Doğum Hikayeleriniz

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:04:15

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

aminnn aminnnnnnnnnnnn canımm  :amin: :amin:

hepsi birer mucize  :nazar: :nazar:

ve birazda usluluk istiyorumm  :laughing7:  :amin:

SiRiNe

20 Temmuz , 2010, 22:08:28 #136 Son düzenlenme: 20 Temmuz , 2010, 22:12:54 Mother of Twins
Buda bizim hikayemizzzz..... sumeyye ve rumeysa... 38 hafta... 17 Mart 2010 carsamba... saat 11.34 ve 11.35

35 sinci haftamda doktor karar vermisti 37 hafta 3 gunlukken bebeklerim sezeryanla dogacaklardi,aslinda normal dogurmayi cok istedim ama bebeklerimin ikiside ters durdugu icin normal dogum olmadi. Bunlar benim ilk bebeklerim ilk dogumum olacakti ama ben normal dogrum degil hep sezeryandan korkuyordum.ikiz olduklari icin erken dogumdan ve komplikasyonlardan cok korkuyordum gerci bu endise bende her zaman vardi tesadufen 12 inci haftamda girdigim ultrasyonda ikiz bebek bekledigimi ;grendigim andan itibaren bu korku bebeklerim dogana kadar hic gitmedi. ya birisine bisi olurs,ya cok erken dogarda kuvezde kalirlarsa..yada cok zayif dogarlarsa ama bunlarin hepsine kendimi hazirlamistim. gelelim doguma.. 37 haftamiza girmitik ve pilanliydi sezeryan ama ben nezle olmustum ve atesim vardi bu halde amaliyat olmaz dedi doktor ve dogumu 38 haftaya atmisti doktor, benim icin kardi bebeklerimin bir kac gun kalmalari dahada cok buyurler diyordum icimden ) dogumdan bir gun once esimle beraber tum hazirliklari yapmistik evi temizledik cantami hazirladik bende borek corek yapmistim o halde hastanenin yemekleri guzel olmaz esim yer diye ama malesef hic birini yiyemedi heyecandan eheheh
o gece herseyi tamamlayip  yatmistik ama ben uyuyamiyordum cunki sancilarim baslamisti  kasilmalar oluyordu esimi uyandirmak istemedim sabah oldu hastaneye gittik asansorde ayakta duramiyordum surunerek iceri girdim ebeye agrilarimi tarif ettim ve bana dogumun baslamis sanirim dedi...kontrol ettiler ve ilk sancilar bunlar dediler beni dogumhaneye aldilar bebeklerimi kontrol ediyorlardi devamli  igne vurdular sancilarimi azaltmak icin 4 saat sanci cektim,ama acilma yoktu.ve sona saat 11 de hemsire geldi hadi duygu gidiyoruz dedi esimle beraber amaliyathaneye indik, esim yanimdaydi ama ben cok korkuyordum her tarafim sallaniyordu titriyordum korkudan ve cok usuyordum, amaliyat masasina yattim  ve uyusturdular ve o guzel an gelmisti.ve bir SES...IKIZ 1 DUNYAYA GELDI...KIZ.ve sonra bir ciglikkk ingaaaaaaaaa evet bu benim bebegim dedim ve sonra tekrar bir ses IKIZ 2 dunyaya geldi KIZ... ve tekrar bir ses ingaaaaaaa hehe ikinci prensesimdi buu ve birini sagima digerini soguma koydular,Bebeklerim cok saglikliydi sukurler olsun kuvoze gerek kalmamisti, Sumeyyem 3050 kg ve 50 cm dunyaya geldi Rumeysamda 3000 kg 49 cm olarak dunyaya geldi.Esim duygu bunlarin birisi sana birisi bana benziyor dedi.. gercektende  oyle olmustu benim rabbim adildi ikimizinde gonlu olmustu..5 dakika boyunca benden su cektiler cok  sismisti vucudum dogumda 20 kg almistim hepsi suymus cunki tum kilolar 2 haftada kaybolmustu.Buda bizim hikayemizdi Rabbim isteyen herkeze nasib eder insaaallahh Allah herkezin gonlune gore versin :flowers:  

мiŁenα.

ezommm çok güzel ifade etmişsin hayatım maşallah nisa fıstığıma :nazar:

duygu aramızda 1 gün vardı .maşallah fıstıklarına rabbim sağlıkla gelmelerini nasip etti :nazar:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

eslal herkes senın kızına tosuncuk demiş benım kızıma da aaa parmak kız dediler  :k06: 11 gun hastanede yattım hemşireler hiç melis demediler parmak kız  :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: αყşҽ_ - 21 Temmuz , 2010, 09:19:09

duygu aramızda 1 gün vardı .maşallah fıstıklarına rabbim sağlıkla gelmelerini nasip etti :nazar:

sağol ayşemmm  :love9: :love9:

ayy nasıl heycanlıydık o zaman dimi sen nisa yı çok merak ediyordun  :opucuk: hayatımızın en önemli anlarını paylaştık birlikte   :love9: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 21 Temmuz , 2010, 10:08:23
eslal herkes senın kızına tosuncuk demiş benım kızıma da aaa parmak kız dediler  :k06: 11 gun hastanede yattım hemşireler hiç melis demediler parmak kız  :k06:

:k06: :k06:

benim kız tosuncuk doğdu ama sağolsun yemeyerek yaşıtlarnı bekledi  :caca:

sağlıkları yerinde ya tatlım buna şükür  :amin: :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 21 Temmuz , 2010, 10:59:09
Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 21 Temmuz , 2010, 10:08:23

:k06: :k06:

benim kız tosuncuk doğdu ama sağolsun yemeyerek yaşıtlarnı bekledi  :caca:

sağlıkları yerinde ya tatlım buna şükür  :amin: :amin:

BIZIMKINDE SAÇLI BEBEK  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

:ehi: :ehi: :ehi: haha evt selmacım hatta doğuştan jöleli  :k06: :k06:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 21 Temmuz , 2010, 10:55:42
Alıntı yapılan: αყşҽ_ - 21 Temmuz , 2010, 09:19:09

sağol ayşemmm  :love9: :love9:

ayy nasıl heycanlıydık o zaman dimi sen nisa yı çok merak ediyordun  :opucuk: hayatımızın en önemli anlarını paylaştık birlikte   :love9: :love9:

Aynen ..onlar bizimle büyüyor gözümüzğn önünde ...Hayatımızın en değerli anlarını ve en dğerli paylaşımlarını beraber yaptık ve yapıyoruz :love9:. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

evt behlülll yakışıklı behlüll :nazar: :k06:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

vadi= muge & melis

ayşe bizim behlüle bihter lazım  :k06: ama behlül yengeye sarkar ya melis le takılabilir ona gore eymen ın bonuzlarını kontrol et sık sık  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

wayy anasını sonuçta ne olduğunu biliyorsunn oğlum yağlamaz tekme atar gşder :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

vadi= muge & melis

yoooook atamaz bizim kızın vahşi cazibesi var  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.