sezeryanla doğum yapanlr ne zaman ayaklandınız ve yaranız ne zman iyileşti?

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 24 Eylül , 2010, 23:15:23

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

cnmm bnmki yapıştrmaydı cildim yapmış işte ben açılma var sandm çok korkmuştm neyseki değilmiş

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

fıstık

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 08 Ekim , 2010, 20:53:03
cnmm bnmki yapıştrmaydı cildim yapmış işte ben açılma var sandm çok korkmuştm neyseki değilmiş

allah şifa versin canım en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 08 Ekim , 2010, 20:45:34
ayy tam olarak 10. gnü iileştim tabi derken yaram mikrop kapmış şmdi dr gdiom ona pansuman yapıo 3 gndür :-\
ebrucum çok geçmiş olsun
inş bir an önce iyileşir

Uploaded with ImageShack.us

SiRiNe

Ebrucum nasilsin  canim, bebegin nasil ? iyilestimi  dikislerin

°o.O євяυ O.o°

saol havvacım :opucuk:

ewet duygucum iileşti çok şkr bugn 2 hafta oldu iltihaplanmayla uğraşıoz işte yarın gtcem tekrar pansumana son olur inş
kızımda ii çok şkr yanımda emdi yatıo şuan :D

°o.O євяυ O.o°

°o.O євяυ O.o°

ohh  be ağrm mağrm yok artık çok korkmuştm o ağrılardan bi daa nası hamile kalırım diodum ama unuttum bile :D

Mine'l Aşk

Saat 6 da ameliyat oldum 10 da hemşirelerin yardımı ile yürüdüm...

2 gece hastanede kaldım çok aman aman bir sancım olmadı...Hafif bir ağrı olduğunda da belimdeki epidural'e basıyordum ağrı geçiyordu...

Eve çıktığımda da öyle sürekli yatmadım...Dinlenmek için yatıyordum onun haricinde hep bebeğimle ilgilendim...

Hiç korktuğum gibi olmadı çok şükür...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

asuman1981

canım ben öğlen 12 30 da girdim 2 çivarı çıkmışım genel aneztezi ile sezaryan oldum akşam 7 civarı kaldırdılar kalkarken zorlandım biraz ama sonra hiç oturmadım ağrım zızım olmadı 3 gün hastanede yatım 4 günde görümcem kaldı  yani hiç zorlandığımı hatırlamıyorum

hamilemiyim