Acaba Hamilemiyim Diye Merak Edenler ?

Başlatan tubis, 18 Nisan , 2008, 15:20:44

« önceki - sonraki »

yesiko

KIZLAR... ADETİM GEÇELİ 10 GÜN OLUYOR... 3. VE 7. GÜNLERDE İDRAR TESTİ YAPTIM AMA ÇIKMADI...
KAN TESTİ YAPMAK İSTİYORUM AMA EŞİM BİRAZ DAHA BEKLEYELİM DİYOR KAFAYA ÇOK TAKTIĞIMI DÜŞÜNÜYOR.. AMA GEBE DEĞİLSEM BİR AN ÖNCE DR A GİDİP GECİKME SEBEBİNİ DE ÖĞRENMEK İSTİYORUM...
BU ARADA SENEDE BİR KAÇ KERE ADETİM 10-15 GÜN KADAR GECİKEBİLİYOR

İDRARDA BU KADAR UZUN SÜRE ÇIKMAYAN AMA HAMİLE OLAN DUYDUNUZ MU HİÇ?

MASAL38

selam herkese tesadüfen gördüm bu siteyi yazılanları okudum sonradan 2008 yılına ait olduğunu gördüm çok üzüldüm :y25: umarım o gün yazanların hepsinin bebişi olmuştur.ben yeni katıldım aranıza 2 yıldır bebeğimiz olmuyor pko varmış dediler sonra hormon tahlili yapıldı adetimin 3 günü hormonlar gayet normal dediler folik asitle klomen diye bişey verdiler :cildir: eşim asker diye kullanma dediler.sonra eşim gitti doktora spermogramda ileri hareketsizlik var dediler sonra 1-2 varişkosel dediler sürekli bişeyler diyolar şimdide ameliyat dediler doktorlarmı çıldırdı ben mi bilmiyorum :BangHead: ama ben kendimi hiç kasmıyorum. :tongue3:yumurtalık iltihabı var dediler en son fitil verdiler şimdi tuvaletten çıkamıyorum.idrar sıklığı mide bulantısı baş dönmesi iştah vs.hepsi var bende yani demem o ki erkenden test alıp sonuca varmayın ben 2 yıldır testlere verdiğim parayla tüp bebek yaptırmıştım çoktan Allah herkese bebek nasip etsin hayırlısından sağlıklısından inşallah :amin:

DoctorGunel

Alıntı yapılan: MASAL38 - 25 Eylül , 2011, 21:08:12
selam herkese tesadüfen gördüm bu siteyi yazılanları okudum sonradan 2008 yılına ait olduğunu gördüm çok üzüldüm :y25: umarım o gün yazanların hepsinin bebişi olmuştur.ben yeni katıldım aranıza 2 yıldır bebeğimiz olmuyor pko varmış dediler sonra hormon tahlili yapıldı adetimin 3 günü hormonlar gayet normal dediler folik asitle klomen diye bişey verdiler :cildir: eşim asker diye kullanma dediler.sonra eşim gitti doktora spermogramda ileri hareketsizlik var dediler sonra 1-2 varişkosel dediler sürekli bişeyler diyolar şimdide ameliyat dediler doktorlarmı çıldırdı ben mi bilmiyorum :BangHead: ama ben kendimi hiç kasmıyorum. :tongue3:yumurtalık iltihabı var dediler en son fitil verdiler şimdi tuvaletten çıkamıyorum.idrar sıklığı mide bulantısı baş dönmesi iştah vs.hepsi var bende yani demem o ki erkenden test alıp sonuca varmayın ben 2 yıldır testlere verdiğim parayla tüp bebek yaptırmıştım çoktan Allah herkese bebek nasip etsin hayırlısından sağlıklısından inşallah :amin:
hos geldin canim, RABBIM sana ve dileyen her kese sagikli bebekler nasib etsininsallah...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

MASAL38

sağol canım amin inşallah dedim ya tesadüfen gördüm doktorum iltihap var dedi bir ilaç verdi folik asit ve fitil verdi ama akıntım şimdi daha fazla yumurtlama dönemimde de hiç ağrım olmadı her ay olurdu bu akıntı olayına kafam çok basmıyo ama ilaçlardan mıdır nedir acaip midem bulanıyo bende olmaz ya hani acaba hamişmiyim dedim araştırıken gördüm bu siteyi bakarsın olur umutsuzluk imansızlıktır dimi? :amin:

elfo

Bende de bir an ümitsizlik başlar gibi olsa da sonra diyorum ki ümitsizliğe düşmek müslümana yakışmaz.. Genelde adetime 10 gün kala sabahları kalktığımda kasıklarımda hafif ağrılar hissederim ve sonucunda adet olurum.. Şu anda adetime 5 gün  var ve bir haftadan beri alt karında gaz sancısına benzer değişik bir sızı ama ara sıra oluyor.. kasıklarım ağrımadı bu defa bi de akıntım çok hafif öyle sular seller değil yani.. Bi taraftan diyorum çenende çıkmış olan sivilceye bak  :dontknow: aman ne bileyim hem çok ümitlenmesem mi diyorum hem de diyorum Yüce Rabbimin gücü herşeye yeter bekleyip sonucu görecez  :k06:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

merhaba hanımlar adetime 4 gün var.pazar günü olmam gerekiyor bakalım ne olacak.umudum yok.çünkü şu an bi belirti yok.sadece iştahım çok açıldı.sadece inşallah adet olmam diyorum o kadar...

s.y_58

merhaba hanimlar,

benimde adetime iki gün kaldi kac gündür migdem biraz bozuk, burnuma degisik kokular geliyor, uykum agarlasmaya basladi.... düsügümden sonra ilk denemem,  hem var biseyler diyorum hemde kaptirmak istemiyorum ama dengeyi korumak cok zor!! Ayni zamanda ben atesimide ölüyorum, baska yapan varmi?

MASAL38

kızlar bişey diyim mi aslında çok dinliyoruz kendimizi sivilce varsa kasık ağrısı varsa adete az kalmış demektir herkes kendini bilir bence her ay adet olmadan 10 gün önce vücudumuzda olan belirtileri bir takvime not etmeli ama ne yaşıyorsak doğru şekilde yazmalıyız sonraki aya hamile kalma ümidiyle bir önceki ayımızı unutuyoruz testlere verdiğim parayla tüp bebek yaptırırdım durumuna geldik hani kendimine böyle bir yol çizdim ben artık öyle yapıp öyle boş hayallere kapılmıycam çünkü çoğu hislerimizin psikolojik olduğunu düşünüyorum :icon_scratch:

mesela folik asit bulantı yaparmış doktor bana verdiği günden beri kullanıyorum ve acaip bulanıyorun halbuki hala adetime bir hafta var sihirli değnek değil ya bu :ehi:

--elif--

arkadaşlar bişey soracam mesela bir ay içinde sadece bir kezmi deniyorsunuz bebiş için  :icon_scratch:

MASAL38

olur mu canım benim her 3 güne bir :occasion5: ama özellikle yumurtlama günlerinde gün aşırı napıcan bana kalsa hamiş kalıcam diye hergün  :opucuk: ama olmuyo sperm kalitesi düşer diye 3 güne bir filan denemekten kastın buydu dimi rezil mi oldum yoksa :-ooo

--elif--

Alıntı yapılan: MASAL38 - 28 Eylül , 2011, 20:59:58
olur mu canım benim her 3 güne bir :occasion5: ama özellikle yumurtlama günlerinde gün aşırı napıcan bana kalsa hamiş kalıcam diye hergün  :opucuk: ama olmuyo sperm kalitesi düşer diye 3 güne bir filan denemekten kastın buydu dimi rezil mi oldum yoksa :-ooo
peki farzetki bir defa oldu ve tuttu siz bunu bilmeden defalarca denediğiniz vakit o döllenmiş sperme bi zararı olmuyormu  :icon_scratch:
yanlış anlama bu arada aklımdaki bazı soruların cevabını arıyorum ve kendinden bahsedip o şekilde cvp verdiğin için bende aynı şekilde soruyorum sana  :k06:

MASAL38

ya çoğu insan farkında olmadan defalarca ilişkiye girer nasıl anlıycan ki nerden baksan 1 ay sonra belli oluyor testlerde bide zaten hamile kalmak için uğraşıyosun sanmam bir zararı olacağını ama rahmi aşağıda olanların düşük tehlikesi fazla olduğu için belki sakıncalı olabilir ama büyüklerimiz düşünsene anlayışsız kocaların elinde :cussing: kusura bakma bi kere bu ay! hamile kalıcam diyemezlerdi  :laughing7:onların nasıl oldu zarar veriyosa dimi ama

aydolunayda

kızlar merhaba, ben yeni katıldım aranıza...  :D
3 aydır çocuk istiyoruz bizde... korunmayı bıraktığım ilk iki ay adetim başlamadan 2 gün sadece kirlenme şeklinde oluyor. daha önceleri mormal başlar ve biterdi... korunmayı bıraktığımız için mi böyle bir değişiklik oldu anlmadım... hele sonuncusu 8inde kirlenme başladı 12sinde normal adet oldum, hamile olduğumu düşünmeye başlamıştım artık nerdeyse... çok stresli bi dönemdi ondan olduğunu düşündüm... şimdi ben hangisine göre yumurtlama zamanımı denk getiricem bilemedim... 3. ayı bekliyorum şimdi adet olmamak için sabırsızlıkla ama can sıkıcı çok beklemek...
düşüncelerinizi bekliyorum... :hello2:

hatice tanrıvar

beş aydır evliyim eşim sürekli içime boşalıyo ve hiç  korunmadım düzenli olarak adet göryorum bu ay düzenli olarak ilişkiye girdik ve migdem bulanıyo hamilemiyim acaba biri bana yardım etsinnnn
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

HASRET!M S@N@

gününe kaç gün kaldı cnm bnm mide bulantısı bir belirti ama tek basına değil inş hamilesindir