Allahım ayırmasın sizi
inş hayırlısıyla bende kızıma kavuşurum
kızıma diyorumki bak arkadaşın doğmuş sıra sende   :k06:

Uploaded with ImageShack.us

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: havuç - 30 Eylül , 2010, 18:22:19
Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 30 Eylül , 2010, 15:21:18
27 eylül 2010 gecesi saat 03.30 da yatağımda yatarken birden altıma yapıomuş gbi oldum yatakta :k06: snra kalktım lavaboya gttim üstümü değiştim anlamadım suyumun geldiğini nese saat 05.00 gbi tekrar gelmeye başladı bu sefer bayaa geldi açıkcası kuşkulanmaya başlamıştım :-\ nese lavaboya kalktım tekrar bu sefer bayaa bi geldii yerlere falan damladı hemen annemi aradım ama duymadı snra kaynvaldemi aradım yukarı çıktı ve dr gidelim dedi bu ana kadar sancım yoktu ama yola çıktıktan snra karnıma bişeler batmaya başladı  :y25: nese gttik hastaneye ebe kntrol etti suyum hala geliodu ve sancılar ağırlaştı açılman var dedi ebe ve dr mu çaırdı dr geldi alttan muayene etti 4 cm açıklık var ama bebeğin kafası aşağıda acil sezeryana alınman lazım yksa bebk gelcek dedi  :honk: nese ağladımm çok heycanlandımm babm geldi alnımdan öptü eşim geldi alnımdan öptü iice duygulandım annem babam kaynanam kardeşim eşim beni ameliyathaneye uğurladılar onlarda ağlamaklı oldu ben hüngr hüngür ağlıodum  nese indik aşağı 3 2 1 ben gttim nese snra beni uyadırdılar bebeğim ii mi küveze alındı mı nası diye sayıklıomuşum  :love9: babam başımda kızımız aynı sana benzio kzıım dedi çok heycanlandım  kızımla karşılaşacaktım  :hieyt: nese odama geldm ve bebeğimle karşılaştım hemşire emzirmem söledi ve tarif etti o an inanılmazdı mucize gbydi kzımla gözgöze emişiorduk   :D bebeğim kucağımdaydı 2 gün hastanede kaldık ve eve döndük dönşte hala inanamıordum kızım yanımdaydı ağladım tekrar eşimden de bi damla yaş döküldü çok güzel bi duygu rabbm herkese yaşatsın bu mutluluğu :amin: :amin:
ebrucum çok duygulandım ya
Allahım ayırmasın sizi
inş hayırlısıyla bende kızıma kavuşurum
kızıma diyorumki bak arkadaşın doğmuş sıra sende   :k06:

:k06:saol cnmm aminn :amin: :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 30 Eylül , 2010, 16:48:19
ebrum canim cok duygulandimm guzel gecmis dogumun sukurler olsun o heyecani yasamissin Rabbim bebeginizi size sizide ona bagislasinn :amin: :amin: :opucuk:

evet cnm çok şkr aminnn :amin: :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

cok duygulandim ya masallah size
darisi siradakilerin basina :)
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Balböceği

Ebrucum cnm cok duygulandim insan bi tuaf oluyor ya  :y25:

masallah yine sagliniz yerinde cnm  :nazar:

esra26

çok duygulandım bende  :y25:
ebrcum allah analı babalı büyütsün inşallah  :nazar: :nazar: maşallah prensesimize bizde aynı duyguları yaşarız inşallah sizin gibi  :amin:

°o.O євяυ O.o°

saolun canlarımm rabbm herkese yaşatsın

derbeder

bende duygulandim, helede babanin filan gelip seni opmesine  :crybaby2:
öf öf öf  :y25:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: angel81 - 04 Ekim , 2010, 16:26:44
bende duygulandim, helede babanin filan gelip seni opmesine  :crybaby2:
öf öf öf  :y25:

bunlar güzel duygular cnmm saol :opucuk:

****SeRaP-27****

mrb arkadaşlar uzun zamandır giremiyordum ebru gülfer ceren gülçin kybele  hepinizi tebrik ederim aklıma gelenleri saydım diğer bütün doğum yapan arkadaşlarım hepiniz sağlıkla büyütün bebişlerinizi bende 13 eylülde yaptım doğum sez oldu hikayemi daha sonra yazarım uzun uzun öptüm hepinizi  :love9:  :love9:  :love9:   :love9:  :love9:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

SiRiNe

Eveet bende cok duygulandim ebrucum o kisima babanin seni öpmesine , babam aklima geldi malesef dogumumda yoktu ben kucukken vefat etti, dogumdan 1 gece önce surekli aglamistim bu yuzden  ama herhalde ucuncuye bu kadar uzulmem... ilk oldugu icin herhalde babaminda olmasini görmesini isterdim

hayirlisi olsun Rabbim geride kalanlara uzun ömurler versin insaaAllah  :amin:

Lă_Tăhzen!

duygucum senin baban hayatta olmadıgı için yanında degildi benim hayattaydı yanımda olmasını beklemeıodum ımkanlardan dolayı turkıyedeydı ama bi telefonla aramasını gecmis olsun kızım torunum nasıl demesini çok beklerdim ama aramadı ama saolsun kayınpederim aradı babamın yerini doldurmuyor ama çok buyuk babalık yaptı     :crybaby2:

SiRiNe

nur canim hayirlisi olsun hakkimizda belkide böyle olmasi hayirli idi  :opucuk: :love9: :love9: gelecek sefere insaaAllah ikinci cocuguna baban annen yaninda olurlar  :amin:

Lă_Tăhzen!

İNŞALLAH CANIM ANNEM YANIMDAYI SAOLSUN İNSALLAH BEN ONLARIN YANINDSA OLURUM 2.DOGUMUMDA TURKIYEDE YAPMAYI DUSUNUYORUM TEKRAR HAMILE KALIRSAM    :)

°o.O євяυ O.o°

serap duygumm saolun kızlar :opucuk: