acil yardım!!! kol altına yakın kahverengi açık yuvarlak leke neyin göstergesi

Başlatan menekşee, 27 Mayıs , 2011, 16:07:18

« önceki - sonraki »

menekşee

Bugün tesadüfen aynaya baktığımda göğüsle koltuk altının ortasında yuvarlak açık renkte 3 tane leke oluşmuş sizce bu nedir.doğum yapalı 8,5 ay oldu gebelik lekesi olamaz gibi geliyor bana çünkü hamileyken muhakkak farkederdim.aklıma kötü şeyler geliyor acaba kanserli benmi bilemiyorum :sad1:  :dontknow: :sad1:
TATLI CADIM _GİZEMİM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

AKLINA KOTU SEY GETIRME SADECE LEKEMI YOKSA BIR BEZEMI  :dontknow:
ENIYISI DOKTORA GORUNMEK BIZ BILEMEYIZ GECMIS OLSUN CNM  :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

menekşee

TATLI CADIM _GİZEMİM

--elif--

bizim yorumlarımız yanlış olabilir en güzel sonucu dr söyler sana ama kötü düşünme önemli bişe değildir bence

menekşee

TATLI CADIM _GİZEMİM

gülay t.

Canım sadece leke şeklindeyse ve herhangi bir kabarıklık ve kitle yoksa büyük ihtimal cilt mantarıdır. Benim de omuzumda var birkaç tane değişik şekilde açık kahverengi leke. Doktora gitmedim gerçi ama yakın bir arkadaş aynı sorunu yaşamış ve doktor cilt mantarı olduğunu söylemiş. Büyük ihtimal senin de bir tür cilt sorunudur öyle hemen kötü ihtimalleri düşünme. Doktora git bence de ama içini de ferah tut.

✿گสЯเ_ќĮż✿

MENEKŞECİM HEMEN EN KÖTÜYÜ DÜŞÜNME ARKADAŞIM :caca:
DİĞER ARKADAŞLARINDA SÖYLEDİĞİ GİBİ BASİT BİR DERİ HASTALIĞI OLABİLİR. :opucuk:
AMA İHMAL ETME DR.A MUHAKKAK GÖRÜN :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

bence de arkadaşlar haklı
beze tarzı bişey değilse hemen telaşa kapılma.
geçmşolsun cnm  :flowers:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

menekşee

Alıntı yapılan: gülay t. - 28 Mayıs , 2011, 01:20:04
Canım sadece leke şeklindeyse ve herhangi bir kabarıklık ve kitle yoksa büyük ihtimal cilt mantarıdır. Benim de omuzumda var birkaç tane değişik şekilde açık kahverengi leke. Doktora gitmedim gerçi ama yakın bir arkadaş aynı sorunu yaşamış ve doktor cilt mantarı olduğunu söylemiş. Büyük ihtimal senin de bir tür cilt sorunudur öyle hemen kötü ihtimalleri düşünme. Doktora git bence de ama içini de ferah tut.
içimi rahatlatın canım teşekkür ederim benimki kabarık değil allatığın şekilde inşallah sorun oluşturmaz
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 28 Mayıs , 2011, 08:17:43
MENEKŞECİM HEMEN EN KÖTÜYÜ DÜŞÜNME ARKADAŞIM :caca:
DİĞER ARKADAŞLARINDA SÖYLEDİĞİ GİBİ BASİT BİR DERİ HASTALIĞI OLABİLİR. :opucuk:
AMA İHMAL ETME DR.A MUHAKKAK GÖRÜN :icon_thumright:

tTeşekkür ederim canım arkadaşım :opucuk: Dr.  ancak  hafta ortası gidecez izin verilirse tabi bende iyiden iyeye meraklandım hayırlısı.
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Alıntı yapılan: gülay t. - 28 Mayıs , 2011, 01:20:04
cuma günü hastaneye gittim dediğin gibi canım mantarmış.aşırı terleme,kirli su vs olurmuş.doğum yapınca doğal olarak bağışıklık sistemide çöküyor tabi.yardmın için tekrar teşekkür ederim :opucuk:
TATLI CADIM _GİZEMİM