Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

mehtap0753

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 14 Eylül , 2012, 14:09:45
inş. yoktur cnm ama adetininin gecikmesi kistden dolayı olabilir bence adet olmayı bekleme sen biran önce git derim doktora

haklısın ya hemen aradım hastaneyide tüm randevuları doluymuş yarına hafta içide mümkün değil izin alamam bu hafta çok yoğun işler neyse olmadı haftaya giderim inş hemencecik adet olurum ya çok saol cnm ilgin için :opucuk:

mutluluk

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Eylül , 2012, 23:53:49
inş. hepinziin sonu bizim gibi olur üzmeyin kendinizi rabbimin bi bildigi wardır elbette  :(

inş duygucum inş.mehtapcım ben halen sndn ümitliyim.inş öylede olur :amin:

crksra

mrb. ben 2013 kasım ayında dış gebelik geçirdim. 2 doz aşıyla sonlandırıldı gebelik. 3 aylık korunma sonrası hsg filmim çekildi. film çekindiğim hafta yumurtlama dönemime denk gelmişti. o hafta ben denemelere başladım.  ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda ağrılar başladı. adet olacakmışım gibi bi ağrı... bazen sağ kasıktan bazen sol kasıktan batmalar... karnımda gaz eksik olmuyor.... ara ara çok nadir başıma ağrı giriyor... 2 kez test yaptım negatif cıktı ama başlarda yapmıştım.  göğüslerimde bi değişiklik yok sanki ama adetime 2 gün kaldı göğüslerimde agrı başladı. adetime yakın göğüslerde hassasiyet oluyodu :( tüm bu kasık ağrılarından sonra göğüsteki ağrı şüphelerimi gölgelendirdi. sizce bu belirtiler neden ???

deryadoğa

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ARANIZA YENİ KATILDIM.BENİM ADETİM BUGÜN GECİKELİ 3 GÜN OLUYOR.BUGÜN İLK ÖNCE KAHVERENGİ VE ARDINDAN AÇIK PEMBE AKINTI GELDİ.DAHA SONRA DURDU.SİZCE HAMİLEMİYİM?ARANIZDA BUNA BENZER BİR ŞEY YAŞAYAN VAR MI? :'(

parıltı

Alıntı yapılan: deryadoğa - 04 Mayıs , 2014, 18:15:27
MERHABA ARKADAŞLAR BEN ARANIZA YENİ KATILDIM.BENİM ADETİM BUGÜN GECİKELİ 3 GÜN OLUYOR.BUGÜN İLK ÖNCE KAHVERENGİ VE ARDINDAN AÇIK PEMBE AKINTI GELDİ.DAHA SONRA DURDU.SİZCE HAMİLEMİYİM?ARANIZDA BUNA BENZER BİR ŞEY YAŞAYAN VAR MI? :'(

Canım merhaba

Adetin gecikmişse test yapabilirsin artık. Foruma yazalı 3 gün olmuş eğer test yaptıysan bizimle paylaşabilir misin? Çünkü aynı durum benimde adetimden 1 hafta önce oldu. Umarım bebek geliyordur canım :)

mügee

Merhaba arkadaşlar ben de yeni katildim araniza yaklasik 1 yildir çocuk istiyoruz 2 yillik evliyim. Adetlerim cok düzenli ilk defa bu ay11 gün gecikti test yaptim iki kere ikisinde de silik cikti bugüntam kan tasti yaptirayim derken adet oldum. Sizce yine de hamilelik ihtimali var mi ?

DENİZGÖZLÜM81

sanmıyorum canım ama eşinle kan uyuşması varsa  kan testi yaptır gebelik düşükle sonuçlanıyorsa iğneni yaparlar  ama  sanmıyorum inşallah sende bizim aramıza katılırsında hamiş olursun en kısa zamanda

ayşeipek

Merhaba;
Benimde adetim geçeli 4 gün oldu ve 2 gün önce bir kahverengi lekelenme oldu ve iki damla kadar. Adet olacağım tarihten 3 gün önce idrar testinde hamilelik çıkmamıştı. Şimdi tekrar test yapmakta kararsızım biraz daha beklesem mi diye. bu tür belirtileri olup hamile olduğunu öğrenen var mı acaba?

şerife Berat

MERHABALAR CANIM

GEBELİK TESTLERİ BAZEN YANILABİLİYOR.BENCE TEST YAPACAKSAN 2-3 DAHA BEKLE DERİM BENİM 10 GÜN GECİKMEDEN SONRA BİLE ADETİM GELMİŞTİ.KESİN SONUÇ İSTİYORSAN KAN TESTİ YAPTIR

patyam89

merhaba kızlar ben siteye daha yeni üye oldum ama ben nerdeyse hepinizi tanıyo gibiyim okadar çok takip ediyorum ki  ;) bende bazı hamilelik belirtileri var sanki ama bilmiyorum yinemi yanılma diyorum deneyimli arkadaşlar baan yardım edermi son adet tarihim 05/06  bat ımda 02/06

1-yaklaşık bir hafta önce başlayan sabahları mide bulantım var ve öğleden sonra geçiyor(psikolojikmi bilmiyorum)
2-kasığımda ağrı var özellikle sol bazen batma şeklinde oluyo
3-iç çamaşırıma değil ama iki gündür peçeteye böyle çok minik yoğurt kesiği gibi pembe akıntı geliyor
4-ve inanılmaz uyuyorum sabahları resmen sürünerek kalkıyorum yataktan ama ona inat geceleride sürekli uyanıyorum ve hiç uyanmazdım normal

nolur tecrübeli arkadaşlar bana yardım edin  :dontknow:

DENİZGÖZLÜM81

MİĞDE BULANTISI OLMAZ UYKUDA BU KADAR ERKEN OLMAZ ONUN DIŞINDA PEMBE LEKE  YERLEŞME KANAMASI OLABİLİR  UMUDUNU KIRMAK İSTEMEM AMA BELİRTİLER BİRAZ PSİKOLOJİK SADECE O LEKE  BENİ UMUTLANDIRIYOR SADECE UMARIM VARDIR BEBİŞ  BEKLİCEZ AZ KALDI REGLİNE

DENİZGÖZLÜM81

patyam89

tşk ederim hoşbulduk :)
banada öyle geliyo hep pisikoljimiz bize oyun oynuyor buzamana kadar hiç midem bulanmazdı artık oda başladı bütün hamilelik belirtilerini yaşadım ama kendisi ortada yok  :crybaby2:

DENİZGÖZLÜM81

MORALİNİ BOZMAK YOK BAK KASIK AĞRINDA VARMIŞ BENİM SAĞDA OLUYORDU BEBİŞLERİM HEP SAĞDAYDI

patyam89

inşallah ya çok kötü bi psikoloji bi an diyorum ki bu sefer kesin hamileyim sonra diyorum ki saçmalama her ay aynı şey :dontknow: bide şimdi yarın ramazan bide hamileysem bebeğe zarar verirmi acaba diyorum oruç test yapsam zaten daha şimdiden çıkmaz bi zararı olurmu acaba oruç tutunca