Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

geçmiş olsun canım..

ne güzel mis kokulu kızın yağmurun kucağında ..

her acı her ağrı geçiyor bu eşsiz duygu kalıyor :love3:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

21 MAYIS CUMA GUNU ALDIK CANTAMIZI KOYULDUK YOLA İÇİMDEKİ TARİFSİZ HEYECANLA  HASTANEYE VARDİK DİREK BENİ BİR ODAYA ALDILAR GECELİK GİYDİRDİLER KAN ALDILAR  KONTROLLERDEN GECTİM  BİR KOSUSTURMACA BENIM HEYECAN IKIYE KATLANIYOR TABI EN KORKULU RUYAM LAVMANA SIRA GELDI VE LAVMAN YAPILDI NE IGRENÇ ŞEYDIR O ALLAHIM  :igrenc:  DAHA SONRA HEMSİRENİN  BİRİ ALDI BENİ ODAMA GOTURDU  HEYECANIM DINSIN DIYE HEYECANLI OLMAMAM LAZIM MALUM TANSIYONUMUN YUKLSEIP  DUSMEMESI LAZIM SAKINLESMEYE CALISTIM SAKINLESTIGIMDE SERUM FALAN TAKTILAR  BIRAZ ZOR OLDU DAMARLARIM INCE OLDUGU ICIN DOKTOR BULAMADI BIARA SINIRDEN ODAYI TERK ETTI BENIM NE KABAHATIM VARSA BIDE PROFOSOR OLCAK  NEYSE HEYECANLA BEKLIYORZZ ESIM YANIMDA ELLERIMDEN TUTUYOR ONUN HEYCANI BENDEN DAHA FAZLA ELLERI TITIRIYOR   AMA HEYECANLI OLDUGUNUDA BANA HISSETIRMEMEYE CALISIYOR NEYSE DOGUM DOKTORUM GORUNDU KAPIDAN  HADI GISIYORUZ DEDI HAZIRMISIN HAZIRIM DEDIM VE AMELIYAT ODASINA ALDILAR  KOSUSTURMACALAR  KIMISI O CIHAZLARA BAGLIYOR KIMISI GOBEGIME O İLAÇTAN SURUYOR KIMISI NESTERLERİ HAZIRLIYOR FALAN VE SONRASINI HATIRLAMIYORUM UYANDIM SESLER DUYMAYA BASLADIM  AMA HALA AMELIYAT OLMADIGIMI ZANNEDIYORUM AYRI BIR ODAYA ALDILAR ORDA KENDIME GELMEYE CALISIYORUM AYILMADAN ÖNCEDE  KIZIMI SORUYOMUS ASELIMIN SACLARI HANGI RENK GOZLERI HANGI RENK KIME BENZIRYOR  :k06:  UYANDIM TARIFSIZ ACILARR AGRILARR DAHA SONRA ODAMA CEKILDIM HIC COCOUK FALAN DUSENIMIYORUM AGRI SIZILARDAN  NEYSE ACILARIM BIRAZ DINDIKTEN SONRA AKLIMA GELDI KIZIM NERDE GETIRIN FALAN GETIRDILER ANAHH KARA BOCOUK DHA ELIME ALMADAN BU KARISMIS OLMASI  DEDIM EMINMISINIZ BENIM BEGIM OLDUGUNA  :k06: ESİM DEDİ TABİ EMİNİZ BIZIM KIZIMIZ FALAN KUCAGIMA ALDIM  DEDİM ŞİMDİ BEN ANNEMİ OLDUM  :sad1: HANİ DERLER YA BEBEGİ KUCAGIMA ALINCA BUTUN AGRIM SIZIM GECTI BENIM HIC GECMEDİ HALA AGRILARIM SIZILARIM VARDI O SADECE BANA MUTLULUK VERDİ SENIN İÇİN DEGİYOR BEBEGIM BU AGRI SIZI DEDİRTTİ  RABBİM ONLARIN ACILARINI GOSTERMESIN HAYIRLI EVLAT OLSUNLAR İNSALLAH....

Balböceği

Nur bir an hayal ettim hikayeni  :k06: nesterler falan ama bi yandan da cok guzel
9 aylik seruven bitmis kizini kucagina aliyorsun sahane bisi olsa gerek  :muzz:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

1 agustos saat 02:25
tarifsiz bi huzursuzlukla uyandım evin içinde olanmaya basladım karnım kasılıyo ama sancı falan yoktu kendimi o koltuktan o koltuga atıyorum uyumaya calısıyorum o gece annemleri evine yollamadım bu gece iyi degilim bişi olcak anne gitmeyin demiştim annemde gitmemişti saat 04:00 oldu karnımda acayip seyler hissediyodum cok asırı gerilmişti koltukta uzanmıs yatıyordum içimde bişeylerin yırtıldıgını hissettim ayaga kalktım ve suyum akmaya basladı cok heycanlamıstım ama sancım yoktu annemin yanına gidip sessizce cagırmaya gidicektim evdekileri teasa kaptırmamak için ama ben nasıl holde anneme seslendiysem eşim babam annem bi anda kapıya fırladılar ben gulmeye basladım onların o hallerine ne oldu diye sorduklarında suyum geliyo dedim hepsinde bi panik ne yapıcaklarını sasırdılar ben basladım cantayı alın kimligi alın cuzdanım surda onu da alın emeye basladım hepsine komutları ben veriyodum sanki dogum yapan ben degil onlar o kadar panik bn gayet sakin kapıya cıktık gidiyoruz aklıma bişi geldi ben sunuda alıyım diye eve geri dönuyorum annem diyo sen delirdin mi niye gidiyosun söle mehmete getirsin dedi o kada sakindim 6 katta oturuyoruz biz merdivenleri yavas yavas indim yanımda annem eşim taksiyi cagırmıstı onu bakmaya indi asagıya benim sancılar basladı coksıklıkla gelmeye basladı taksiye bindik hastaneye gittik saat 04:15 oldu hastaneye girdigimizde hemen tekerlekli sandelye getirdiler nöb dr odasına cıkarttılar bizi beni hazırladılar muane için dr geldi catıya aldılar beni bebege baktı hersey yolundaydı 2 cm acıklık vardı zaten 35 haftamda da  cm acılma vardı ve acılma devam etmedi sonra dr alttan muane etti catın dar normal dogum olması cok zor dedi bu dr önce zaten 2 dr daha aynı seyi söledi hiç nomal olma ihtimali yok mu dedim var ama bebeginde seninde hayatın tehlikeye girer dedi kafasını sokamazsa orda sıkısm ihtimali olabilecegini ve o anda sezeryana bie alınamayacagını söledi bizde korktuka ama yine bekleyelim biraz dedi eger ki yumusama cok olursa normal olma olasılıgı biraz daha yukselir dedi saat 05:00 oldu benim sancılar gittikce arttı artık duramıyordum yerimde syrekli hemşireler basımda eşim yanım gözleri dolu dolu bana bakıyo elimi tutuyoo her sancıda besmele cekiyodum oksijen veriyolardı bana sakinleşmem için damar yolu acıldı nst de bebişin kalp atısları 120 lere indi 150 lerde atıyo du dr knt için ofaya geldi haa 2 cm acılma vardı ve hiç yumusama olmamıs kararınız nedir deiyo sordular sezeryana alalım mı normali beklicek misiniz dediler ama riske cok yuksekti yine hatırlattı eşim sezeyan olsun dedi bnde o zamn sezeryan olsun dedim bebegimi tehlikeye atamazdım hemsire geldi sonda taktı cok endişeleniyodum sedyeye aldıla beni asansöre binerken eşim ve annemin bakısı gözümün önunden gitmiyo eşim aglamaya basladı benim gözümden yaslar akmaya basladı toparladım kendimi sonra ameliyat haneye gidik buz gibiydi zatten sancıdan bacaklarım titriyordu bid o sogukk iyice usumustum sorular sorulmaya basladı dr içei girdi hazırlanmıstı basımda anestezi uzmanı anesteziyi vermek için dr onay bkliyodu karnım cizildikten snra dr uyutabilisin dedi ve maskeyi agzıma tuttular 2 kere nefes almama kalmadan bayılmısım gözlerimi actıgımda saat 06:15 di ameliyata girdigimi bile unutmustum saskın saskın bakıyodum etrafa basım uyandırmak için iki kişi bekliyodu beni duyuyor musunuz sibel hn dediklerinde duyuyordum cvp veremiyordum agzımı actıgımda ilk kelime bebegim nasıl demek oldu cok tatlı bir oglun dediler gulmeye basladım bana benzedigini sölediler bni yukarı cıkarmak için hazırladılar odama cıktık annem ve eşim bekliyodu odada oglumu ilk annemin kucagına vermişler eşim   ben ameliyattan cıkana kadar aglmıss bir kösede bebegi görunce daha cok aglamaya baslamıs bebegimi hmn yanıma getirdiler yanagını ynagıma deydirdiler o kadar masumduki yanagımı emmeye calısıyodu ck acıkmıs yavrum  :k06: :k06:allaha sukurler olsun bu guzel duyguyu yasattı bize suan melegim kucagım 21 gunluk oldukk nasıl gecti zaman hiç anlamdımm  ::) rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucagını bos bırakmasınn  :amin: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Balböceği

Duygulanarak okudum sibelcim hatta agladimda  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
sevincten olsa gerek bir an insan kendisi hissediyor rabbim yavruna hayirli omurler nasip etsin cnm  :amin:

Lă_Tăhzen!

AYY BENDE YAA ÖZELLİKLE O ESİM AGLADI DEMİSSİN ORDA GOZLERIM DOLDU COK DUYGUSAL HERHALDE

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 21 Ağustos , 2010, 15:37:08
Duygulanarak okudum sibelcim hatta agladimda  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
sevincten olsa gerek bir an insan kendisi hissediyor rabbim yavruna hayirli omurler nasip etsin cnm  :amin:

[/quote
amin canımm allah bi avazda kurtarsın inşallahhh senide  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 21 Ağustos , 2010, 15:44:49
AYY BENDE YAA ÖZELLİKLE O ESİM AGLADI DEMİSSİN ORDA GOZLERIM DOLDU COK DUYGUSAL HERHALDE
off cok duygusaldırr hemen herseyde gözleri dolu verir  :y25: dogum yaptıgım gunden bi konu cıksa gözleri kızarıyo hemen cok etkilenmiş  :crybaby2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

şibosum çok guzel ıfade etmişsın ama ben dayanamadım agladım yıne  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
allah sana bagışlasın yavrunu  :amin: :amin: eşinin aglaması duygulandırdı  :y25: :y25:

gülfer

ayy sibel ya gözlerim doldu canım ya bebeği yanağıma değdirdiler emmeye çalışıyo dedinya

nasıl heyecanlandım bende bebeğimi hayırlısıyla almak istiyorum

sibel biliyomusun 18 günüm kaldı hem korku hem heyecan var

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: gülfer - 21 Ağustos , 2010, 16:56:10
ayy sibel ya gözlerim doldu canım ya bebeği yanağıma değdirdiler emmeye çalışıyo dedinya

nasıl heyecanlandım bende bebeğimi hayırlısıyla almak istiyorum

sibel biliyomusun 18 günüm kaldı hem korku hem heyecan var
oyyy canım benimm az kalmıs saglıcakla kucagına al inş bebişiniii  :amin: :amin: :nazar:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 21 Ağustos , 2010, 16:50:30
şibosum çok guzel ıfade etmişsın ama ben dayanamadım agladım yıne  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
allah sana bagışlasın yavrunu  :amin: :amin: eşinin aglaması duygulandırdı  :y25: :y25:

aminn canım benimmm  :amin: :amin: rabbim isteyen herkese nasip etsinnn  :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

seninde melek oğlun kollarında artık çok şükür sağlıklı bir tospa  :D allah sizi hiç ayırmasın kötü gün göstermesin  :amin: :nazar:

мiŁenα.

sibel ve nur doğum hikayeleriniz çok güzel..

rabbim evlatlarınıza sağlık versin..

ben yaşadım bu duyguyu ama hala okurken duygulanıyorum..

o anlar geliyor aklıma  :y25: müthiş duygu :love9:

:love9: :love7: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: gozde0034 - 21 Ağustos , 2010, 17:41:20
seninde melek oğlun kollarında artık çok şükür sağlıklı bir tospa  :D allah sizi hiç ayırmasın kötü gün göstermesin  :amin: :nazar:

amin gözdecim cumlemizi inşallahh  :amin: :amin: :amin: