pıt pıt 3 :)

Başlatan dilengisk, 09 Aralık , 2010, 23:11:26

« önceki - sonraki »

dilengisk

bitanecik oğlum

hoşgeldin dunyamıza hayatımıza evimize ailemize...

baban bana her gun pıt pıt der artık karnımı okşayıp seni sevdiginde de pıt pıt 1 den pıt pıt 3 e diye sesleniyo e bende pıt pıt 2:)

sen kocaman bir aşkın meyvesisin, annenin içinde buyuyosun

ne kadar buyuk bir mucizesin kucucuk bir noktaydın şimdi tekmelerinle kıpırdanmalarınla kocaman bir bebeksin

ne garip birşey gormedigi bişeye insanın bu kadar aşık olabilmesi... :nazar: :nazar: :nazar:

gökse

NEG ÜSEL YAZMIŞSIN CANIM. KENDİ PARÇAN ÇÜNKÜ CANININ İÇİNDE BAŞKA BİR CAN SENİN KANINDAN SENİN CANINDAN DAHA NE OLSUN.İNŞLLAH ALLAH SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER CANIM :amin:

dilengisk

neye benzediğini bilmiyorum dokunmadım daha sana ama gunumun her saniyesinde sen varsın aklımda kalbimde hislerimde

hersey senin için her gun sana hazırlanıyorum oglum her gun seni kucagıma aldıgımı kokladıgımı oksadıgımı hayal ediyorum

odana bakıp bakıp gozlerim doluyo inanamıyorum

öylesine buyuk acılar yasattı ki hayat bana öyle umutsuzdum ki yaşamın bana vereceklerine dair...

bilsen neler yaşadı annen...

en zoru kardeş acısıydı, sonra sanssızlıklarla dolu bir hayat, hastalık...

bitmişti arrtık hayatı umudu sonra babanı gordu asık oldu o anda ve hayatı guzelleşmeye başladı ve sonra sen minik mucizem imkansız dendiği halde sen geldin kendiliğinden

önceleri inanamadım hayır hayat bana hep huzun getirmişti bu gerçek olamazdı ben mucizelerden çoktaan vazgecmiştim

ama o da ne kalp atışlarını duydum içimdesin bebeğim

hüzünden_gelme

allah sağ sağlım kucagına almayı nasıp etsın canımm gerçekten de çok güzel anlatmıssın  :love9: :love9: :love9:

dilengisk

cok uzun zaman yine de inanamadım oğlum cinsiyetini soylediler hala ruyadaydım uyanacaktım,

karnım neden buyumuyodu ki buyuse anlayacaktım belki biraz ama 4.5 aylıktın hala karnım yoktu ama bi akşam içimde bi hareket önce herzamanki annen yine inanamadı yok canım gaz sancısı gibi bişey bu ama derken arkası geldi minnacık tekmendi ilk hissettigim an işte seni ve artık anladım gerçek olduğunu ruyada olamazdım artık bu gerçekti benim bir bebeğim olacak dedim ilk kez o gün minik mucizem gelecekti beni hayata döndüren adamın parçası benimleydi bizim o kocaman aşkımızın kocaman mucizesi

dilengisk

uzun süre varlığına inanamayan annen yine de günlük tutuyor oturup baktım tek tek de sadece midem ekşiyo, bulantım çok, yorgunum, hep uyuyorum, madem hamileyim neden aşermiyorum... sayfalarımda sadece bunlar yazıyo...

20 temmuz;

bebeğim meleğim, miniğim...

artık bir kaşığa sığabilirmişsin,3 cm sin. bu kadarcık bişey nasıl değiştirecek kocaman bir hayatı. herkes hareketlerini hissedene kadar bekle bak şikayetlerin sızlanmaların nasıl da geçecek diyo. ben hala gerçek olduğuna inanamadım ki

anenannenle konustum biraz önce kalbi duracakmış heyecandan bitti mi dilek yoksa bizim cilemiz bittimi diye soruyo bana. acımızı dindirecek sebebimiz mi var artık diye soruyo...

baban hergun kuruyemişler alıyo bana aslında sana:) bol bol ye bebeğimize yarasın diyo, sayende herkes üzerime titriyo oohhh tadını çıkaralım

dilengisk

17.08.2010

23:40 gece sancılandım ve acile gittik

00:10 cinsiyetin belli oldu artık iskender'imiz geliyoooorrr

sabah uyanır uyanmaz alışverişe gidip çok şeker bitulum aldım oğlum sana ama hala ruyadayım... :love7:

dilengisk

20.09.2010

kıpırdadın inanamıyorum ama kıpırdadın yoksa sen gerçek misin? hayalini kurduğum her gün arzuladığım şey sen, gerçeksin benimsin bizimsin içimdesin ...

25.09.2010

canım oğlum sana çok cici elbiseler aldım. yavaş yavaş ihtiyaçlarını almaya başladım 20 haftalık kocaman adamsın sen

ne zevkli senin için alışveriş yapmak, sana bişeyler almak.Gördüğüm hiçbir şey tam sana layık değil sanki çok daha iyilerini güzellerini almalıyım oğluma. doktora gittiğimde heyecandan kalbim duracaktı. seni görmek çok güzel çoookkkk. her defasında merak etme anne keyfim yerinde der gibi pozlar veriyosun. bir elin ensede ayaklar rahim duvarında oohhh siesta yapıosun. sefasına duskun olacak benim oğlum, canım oğlum bitanecik oğlummmmm

tek desteğim,guvendigim, inandığım sen olacaksın. arkadasım dostum kardesim sırdasım yoldasım...

öyle yalnız ki annen sahipsiz çaresiz. iyi oldugu icin hep kaybetti,... sen tum bunların çözümü, hayat kaynagım olacaksın. Kötülerle  başetmem için gücüm, sırtımı dayayacağım dağım olacaksın. çok seviyorum seni çoookk. daha yuzunu gormedim ama dunyadaki herseyden daha cok seviyorum seni artık gerçeğimsin artık oğlumsun. daha kucağıma almadan bile öyle güçlü hissediyorum ki kendimi. olsun ne yaşarsam yaşayayım oğlum var artık diyorum...

seni bekliyorum

dilengisk

30.09.2010

bebeğim artık tum hareketlerini hissediyorum... baban da hissetmeye başladı ama o her hissettiğinde kalbi duracak kadar heyecanlanıyo, yüzünde güller açıyo, hiç görmediğim kadar mutlu( laf aramızda dugunumuzde bile boyle değildi bak kıskanıyorum ama)

dilengisk

Alıntı yapılan: gökse - 09 Aralık , 2010, 23:17:00
NEG ÜSEL YAZMIŞSIN CANIM. KENDİ PARÇAN ÇÜNKÜ CANININ İÇİNDE BAŞKA BİR CAN SENİN KANINDAN SENİN CANINDAN DAHA NE OLSUN.İNŞLLAH ALLAH SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER CANIM :amin:

amin canmmm amiiinnnn allah hepimizin yavrularını bağışlasın bizlere

dilengisk

Alıntı yapılan: Ölü gelin - 09 Aralık , 2010, 23:19:37
allah sağ sağlım kucagına almayı nasıp etsın canımm gerçekten de çok güzel anlatmıssın  :love9: :love9: :love9:

inşallah cnm inşallah o günleri de görmeyi nasip eder rabbim inşallah :nazar: :amin:

SiRiNe

gunlugunuz hayirli olsun arkadasim

pit pit 3 yazinca ucuzun oluyor sandim =)))

ne guzel babasinin onunla konusmasi karnindayken, esimde kizlra hell kittyciklerim benim derdi =)

hayirli dogumlar sagliklica kavusursun yavruna insallah

asya81

çok güzel yazmışsın.ellerine sağlık allah oğlunla bunları okumayıda nasip etsin :amin:

dilengisk

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 10 Aralık , 2010, 12:32:59
gunlugunuz hayirli olsun arkadasim

pit pit 3 yazinca ucuzun oluyor sandim =)))

ne guzel babasinin onunla konusmasi karnindayken, esimde kizlra hell kittyciklerim benim derdi =)

hayirli dogumlar sagliklica kavusursun yavruna insallah

ayy aman ucuz cok zor yaaa ikiz hayalimdi ama allah biliyo.

allah cocuklarımızı bagıslasın bizlere :amin:
iyi dileklerin icin cok tesekkür ederim hayatım

vakit buldukca yazmaya devam edicem doguma kadar zaten gunluk tutuyodum burayı yeni keşfettim

dilengisk

Alıntı yapılan: asya81 - 10 Aralık , 2010, 12:40:18
çok güzel yazmışsın.ellerine sağlık allah oğlunla bunları okumayıda nasip etsin :amin:

amin canımmm inşallah

ya bunları yazdıgıma bile inanamıyorum gercek degil gibi cok sukur rabbime nasip etti