bir sorum olacak arkadslar

Başlatan naftalin, 12 Aralık , 2010, 16:15:43

« önceki - sonraki »

naftalin

hamileyken heparin iğnesi yanı kan sulandırıcı iğneyi  9 ay boyunca kullanan var mı bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

serife26

geçenlerde hastahanede beklerken bir kadın anlatıyordu,kızı 9 ay boyunca kan cıvıltacak iğne vurmuş kendine,pıhtılaşması oluyor diye,demekki olabiliyor.hatta kızı ilk 2 bebişini pıhtılaşma yüzünden kaybetmiş ve dr. lar o rahatsızlığı anlamamışlar bile,bildiğim bu kadar.

naftalin

evet canım bnde de aynı sorun var bnde ıkı bebegımı kan pıhtılasması yuzunden kaybettım ozman kan pıhtılasması oldugunu bılmıyordum ıkıncı bebegımı kaybettıkte sonra çıktı ben o bayan gıbıyım

serife26

Allah yardımcın olsun arkadaşım,ne diim başka,sabır versin,ama bu defa Allahın izniyle bişe olmadan bebişini kucağına alacaksın,sebebini bulmuşlar ya çok şükür,kolundan ince bi iğneyle vuruyormuş o bayanın kızı,kolaymış öyle anlatıyordu,şimdiden sana da kolay gelsin bu konuda.

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: naftalin - 12 Aralık , 2010, 17:12:01
evet canım bnde de aynı sorun var bnde ıkı bebegımı kan pıhtılasması yuzunden kaybettım ozman kan pıhtılasması oldugunu bılmıyordum ıkıncı bebegımı kaybettıkte sonra çıktı ben o bayan gıbıyım
canım bende iki bebeğimi kaybettim bende o testleri yaptırdım ama bende hiç problem çıkmadı ben bu konuyu çok araştırmıştım öncede hiç problem olmuyormuş.sağlıkla kucağına alısın umarım bebişini...ayrıca arkadaşımın kardeşide böle olmuştu ve şimdi çok tatlı bebeği oldu Allah sana da kucağına almak nasip etsin

mavinur

Bendede kan pıhtılaşması var iki bebeğimi kaybettikten soınra şimdi üçüncüye hamileyim hamile olduğumu öğrendiğimden beri her gün iğne vuruyorum kendime Çok şükür bebeğim çok sağlıklı şimdilik

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: mavinur - 12 Aralık , 2010, 23:21:15
Bendede kan pıhtılaşması var iki bebeğimi kaybettikten soınra şimdi üçüncüye hamileyim hamile olduğumu öğrendiğimden beri her gün iğne vuruyorum kendime Çok şükür bebeğim çok sağlıklı şimdilik
Allah bebeğini ve seni korusun tatlım