FATMA ANAMIZIN ELİNİ BİLEN VARMI?

Başlatan masalım, 26 Kasım , 2010, 22:23:02

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ee canım peki sonuç,rahat bir doğumun oldumu ????
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

AyNi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Haziran , 2011, 22:29:13
ee canım peki sonuç,rahat bir doğumun oldumu ????

sadece onun etkisimi bilmiyorum ama doğumum rahat geçti diyebilirim... gece 11de sancılarım başladı, gece 3de hastaneye gittim, açılmam daha 2 cmdi, saat sabah 8e kadar adet sancısı gibi sancı çektim, rahattım yani, sonra ne olduysa 55 dakikada oldu :D daha da erken olurdu ama ben ıkınmayı beceremedim :( inşallah sanada faydası olur canım..

Aytii

kizlar çiçek böyle oluyo bilmeyenler için

insallah sancim gelirde bende kullanirim çiçegimi  :amin: :amin: :amin:

kızlar ya ben şimdiden çiçeği suya koyup o sudan devamlı içecekmıyım 8 gün kaldı günüme,teyzem öyle yapsın demiş internettede baktım genelde insanlar sancısı geldiğinde çiçeği suya koymuş.ayşecik arkadasım sen nasıl yaptın?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

sancin geldigi zaman yapiyosun simdiden yapma

AyNi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Haziran , 2011, 09:40:21
kızlar ya ben şimdiden çiçeği suya koyup o sudan devamlı içecekmıyım 8 gün kaldı günüme,teyzem öyle yapsın demiş internettede baktım genelde insanlar sancısı geldiğinde çiçeği suya koymuş.ayşecik arkadasım sen nasıl yaptın?

canım sancın başladığında, yada sancıdan önce suyun gelirse, suyun gelir gelmez suya koy... yani doğumun başladığını anladığın zaman suya koyacaksın... önceden koyman işe yaramaz... sancınla beraber suya koyarsan, Allahın izniyle çiçek açıldıkca rahminde kolaylıkla açılır... açıldığını görünce şok olmuştum, kocaman olmuştu... doğumdan sonra sudan çıkarıyosun, kurudukca tekrar aynı haline bürünüyor... çok ilginç...

suyuda bir yudum içeceksin sadece, içmesende olur... okunduktan sonra küçük bi yudum aldım ben...

Aytii

suyun içine koymadan dualari okumayi unutma  :icon_thumright:

tamam şekerim okurum inşallah,o durumda olmazsamda annem okur

Emine

Bana da anneannem vermişti bu çiçekten doğuma giderken suyunu iç diye ama sezeryan olduğum için kullanmadım  :)

--elif--

bu çiçeği biliyorum onu suyu koyuyormuşsun o bi süre sonra açılıyor suyun içinde o açıldıkça sendede açılma olurmuş suyundanda içecekmişsin doğum kolay olurmuş böyle duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum  ::)

Balböceği

Alıntı yapılan: --€lif-- - 16 Ağustos , 2011, 21:20:36
bu çiçeği biliyorum onu suyu koyuyormuşsun o bi süre sonra açılıyor suyun içinde o açıldıkça sendede açılma olurmuş suyundanda içecekmişsin doğum kolay olurmuş böyle duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum  ::)
::) ::) ::)

KasrıCinan

evet bendede var bu çiçek saklıyorum adet rahatsızlığı ve doğum için.bunu suya koyacaksın acılacak ve o suyundan içeceksin ki şifa etsin...doğum zamanı suya koyup sürekli içeceksin onu.biraz kötü kokuyor ama inanıp içmek lazım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

doğuma giderken yürekten inanıp okudum suyundan içtim suni sancı yedim ama açılmam olmadı sezeryana alındım :sad1:

kuzucuk

ilk defa duydum   :dontknow: Rabbim her derdin devasını vermiş  :amin: