26 Nisan , 2024, 23:41:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAYATIMIN EN GÜZEL HEDİYESİ..

Başlatan cemresu, 29 Ekim , 2010, 01:04:04

« önceki - sonraki »

cemresu

Hoşgeldin cnmm. evet meleğim henüz babanla benim hayatıma gireli kısa bi zaman oldu..
25.10.09 test yaptım ve varlığından kesin bi şekilde haberdar oldum  :love9:
28.10.09 da dr giderekte seni tescilledim canımın içi  :binkybaby: :binkybaby: ve sende annenle babana büyük bi sürpriz yaparak evlilik yıl dönümümüzde geleceğini haber verdin  :love9: :love9
henüz bi noktadan ibaret olmana rağmenn SENİİ SEVİYORUZZZ  :love7:

__nil__

günlüğünüz hayırlı olsun.sağlıklı bir hamilelik dilerim.allah kucağına almak da nasip etsin.. ne kadardır bebek istiyordunuz canım?

cemresu

Alıntı yapılan: nil_alp - 29 Ekim , 2010, 01:29:42
günlüğünüz hayırlı olsun.sağlıklı bir hamilelik dilerim.allah kucağına almak da nasip etsin.. ne kadardır bebek istiyordunuz canım?

sağolasın nilcimm ;)
ben 15 aylık evliyim yaklaşık yedi aydır istiyordkk cnmm

__nil__

ne güzel canım çok beklememişsiniz hayırlı uğurlu olsun inşşş...bizimde 15 ay oldu inşş bizede nasip olru canım siz herhangi bi tedavi vs.görmüşmüydünüz?

cemresu

Allah razı olsun arkadaşım darısı başınaaa  :amin:
tedavi görcek bi durumumuz yoktu ne eşimn ne de benim ama dr hızlandırmak için klomen verdi 3 ay kullandımm etkisini gördüm amaa gebelik gerçkleşmedi ilacı bıraktıktan sonraa hamile kaldmm  ;)

__nil__

ya ne güzel canım allah nasip edince oluyor işte hayırlısı allahtan...tekrar hayırlısı olsun iyi bak kendine öpüyorum  :flowers: :flowers:

cemresu

Alıntı yapılan: nil_alp - 29 Ekim , 2010, 01:46:29
ya ne güzel canım allah nasip edince oluyor işte hayırlısı allahtan...tekrar hayırlısı olsun iyi bak kendine öpüyorum  :flowers: :flowers:

evet kesinlikle herşey Allahtan cnmm ;)
sende kendine iyi bak cnm tekrar teşekkür ederim  :flowers:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Balböceği

cemresu

cemresu