24 Nisan , 2024, 16:54:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Can tanem, Yavrum hoş geldin Annene....!

Başlatan Shadowqueen, 01 Aralık , 2010, 23:47:52

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım çok güzel şeyler paylaşmışsın. Daha da güzel şeyler paylaşacaksın inşallah. Günlüğünüz hayırlı olsun. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Teşekkür ederim Canlarım, uzun zamandır giremiyordum kuzum içinde birşeyler yazamadım siteye ama en kısa zamanda telefi edip yazacağım.  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

GİZEMCİM DAHA YENİ GÖRDÜM SAYFANIZI  :k06:
HAYIRLI OLSUN ZATEN MASALLAH YOLU YARISINI GECTİN  :nazar: :nazar: :opucuk: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 26 Nisan , 2011, 14:32:08
GİZEMCİM DAHA YENİ GÖRDÜM SAYFANIZI  :k06:
HAYIRLI OLSUN ZATEN MASALLAH YOLU YARISINI GECTİN  :nazar: :nazar: :opucuk: :love9:

Sağol canım  :opucuk: sürekli İst ye gidip geldiğim ve pc olmadığı için maalesef kuzum için günlük tutamıyorum ama ona olan sevgim ve duygularım yüreğimde canım  :love9: :love9:

tulayysl

gizemcim ne zamandır gormuyorum ben de seni. kuzucuğun da büyümüştür artık maaşallahh

Shadowqueen

Alıntı yapılan: tulayysl - 26 Nisan , 2011, 17:55:12
gizemcim ne zamandır gormuyorum ben de seni. kuzucuğun da büyümüştür artık maaşallahh

Evet canım elimin altında sürekli bilgisayar olmadığı için 2-3 günde bir belki girebiliyorum oda çok kısa ondan canım, kızım büyüdü maşallah 26.ci haftamıza gireceğiz  :nazar: Seninkide büyümüş maşallah canım  :nazar:

tulayysl

ay yerim ben senn  kızını. fotoda da sanki gülümsemiş annesine maaşallah. benm kızım da buyumeye calısıyor teyzesi. şükürler olsun sıkıntısız geçiriyoruz tek sıkıntımız nobetlerimiz artık yoruyor nobetler bizi haziranın 13üne kadar sabredicez inş. sen çalışmaya dvm ediyormusun

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Nisan , 2011, 17:58:07

Evet canım elimin altında sürekli bilgisayar olmadığı için 2-3 günde bir belki girebiliyorum oda çok kısa ondan canım, kızım büyüdü maşallah 26.ci haftamıza gireceğiz  :nazar: Seninkide büyümüş maşallah canım  :nazar:

Canım benim maşallah bayağı büyümüşsünüz. Darısı başımıza. Canım eşin umarım iyidir. Herşey yolundadır.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: tulayysl - 26 Nisan , 2011, 18:01:08
ay yerim ben senn  kızını. fotoda da sanki gülümsemiş annesine maaşallah. benm kızım da buyumeye calısıyor teyzesi. şükürler olsun sıkıntısız geçiriyoruz tek sıkıntımız nobetlerimiz artık yoruyor nobetler bizi haziranın 13üne kadar sabredicez inş. sen çalışmaya dvm ediyormusun

Evet canım güldü ve el salladı prensesim ama 1 ay önceki hali yarın tekrar kontrole gideceğim prensesimi özledim  :love9: :love9: Az kalmış canım biraz daha dayan biliyorum çok zordur ben bile evdeyken zorlanıyorum seni tahmin edemiyorum. Ben çalışmıyorum canım Zonguldağa taşındığımız için ayrılmıştım zaten tekrar bebek düşündüğüm için işe girmedim. Maşallah canım senin de kuzuna kocaman olmuş  :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Nisan , 2011, 18:01:25
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Nisan , 2011, 17:58:07

Canım benim maşallah bayağı büyümüşsünüz. Darısı başımıza. Canım eşin umarım iyidir. Herşey yolundadır.

Sağol canım seninkide büyüyor maşallah  :nazar: merak etme geçiyor zamanlar, bende şimdi şu kalan 3 ay geçse diye bakıyorum hayırlısı. Eşimde iyi canım sağol yarın onlarda İst ye geliyor kontrole oda iyi çıkacaktır

tulayysl

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Nisan , 2011, 18:05:39

Evet canım güldü ve el salladı prensesim ama 1 ay önceki hali yarın tekrar kontrole gideceğim prensesimi özledim  :love9: :love9: Az kalmış canım biraz daha dayan biliyorum çok zordur ben bile evdeyken zorlanıyorum seni tahmin edemiyorum. Ben çalışmıyorum canım Zonguldağa taşındığımız için ayrılmıştım zaten tekrar bebek düşündüğüm için işe girmedim. Maşallah canım senin de kuzuna kocaman olmuş  :nazar: :nazar:
tesekkur ederiz teyzesi buyumeye calısıyor. annesini yormadan. oy oy oyyyyyy ozaman yeni fotosunu bekliyoruz annişi. bizim yerimize de tadını cıkar evin Almira ile.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: tulayysl - 26 Nisan , 2011, 18:09:28
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Nisan , 2011, 18:05:39

tesekkur ederiz teyzesi buyumeye calısıyor. annesini yormadan. oy oy oyyyyyy ozaman yeni fotosunu bekliyoruz annişi. bizim yerimize de tadını cıkar evin Almira ile.

Sağol canım inş. doktor teyzemiz güzel pozlar yakalarsa koyarım tabiki, sizin yerinizede dinlerim tamam ama sizde çok yormayın kendinizi tatlım  :opucuk:

tulayysl

öpüyoruz tyzesi seni de almira ablamızı da . güzel yazılarını bekliyoruz günlüğünüze. heyecanla takip ediyouz mutluluğunuzu. Rabbim bozmasın. inşallah. biliyormusun burda sizin mutluluğunuzu huzurunuzu bebişlerle birbirinize bağlılığınızı gordukce bize güç geliyor. kalbimizin mutluluğu artıyor. stressiz güzel günler diliyorum tatlım..

Shadowqueen

Alıntı yapılan: tulayysl - 26 Nisan , 2011, 18:15:27
öpüyoruz tyzesi seni de almira ablamızı da . güzel yazılarını bekliyoruz günlüğünüze. heyecanla takip ediyouz mutluluğunuzu. Rabbim bozmasın. inşallah. biliyormusun burda sizin mutluluğunuzu huzurunuzu bebişlerle birbirinize bağlılığınızı gordukce bize güç geliyor. kalbimizin mutluluğu artıyor. stressiz güzel günler diliyorum tatlım..

Bizde sizi çok öpüyoruz tatlım, çok teşekkür ederiz en kısa zamanda geçmişe dönükte prensesim için hissettiklerimi yazacağım, Rabbim bu güzel duyguyu herkese nasip etsin, herşeyden öteymiş annelik  :love9: :love9: Sağol canım sizede güzel günler haftalar diliyorum  :opucuk: :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Nisan , 2011, 18:17:08
Alıntı yapılan: tulayysl - 26 Nisan , 2011, 18:15:27

Bizde sizi çok öpüyoruz tatlım, çok teşekkür ederiz en kısa zamanda geçmişe dönükte prensesim için hissettiklerimi yazacağım, Rabbim bu güzel duyguyu herkese nasip etsin, herşeyden öteymiş annelik  :love9: :love9: Sağol canım sizede güzel günler haftalar diliyorum  :opucuk: :opucuk:

Canım benim hep güzel şeyler paylaşmanız dileğimle. Allah isteyen herkese nasip etsin.  :amin: :amin: