24 Nisan , 2024, 21:26:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

derbeder

ayy ilk aylarda ne kadar cok belirti varsa yasardim  :ehi: simdi dusunuyordumda ne gerek var? ama iste insan umitleniyor bir sekilde...bulantim ve goguslerimde agrilarim olurdu, ama hepside psikolojik oluyormus. gercekte hamile oldugumda ya hic belirti olmayacak ya da bulantidan olecem.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

güzin

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 28 Kasım , 2011, 16:36:58
beş aydır evliyim eşim sürekli içime boşalıyo ve hiç  korunmadım düzenli olarak adet göryorum bu ay düzenli olarak ilişkiye girdik ve migdem bulanıyo hamilemiyim acaba biri bana yardım etsinnnn
[/quot

5 aydır bebek istiyor muydunuz peki?ben bu ay istemeye başladım çünkü,ve psikolojik olarak mide bulantısı yaşadım..sonuç :-ooo adet oldum..

hatice tanrıvar

Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

HASRET!M S@N@

bak canım sana verebilecegim en büyük tavsiye sudur kafandan at ve esinle istediğin için birlkte ol cocuk için değil gercekten 2.5 yıl beklemiş biri olarak bunu basardıgım ay hamile kaldım hatta ilişki sonrası hemen kalktım bile nasılsa olmuyor diye ve hamiş kaldım gerci cok uzun sürmedi kaybettim meleğimi ama en azından olabildiğini gördüm birsürü ilaç iğne ve rahim filmi sonuc kalamadım cünkü kafamdan atmadım ve esmle sırf bebek için birlikte kaldım yeter bıktım takmıcam deidğim ay kaldım öylesin etest yapmıstım nasılsa her zamanki gibi negatşif cıkacak diye ikinci cizgiyi gördüğümde dünyalar benm olmustu

hatice tanrıvar

adetime bir haftam var ve ben yumurtlama günümü hesaplattım ve o günlerde ilişkiye girdik sürekli içime boşaldı belime yastık koyduk ayaklarımın altına ne duyduksa yaptık şimdi yumurtalıklarımda tuhaf bi agrı ve bulantım var acaba belirtiler mi hep hayal kırıklıgı yaşadım iki aydr ümitlenmiyodum bu ay içimde bi kıpırtı var boşa cıkmaz inşş:.s.SS:.S
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

hatice tanrıvar

evet canım bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim paylaşanlarada teşekkür ederim

hatice tanrıvar

üzme kendini gülüm inş  tekrardan anne olursun

güzin

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 28 Kasım , 2011, 16:52:59
adetime bir haftam var ve ben yumurtlama günümü hesaplattım ve o günlerde ilişkiye girdik sürekli içime boşaldı belime yastık koyduk ayaklarımın altına ne duyduksa yaptık şimdi yumurtalıklarımda tuhaf bi agrı ve bulantım var acaba belirtiler mi hep hayal kırıklıgı yaşadım iki aydr ümitlenmiyodum bu ay içimde bi kıpırtı var boşa cıkmaz inşş:.s.SS:.S

inş canım ya,ama bu kadar erken belirtileri olmaz diye biliyorum..adetine 1 hafta varsa yumurtlama dönemini yeni geçirmişsin demek..bu kadar kısa zamanda belirti verir mi bilmem..ama inş yanılırım ve hamişsindir :amin:

hatice tanrıvar

:crybaby2: :crybaby2: inş hamileyimdir çünkü çok istiyorummmmmmmmmmmmm her gün ilişkiye girmek dogrumu??  bu ayda olmassa doktora gitmeyi düşünüyorum sizce yararlı olur muu??? o kadar okul okudum ama bu konularda cok cahilşim bilmedigim o kadar cok şey var kiii aman allahımm  :crybaby2: :crybaby2:

burcum

benim reglim düzenlidir yumurtalama tarihimi hesapladım yumurtlama tarihimden 4 gün önce ve yumurtlama tarihimden 4 gün sonraya kadar hergün sabah akşam birlikte olduk hiçbir zararı olmaz aksine şans artıyor sadece hergün birlikte olunduğunda kız bebek olma ihtimali artıyor cinsiyeti belirleyen x ve y kromozomları x dişi y erkek olmasını sağlıyor y daha yavaş hareket ettiği için hergün birlikte olunduğunda x kromozomu daha hızlı hareket ettiğinden o önce davranıyor :icon_thumright:

hatice tanrıvar

calıştıgım için anca akşamları ilişkiye girebiliyoruz bazen cok istekli bazende isteksiz ama bu bende oluyoooo inş hamile kalırım çok umutluyum içimde bi kıpırtı var alahım inş hamileyimdir :'( :'(

güzin

doktorlar 2-3 güne bir tavsiye ediyor ama hiç de belli olmaz Allah'ın takdiri..en iyi şey hamilelik stresini yaşamamak sanırım..kaliteyi bence en çok bu artırıyor..bekleyip bekleyip "amann artık hamilelik için değil,istediğim için birlikte olacağm" deyip de o ay hamile kalanları çok duydum çünkü..

hatice tanrıvar

inş gülüm düşünmicem günü gelince inşallah hep birlikte kutlarızzzzzzzzzz :hieyt: :hieyt: :hieyt:

güzin

bir de bir yerde okumuştum cinsiyet erken boşalan taraf kadınsa kız,erkekse oğlan oluyor..bebeğin kime benzediği ise miktara bağlı kadın veya erkek tarafına benziyor..