Doğum Kontrol Hapi Kilo Aldiriyormu?

Başlatan ırmagım, 11 Mayıs , 2009, 11:46:31

« önceki - sonraki »

serra_emine

ya arkadaşlar ben bu hapı bu gece kullanmaya başlıyacagım
ama karnım kasıklarım agrıyor çok yaa
agrı kesıcı iiçiyordum ben normalde ılk gun çok agrıyınca
şimdı içsemsorun olurmu acaba yaaa :icon_scratch: :icon_scratch: off ıkısı bı arada yanı :icon_scratch:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

Bi kac yerde okudum kilo yapmaz tuylenme olmaz diyor  :-\

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Ben de yeni evlendigimde 3 ay kullandim Jasmine dogum kontrol hapini,
ve biraktigimda inanilmaz adet sancilarim olmustu, bi keresinde acil'e gittim cocuk dusuruyorum sandim
neyseki sadece adet sancilariymisti,
simdi tereddutteyim baslasammi diye, Jasmine'in fazla yan etkisi yoktu, kilo almamistim hiç
simdidki yazdigi hap emziren anneler için, Cerazette, ve ablamdan biliyorum kilo almisti, ve asiri depresif olmustu
bide ben emzirdigim için hep kullanicam adet olmak için birakmicam, oyle dedi dr, bu kez iyice siserim
bir ay olmadim adet patlamak uzereyimde, hiç olmazsam aylarca nolur dusunemiyorum bile  :-ooo
ben bunu iyice dusunmem lazim  :-ooo

Balböceği

Vucutta su tutyormus yani odem yapiyormus

kilonun artimasi odem yuzunden oluyormus  :-\

meliss

hemdeeee nasıl yapıyooo kesinlikle kullanmayınnn ben çok pişmanımmm :violent1: :violent1: :violent1:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

asuman1981

ben 2.5 yıldır yasmin  kulanıyorum  kesinlikle tek gram almadım aksine feci zayıfladım

fıstık

HER BÜNYEYE GÖRE FARKLI TEPKİ VERİYOR

BENDE TÜYLENME YAPTI

GELİNİMİZDE KİLO YAPTI