28 Mart , 2024, 11:58:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

güneşş

Alıntı yapılan: yellowrose - 17 Nisan , 2011, 14:35:52
valla güneşçim ben de 6 hafta oğluşum diye sevdim karnımı ve doktor kız dediğinde baya bi şok  geçirdim, üzüldüğümden değil ama insan bi tuhaf oluyo dediğin gibi, benim eşim kız olmasını çok istiyodu zaten, ilk erkek olduğunu öğrendiğimde ona tel. ettim erkekmiş diye " hadi yaa, kesin mi " dedi buruk bi sesle, geçen hafta doktor bu bebek kız erkek değil diyince adamın gözleri parladı resmen :D ne meraklıymış kız babası olmaya haberim yokmuş ;D olan bana oldu, hürrem gibi dolaşıyodum ortalarda "şehzade anası olacam ben" , "şehzade doğuracam" diye, verdiler elime şehzadeyi :toothy10: :ehi: işin şakası tabi evlat evlattır, bi daha değişmese bari :k06:

ewet canım ya o üzülmek değil acayip bir duygu ne sevinç ne üzüntü kısa bir şokk  :k06:  ama değişmez artık .. eşimde bana diyor olsun kız olması daha iyi (arkadaşın oğlu varda acayip yaramaz onu görünce  :k06:  ) bende zaten ona kız babası olmasını daha çok yakıştırıyorum nedense ...  çok çalışmam lazım çok sizin süsünüze anca yetişirim demeye başladı şimdiden  :k06: :k06: 

xxcansuxx

susanna

ben insanlarin adiyla asina oldugunu dusunenlerdenim yani ismin kisiyi etkiledigini oyuzden anlamlarina cok dikkat ediyorum

evlenmeden once eger bir kizim olursa adini ''sare'' koyucam derdim (ibrahim s.a. babamizin zevcesi sare annemiz)
evlenince fikrim degisti simdi rabbim bize bi kiz evlat verirse ''zeynep asel'' koyucaz adini
zeynep -- degerli olan hersey demekmis
asel -- kuranda geciyor, cennetteki 4 irmaktan biri (bal irmagi )

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

AyNi

Alıntı yapılan: susanna - 18 Nisan , 2011, 23:16:50
ben insanlarin adiyla asina oldugunu dusunenlerdenim yani ismin kisiyi etkiledigini oyuzden anlamlarina cok dikkat ediyorum

evlenmeden once eger bir kizim olursa adini ''sare'' koyucam derdim (ibrahim s.a. babamizin zevcesi sare annemiz)
evlenince fikrim degisti simdi rabbim bize bi kiz evlat verirse ''zeynep asel'' koyucaz adini
zeynep -- degerli olan hersey demekmis
asel -- kuranda geciyor, cennetteki 4 irmaktan biri (bal irmagi )

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ayy benim istediğim isim... ben çok istedim Zeynep Asel olsun diye... ama asel ailemde pek beğenilmedi   :-\ o yüzden bizde Zeynep Eda koyduk meleğimin ismini  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BUĞLEM:CENNETE MÜJDELEYEN MELEK

güneşş

Alıntı yapılan: ronaldi72 - 22 Nisan , 2010, 14:35:25
Alina isminin anlamini bilen var mi ? Ya da hangi sitede anlamini gorebilirim , iki gundur en az 30 siteye baktim ama yok , yorumlardan birinde gormustum , lutfenyardimci olurmusunuz .

ben bir yerde yükseklerdeki melek diye okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum  :dontknow:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

mina ismi hoşuma gidio benm...

KONYALI

zeren koyucam kızımın ısmını...

ayselife

merhaba arkadaslar ben bugun yeni üye oldum kızıma isim bulamıyom dogumunmda çok yaklastı sanırım hastanede hemsireler koyacak ismini böyle giderse.....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ela koymayı dusunuyordum onuda kaynım koycak diye duydum arıyorum bakalım isim  :k06:

belkis_nur

benim oglum olursa kayin pederin ismi olcakmis    :igrenc:    kiz olursada ben koycam dedim esimeeee   yani DERYA hayirlisi bakalim....

KONYALI

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: belkis_nur - 17 Mayıs , 2011, 20:27:24
benim oglum olursa kayin pederin ismi olcakmis    :igrenc:    kiz olursada ben koycam dedim esimeeee   yani DERYA hayirlisi bakalim....
ablamın adı deryalar guzel oluyor nedense  :nazar:

βαlκιz

Alıntı yapılan: KONYALI - 17 Mayıs , 2011, 20:40:03
çok begeniyorummm bu ismii
listemde var benimde :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: