19 Nisan , 2024, 02:59:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

pıt pıt 3 :)

Başlatan dilengisk, 09 Aralık , 2010, 23:11:26

« önceki - sonraki »

dilengisk

ya yok gulsah yeni resim cekemiorum surekli bir ıkınma seklinde oldugumuz icin guzel poz veremioruz teyzesi e bide ben de cok yoruluorum fırsat bulamıorum ki :dontknow:  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

dilengisk

07.02.2011

askımmm biricik evladım yeganem artık varolma sebebim...

gobişin dustu annecim pat die elimde kaldı once cok korktum canın yandı sanarak ama olması gereken buymus... daha neler ogrenicem acaba?  2 3 gun daha dikkat etmek gerekiomus ama snra o gobegi opucem opucem opucemmmm. 

10.02.2011
sarılıgın gecmedi annem yukseldi oyle cok uzuluorum ki artıo die. hele her defasında topugundan kan alıolar ve sen aglıosun ya senle birlikte bende aglıorum. senin acı cektigini gorunce icimden kocaman bir parca kopuo. iyileş annem nolur iyileş.sarı sarı bakıosun icim parcalanıo.her bebege olurmus aslında ama ben sana olsun istemiorum işte garip bi duygu... guneş banyosu yaptırıyoruz hergun iyi gelio die bol bol emzirmeye calışıorum. dr teyze haftaya kadar bekleyelim artarsa cihaza sokarız bi gun dedi bittim resmen sonra ogrendim ki cihaz ısık altında bekletmekten ibaretmiş... insallah gerek kalmaz kuzum bi an once gecer

15.02.2011

sana bişey olmasın die cok endiseleniorum ne garipmiş anne olmak bir can icin kendi canını onemsememek...uykusuzluk umrumda degil, yorgunlugu hissetmiorum bile, aclık... sana sut olmaz die umrumda

hersey senin icin sen iyi ol die sen guclen die sen buyu die...

evimize sactıgın ısıgın tarifi yok, getirdigin mutluluk nasıl anlatılır kelime yetermi

bana yasattıgın muhtesem duyguları anlatmak mumkun degil daha once hicbisey bu duyguların yakınından bile gecmediki

baban yuruyusu degişti, eve daha erken gelip daha gec cıkıo. sizi bırakıp gtmek istemiorum dio daha smdiden e bide agu muguların baslar gulucuklerinle ısık sacmaya baslarsan

20.02.2011

sonunda gecti sarılıgın sevgilim. artık pamuk pamuksun. opmeye basladım seni caktırmadan gıdıstan... anlaşmıstık 1 ay opmicektik asıların yok sana zarar gelecek die ama anne sutu korurmus die kendime torpil yaptım... o nasıl guzel bi koku, nasıl guzel bi tat nasıl guzel bi sıcaklık. baska hicbiseyde bu zevk alınmaz oglum. hele o kokun esir etti beni sana. bi omur esirinim hemde alınacak en buyuk zevkle...annenin sutu arttı iyice cok cok emip uyuyosun. ahh gazın da gecmedi annen her gun yeni yollar bulmaya calışıo gece uyumuyoruz. gunduz allahtan deliksiz uyuyosun yoksa icim parcalanıo kuzum ıkındıkca sen.

sana hergun aldıgım yeni kıyafetleri giydiriyorum koca adam gibi oluosun. cok yakısıyo annem giydigin her sey dunyadaki en tatlı bebek sensin benim icin. bi yerde okumustum dunyanın en tatlı bebegi sadece bi tanedir ve her anne ona sahiptir diodu... ne kadar da dogruymus

kilo alımın gayet iyiymiş annesinin birtanesi simdiden 1000 gr almıssın e demekki annenin sutu iyi gelio yavrum. ne de hosuma gidio sen iyi oldukca bende iyi oluorum. buymus iste annelik

dilengisk

01.03.2011

subat ayı torpiliyle bir aylık olduk askım... dr kntrolune gittik ooohh hersey yolunda sarılık yok, sorun yok kilon super... artık topuktan kan almaları gerekmio ya o ayrı bi mutluluk. hemsireler artık tanıolar bizi her defasında giydirdiklerimi gorup sana bayılıyolar. bugun de pantolon gomlek giydik. sırada bekliyolar seni gorebilmek icin. caktırma nasıl da gururum oksanıo anlatamam  oleeeyy iskender bebek gelmiş dediklerinde...

3 gun snra asımız var cok korkuorum canın cok yanacak diye. ama kendimi alıştırmam gerek hepsi sen daha iyi ol diye.

seni cok seviyorum be oglum. her gecen gun sana alıstıkca sen bana alıstıkca kat be kat artıo sana sevgim. artık tepkilerinden anlayabiliyorum derdini. kurduk iste ana ogul arasındaki sessiz bagı... bi omur hep daha da guclensin bagımız. canım yavrum herseyim

04.03.2011

asımızı olduk ruhum. sen ne cesur bi cocuksun oyle aglamadın... anneni uzmemek icin nasıl da guclu davrandın. e bana aglamak icin baska sebep... daha duygusallastım be iskender. her an salya sumuk sana baktıkca, gulucuklerini gordukce... aslında bilyorum bu gulucukler yuz kasların gelişssin die bilincsizce yaptıgın rfleks ama olsun bence bana guluosun.  kandırıyorum kendimi ama olsun sen guluyosun iste kim ne derse desin...

Aytii

maşallah paşaya ağlamamış  :opucuk: :nazar: beni en çok düşündüren şeylerden birtanesi ona yapılacak olan aşılar  :-\

dilengisk

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 16 Mart , 2011, 08:54:12
maşallah paşaya ağlamamış  :opucuk: :nazar: beni en çok düşündüren şeylerden birtanesi ona yapılacak olan aşılar  :-\

sorma valla beni de. sarılıgımız yuzunden 5 kere oglumun topugundan kan aldılar igne battıgı anda bi aglıo ki icim parcalanıo. ası bide yakıomus. yalnız ilk ası hepatit pek acıtmıomus da 4nisanda arka arkaya 4 asımız var. 1 i verem digerleri de karma ... onlar 2 gun halsiz bile bırakıomus ondan cok korkuorum bende

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Dilekcim korkmana gerek yok  :icon_thumright:
Rüz de herhangi bir halsizlik olmamıştı ben ateşi çıkmasın her ihtimale karşı calpol vermiştim doktorumuz söylemişti onun sayesinde midir bilmem anlamadan geçiriverdik  :icon_thumright:

dilengisk

aaa iyi o zaman bende oyle yaparım onceden onlem almak en iyisi valla olduktan snra caresiz hissediorum cok o uzuldukce bende cok uzuluorum allah esirgesin hepimizin yavrularını  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

berlinpınarı

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:maşşalah inanın okurken agladım allahım analı babalı büyütsün aminnn  darısı bana ve olmayanlara inş
:)