29 Mart , 2024, 02:25:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mide bulantım var kızlar

Başlatan eguzel89, 13 Kasım , 2010, 14:17:37

« önceki - sonraki »

Balböceği

Benim 4. haftada basladi 16. haftada kesildi sukur
bide istifar edince yuzumdeki damarlarim kizariyordu

AyNi

Alıntı yapılan: eguzel89 - 14 Kasım , 2010, 15:52:26
Alıntı yapılan: AyNi - 14 Kasım , 2010, 09:40:36
ayyy benimde 6. haftada başlamıştı... 15-16 haftaya kadar sürmüştü  :-\ sabahları dediğin gibi kusmadan güne başlamıyoduk  :k06: ben gün içinde de öyleydim... ne denediysem olmadı, herkes bişey tavsiye etti ama hiç biri işe yaramadı... acıktığım için midem bulanıyodu, ama midem bulandığı için yiyemiyodum, böyle devam ediyodu  :ehi:

hatta o kadar ki saat başı lavobaya konuşuyordum, kramplarla yerlerde yatıyodum.. gözümü açacak halim yoktu... sonunda doktor serum verdi biraz gözlerim açılmıştı... mide bulantısıda hafifleyerek kesildi...

bana iyi gelen, kahvaltıda sadece ekmek ve salatalık ve bir bardak açık çay... gün içinde de az az haşlanmış makarna veya patates... asitli ve yağlı şeylerden uzak dur bence.. az az sık sık yemeye çalış... akşam yemeğinide ben bir çeşit yiyodum, mesela sadece çorba veya sadece haşlanmış sebze gibi... kraker, yeşil elma filan bende işe yaramadı... ama deneyebilirsin...

aynen benimde senin yaşadıkların benimde 6.haftada başladı benimde eşimin kendi şirketi var kimse olmayınca alıyo beni yanına götürüyor oda korkuyor çok kötü oluyorum dün doktorumu aradım dedim azalması gerekiyordu benim arttı bulantılarım oda 16. haftaya kadar azalır merak etme dedi birde dün sol kaburgamın alt tarafı ağrıyordu korktum bişeymi oldu diye oda gaz vardır önemli bişey değil bebeğin büyüyo normal dedi:)

evet seninde artık azalır inşallah... sonraki haftalar çook rahat oluyor  :hieyt: :hieyt: şuana kadar başka sıkıntım olmadı çok şükür... seninde olmaz inşallah...

eguzel89

ayy inşallah kızlar valla doktorumdan talep etmedim mide bulantısını geçirsin diye ilaç ama oda çok katı bu konuda ilaç falan verecek gibi de durmuyo umarım yavaş yavaş geçer neyse 16. haftaya az kaldı Allah'tan ben birde kustuktan sonra gözümden yaş geliyor kıpkırmızı oluyorum tam bir felaket
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

aresimmm

slm egüzel geçmiş olsun.benimde bulantılarım yeni yeni geçiyor sabret.ama tamamen geçmedi çok nadiren geliyor. 2 3 günde bir.bende tam 15 hafta 2 günlük hamileyim.cinsiyetini öğrendinmi?

eguzel89

yok canım benim haftaya öğrencem en son 12 haftalıkken gitmiştim kontrole 6.5 cm olmuş yavru kuşum seninki ne kadar oldu:)bebişler aynı haftalık ya normalmi gidiyor diye merak ediyorum

aresimmm

benimki biraz küçükmüş ozaman.benim 12 haftalıkken 5.3 cm di.bende bu hafta gidecem üçlü ntest için.ikili testim düşük çıktı.1/127 o yüzden üçlü test benim için önemli.çok korkuyorum .dua edin benim içinm.

eguzel89

valla arescim benimde erkek kardeşim de özürlü ondan doktor bana direkt üçlü tarama yapalım dedi ama bence sende çok korkma sonuçta bunlar istatiksel şeyler yani benim arkadaşımın oğluna down sendromlu dediler tarama testi sonucunda ama bebeği sapasağlam maşallah korkutma kendini hiçbişey yoktur