pıt pıt 3 :)

Başlatan dilengisk, 09 Aralık , 2010, 23:11:26

« önceki - sonraki »

dilengisk

bitanecik oglum canımın parcası ruhumun tamamlayıcısı

sanki yarımdı herseyim sen geleceksin de tamamlanacak, hep arar ya insan bişeyler var eksik ama ne diye ben buldum işte

sen geleceksin ve tamamlanacak tum yarımlar... 

cok heyecanlıyım cok :nazar:

dilengisk

18 Aralık , 2010, 23:23:56 #31 Son düzenlenme: 15 Ocak , 2011, 13:32:10 chilek
canım yavrum bugun bitirdik 33 haftayı ne de az kaldı sana kavusmama

6 haftalıkken ogrenmiştik varlıgını ne kadar buyuk bi yol katetmişiz seninle birlikte. bugun odanda oturup sana kitap okudum beni dinliyo ve anlıyo gibiydin oyle guzel tekmeler atıodun ki sustugumda devam et der gibi tekmelerin sertleşiyo okumaya başladıgımda daha sakinleşiyodun ve ben mutluluktan kalbim duracak gibi hissediyodum. oyle tatlısın ki cnm oglum simdiden annene oyunlar oynamaya basladın haylazım benim,

artık kocaman bir karnı var annenin hareket etmekte zorlanıyorum oturup kalkarken cok agır hareket edebiliyorum e senin zıp zıp annen alışkın degil bu durumlara garipsiyorum ilk önce snra aklıma dusuyosun minik bir gulumsemeyle oglum icin bunlar olsun diyip gucleniyorum...

anne olmanın nasıl bişey oldugunu anlatmaya basladın bana bebegim, cok seviyorum seni

:flowers:

dilengisk

canımmmmm

nasıl da seviyorum seni simdiden bir bilsen sen her hareket ettiginde icimi kocaman bi mutluluk kaplıo anlıo gibi sende her dokundugumda hemen burdayım der gibi karsılık veriosun ya bana iste o zaman icimde olanları anlatacak kelime bulamıorum. bebegim askımın meyvesi yeni bir yıla girdik seninle gecen sene sadece icimde cılızzz bir umittin simdi kocaman bir bekleyiş:D ne mutlu bana bize ailemize rabbim nasip etti bugunleri...
deden bana her baktıgında gozleri doluo o sert adam nasıl da yumusacık oldu daha seni gormeden. odana yaptıgım resmi gostermek icin indik asagı gorsen cocuklar gibiydi inanamıo gozlerine bu bizim torunumuzun odası mı simdi inanamıyorum diyo anneannene, mucize mi bu hayal mi gercekmi ne zaman anlıcaz ?

35 haftamız bitti yavrum ve ben artık bir anneyim sayende artık hissediyorum anne oldugumu

ve baban... o adam gitti yerine baskası geldi sanki bir gorsen degişikligini

su icmem icin bile kaldırmıo beni sen yorma kendini diye bana su getirio, surekli bizi ne kadar sevdigini aile oldugumuz icin ne kadar mutlu oldugunu soyluo ki sorsan bile zorla soylerdi bunları simdi sormadan kendi agzından ne de guzel cıkıyo bu itiraflar

hepsi senin sayende mink mucizem

çok seviyorum seni  :love9:

pisicik

canım ya..ne kadar güzel anlatmışın..yüce rabbim  tüm annelere evlatlarını bağışlasın,evlat hasreti çekenlerde en kısa zamanda nasip etsin..
benimde oğluşum olacak teyzesii..bende bir sürü bir sürü sağlık sorunlarıyla boğuşuyorum yıllardır.benimkiler geçmedi,doğum sonrası 2 kere daha ameliyat olacağım hatta.ama oğlum var artık hayatımda diyorum..hayatımda ölümden hiç korkacağım aklıma gelmezdi.ilk defa ölüm soğuk geliyor,bebeğimi kundakta bırakıp ameliyata gireceğim.bana bir şey olursa diye ilk defa korkuyorum..onu yalnız bırakmaktan öylesine korkuyorumki..kim bakar benim gibi diyorum,kim sever onu benim gibi..

dilengisk

cnmmmm allah yardımcın olsun rahatsızlıgın ne bilmiorum ama rabbim evladına bagıslasın inşallah

bole ameliyattan cıkar cıkmaz onu koklayacaksın cok sukur bununla da avut kendini ondan guc alacagın icinde daha kolay gogusleyebileceksin zorlukları bak gor

operiz seni teyzesiii :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

dilengisk

yavrummm bir tanem canımın parcası biricigim,

bitirdik 37 haftamızı ama annen biraz yoruldu gecen haftalarda kilo alamamısız bebegim :crybaby2: ne sen ne ben cok uzuldum ilk gun kızdım kendime ne gerek var bu kadar yoruyosun kendini diye, sonra babana kızdım beni cok yordu diye...

3 gundur deli gibi yemek yiyorum gorsen beni acıkmasam dahi sırf senin icin yiyorum, sut iciyorum, muz yiyorum yeterki sen iyi ol, yeterki kilo al da dogdugunda yanakların tombik tombik olsun, saglıgın yerinde olsun diye

ne garip bişeymiş anne olmak, sen o minnacık bedeninle nasıl da ögretiosun bana anneligi simdiden...

kendinden vazgecip bir baska can icin cabalamak, onun icin uyumak , nefes almak, yemek ,içmek, oturmak, kalkmak, uzulmemek icin cabalamak...

yapacagım hersey seni etkileyecek diye nasıl dikkat ediyorum, ve sen bunların hepsi icin degerim ben der gibi her defasında minnacık bi hareketinle oylesine mutlu ediosun ki anneni

hissediyomusun beni oglum, uzgunsem hemen baslıyo tekmelerin, mutluysam yine onaylar gibi hareketleniosun, sana ihtiyacım oldugunu anlaıomusun bazen...

oyle anlarım gelioki beni su anda hicbisey mutlu edemez diye dusundugum bi an hooopp baslıosun haylazlıklarına :k06: :k06: bitip gidiverio karanlıgım aydınlanıo tum dunyam

her doktora gidisimizi iple cekiyorum seni gorecegim icin ahhh bir de hayırlısıyla tombişlestikten sonra dogsan alsam seni kollarıma, koklasam cenent kokunu, sarsam seni, dokunsam doyasıya

cok ozluyo annen seni , insan gormedigi bişeyi de ozlermiş, hasret kalırmıs anladım

rabbim bagıslasın seni bana :amin: :amin: :amin: :amin:

dilengisk

07 Mart , 2011, 18:40:19 #36 Son düzenlenme: 07 Mart , 2011, 18:49:40 dilengisk(chilek)
31 ocak 2011

bebegim canım oglum hayat kaynagım, gelmene sana kavusmama o kadar az kaldı ki gunleri sayıyorum biricigim. 3 gun once doktora gittik ve sizin oglan biraz gec davranıyo 5 subatta bekliyoduk ama 14 subat olsun beklenen dogum  tarihimiz dedi. sen yeterki iyi ol ben seni beklerim ama uzuldum içten içe sana kavusmama 5 gun var sanıoken smdi nasıl beklerim bi 14 gun daha

kokunu doyasıya icine cekmek icin sabırsızlanıyorum bitanemm benim. seni ilk kucagıma verecekleri anı hayal ediorum. kokunu koklicam ilk once tanin tenime degecek sıcaklıgın yayılacak tum bedenime yuzun gozun ellerin muhurlenecek gozlerime...

cok heyecanlıyım caktırma oglum bi de korkuyorum ki sorma  :k06: :k06: :k06: tabiki belli etmiyorum ama dogumdan korkuyorum kendim icin degil sana etkisi olur diye korkuyorum, sezeryan istemiyorum seni hemen emziremicem diye, sutum 2 3 gun gelmezse ya sana mama verirlerse diye. inşallah hersey yolunda gider de normal dogum yaparız annem. snra da hemen kollarıma alır emziririm seni inşallah :)

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ogluuummmm hergun annen yazıo neler yasadıgını neler hissettigini defterine, bugun bi bakiiim diye aldım elime yukarıdakini yazmısım en son, uyudum seni dusunerek sabah bi garip oldum kalktım ayaga bacaklarımdan sular akıyodu, sen geliodun artık bi gun once ne de uzulmustum 14 gun daha beklicem die ama sen annene torpil yaptın :) 1 subat sabah saat 04:50 suyum geldi o an hissettigim tek sey allahım sukurler olsun ogluma kavusacagım bugun

dilengisk

1 subat 2011.

canımın parcası dunyalar tatlısı melegim. annen bugun kollarına aldı seni. oylesine guzel bir dogum oldu ki artık hastanede dr teyzen anneni kahraman kadın diye cagırıyo. hersey yolundaydı, sancılara katlanabildim seni beklerken direncimi guclendiren tek sey sana kavusma hayalimdi...

saat 17:00 dr geldi ve hadi artık bitirelim su işi dediginde titriyodum heyecandan baban yanımda elleri ellerimde zaten hic bırakmadı ki...

17:10 da dogmustun artık ama goremiyodum seni sesini de duyamadım cıldırmak uzereydim nasıl uzun bi bekleyisti bagırıyorum herkese oglum iyi mi noluyo neden aglamıo neden vermiosunuz bana... hayatımın en uzun bekleyisiydi halbuki sadece 1 dakika surmus, sorun yokmus hemen aglamazmıs bebekler, temizlenmen gerekiomus... sonra o muhtesem ses artık bi omur kulaklarımdan asla gitmeyecek muhtesem ses cınlattın butun odayı ve artık dayanamayıp basladım aglamaya sevincten de aglanırmıs olgum hemde hıckıra hıckıra baban da aglaya aglaya bi yandan kameraya cekio seni bi yandan beni sevdigini haykırıo... anneannen buyuk teyzen de gelmişler nasıl girdilerse onlarda odadalar herkes aglıyo bense aglarken bi yandan yeter verin artık oglumu diye yalvarıyorum...

ve işte gordum seni minnacık ellerin bedenin yuzun ... gogsume verdiler ilk ve inanamadım. anne artık benim de yavrum var bu benim yavrum diye kokluyodum seni. nasıl da buyuk bir mucizesin sen allahın bana lutfu musun diye soruyodum sana. bitanem benim ne guzelmiş sana kavusmak almak istiolar seni hazırlamak icin almayın vermem burda benm yanımdayken hazırlayın diyorum, 2 dakika daha diorum cok bekledim ben onu ...yalvarıorum almasınlar diye alt tarafı yarım saat alacaklar seni aslında ama istmeiorum bir an bile vermek yeni kavustum ben yavruma vermeeemmm

bebişim616161

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 07 Mart , 2011, 18:59:48
1 subat 2011.

canımın parcası dunyalar tatlısı melegim. annen bugun kollarına aldı seni. oylesine guzel bir dogum oldu ki artık hastanede dr teyzen anneni kahraman kadın diye cagırıyo. hersey yolundaydı, sancılara katlanabildim seni beklerken direncimi guclendiren tek sey sana kavusma hayalimdi...

saat 17:00 dr geldi ve hadi artık bitirelim su işi dediginde titriyodum heyecandan baban yanımda elleri ellerimde zaten hic bırakmadı ki...

17:10 da dogmustun artık ama goremiyodum seni sesini de duyamadım cıldırmak uzereydim nasıl uzun bi bekleyisti bagırıyorum herkese oglum iyi mi noluyo neden aglamıo neden vermiosunuz bana... hayatımın en uzun bekleyisiydi halbuki sadece 1 dakika surmus, sorun yokmus hemen aglamazmıs bebekler, temizlenmen gerekiomus... sonra o muhtesem ses artık bi omur kulaklarımdan asla gitmeyecek muhtesem ses cınlattın butun odayı ve artık dayanamayıp basladım aglamaya sevincten de aglanırmıs olgum hemde hıckıra hıckıra baban da aglaya aglaya bi yandan kameraya cekio seni bi yandan beni sevdigini haykırıo... anneannen buyuk teyzen de gelmişler nasıl girdilerse onlarda odadalar herkes aglıyo bense aglarken bi yandan yeter verin artık oglumu diye yalvarıyorum...

ve işte gordum seni minnacık ellerin bedenin yuzun ... gogsume verdiler ilk ve inanamadım. anne artık benim de yavrum var bu benim yavrum diye kokluyodum seni. nasıl da buyuk bir mucizesin sen allahın bana lutfu musun diye soruyodum sana. bitanem benim ne guzelmiş sana kavusmak almak istiolar seni hazırlamak icin almayın vermem burda benm yanımdayken hazırlayın diyorum, 2 dakika daha diorum cok bekledim ben onu ...yalvarıorum almasınlar diye alt tarafı yarım saat alacaklar seni aslında ama istmeiorum bir an bile vermek yeni kavustum ben yavruma vermeeemmm
ayy cnm ya okadar güzel yazmıssın ki sanki ben yasadım o anı allahım oğlunla uzun ömürler nasp eder insallah

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende çok duygulandım kendim yaşadım sanki o anları

dilengisk

bitanem canım oglum yavrummmm;

ilk gecemizi gecirdik hastanede sabaha kadar uyuyamadım surekli sana bakıp benim olduguna inanamayarak ruyayla gercekligin ayrımına varamadan ilk gecemizi gecirdik, emiosun anneni kucagıma verdikleri gibi saldırdın annem memişlere, ne zaman ogrendin sen emmeyi. 2 emip snra uyuyosun ama daha simdiden agzından cıkınca hmmm yapıp sinirleniosun. sen ne tatlı bişeysin oyle. ilk gunde nasıl da guluyosun ohoo oyuncu olcak bu oglan diyo hemsire teyzeler. cıkısımıza yakın seni yataga yerleştirdik oglum bi poz verdin koca adam gibi. inanamıyoduk babanla bu bizim oglumuz mu bu bizim mi diye senin aglak annen surekli aglıyo pasam gece bir suru misafirimiz geldi herkes ne buyuk heyecanla bekliomus seni inanamazsın. oohh bol bol hediyemiz de var. yaşasın  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

annanen deden nasıl da mutlular herkesin dunyasına nasıl da ısık sactın, o yıkılmıs dunyamızı minnacık bedeninle nasıl da toparladın saraya cevirdin...

cok seviyorum seni bebegim cookkk. hele o kokun hep hayal ediodum icime cektigim anı ama bu hayallerimin de otesinde oldu dunyadaki hicbisye benzemio kokun tarif edecek hicbisey yok icime cektigimde beni benden alan icimi costuran tarifi  imkansız bir koku

bak oglum nasıl da guluosun dunyaya

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dilengisk

cnm yavrum bitanem hayatımın anlamı

02.02.2011

evimizde ilk gecemiz sulu goz annenin surekli aglamalarına seninkilerin karısmasıyla gecti... sana baktıkca gozlerime inanamıyor benim oldugunu dusundukce aglıyorum mutluluktan. cevremdeki herkese bu benim mi diye sorup bunaltıyorum herkesi...

05.02.2011
emzirmeyi ogrendim, altını da degiştirebiliyorum artık hatta  yıkadım bile seni. gobegin dusunce daha da korkusuz yıkayabilicem. annesinin bitanesi emzirirken tenimde yuzunu sıcaklıgını nefesini kokunu hissediorum ya dunyadaki en guzel duyguymus. henuz bilinçsizce bakıosun etrafa bana ama bazen gozlerin gozlerime degiyo işte o an gozbebeklerinde kendimi goruyorum içime işliyosun işte o anlarda... beynime hucrelerime muhurleniyosun bebegim.

ogretiyosun annene anneligi, gercekten sevmeyi, ahh bide agladıgında ne istedigini anlayabilsem...

cok seviyorum seni coookk :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilek kız şu yukarıdaki resim bana yedi cüceleri hatırlattı  :toothy10: uykucu cüce
koca adam gibi uyumuş ama  cüce  :k06: :k06:

nasıl yakaladın bu pozu harika  :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 10 Mart , 2011, 23:01:46
dilek kız şu yukarıdaki resim bana yedi cüceleri hatırlattı  :toothy10: uykucu cüce
koca adam gibi uyumuş ama  cüce  :k06: :k06:

nasıl yakaladın bu pozu harika  :icon_thumright:

tam cuce valla bende aynını soluorum

ya hastaneden cıkmak icin hazırlanıoruz bizimkini de kusarsa die yan yatırdık iki mık mık accık hareket derken boyle durdugunu gorunce hemen tele yapısıp cektim. ayarlasam olmazdı valla. cirkin ordek gibi ama cok komik buyuyunce gostericem ogluma gulucez birlikte :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kız neresi çirkin ördek. çok sevimli burda
ama yeni resim çekmedin mi hiç
merak ettim valla
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: