16 Nisan , 2024, 18:11:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

güneşçim bence sizin için anlamı olan,bir şeyi ifade eden bi isim olsun. kesinlikle kararını etkilemek istemem ama almira ismini kim duysam koyuyo benim çevremde. bu tabi ki benim nacizane fikrim.

Esra3444

almira bencede coook güzel bi isim anlamini bilmiyorum ama cok hos geliyor kulaga  :nazar:

güneşş

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 16 Nisan , 2011, 18:57:12
güneşçim bence sizin için anlamı olan,bir şeyi ifade eden bi isim olsun. kesinlikle kararını etkilemek istemem ama almira ismini kim duysam koyuyo benim çevremde. bu tabi ki benim nacizane fikrim.
ewet çok popüler isim  ... ama başkada bulamıyorum ya düşünüyorum beynim sanki kitleniyor aklıma hiç birşey gelmiyor  :k06:  isim konusunda basiretim mi bağlandı ne  :ehi:

güneşş

Alıntı yapılan: Esra3444 - 16 Nisan , 2011, 19:03:48
almira bencede coook güzel bi isim anlamini bilmiyorum ama cok hos geliyor kulaga  :nazar:

canım anlamı =ay tutulamsı esnasında ayın etrafında oluşan kızıllıkmış ve arapçada da prenses demekmiş

serife26

almira ya da ahu herikiside güzel isimler ve bence tek isimli olsa bu şartlar altında yerinde olur :laughing7: ikisine gerek yok diye düşünüyorum ben,tek başına daha hoş dururlar.

xxcansuxx

buğlem nasıl kız ismi olarak
eğer doğruysa anlamı cenneti müjdeleyen melek demekmiş benim hoşuma gitmişti buğlem,eslem,kerem 2 kız 1 oğluşum olsa böyle koyardım  :toothy10: :toothy10: ama henüz 1 tanesini bile göremedim :suclu:

özgee

yellowrose

bizim bebiş kız olursa ismi daha evlenmeden önce "4 senedir" belliydi:) eşimin isminin ilk 2 harfi ve benim ismimin ilk 2 harfi AS-YA; ama bebişimizin erkek olacağını sölemişti doktor önce,isim konusu sarpa sarmıştı erkeği duyunca :-\ ; bu hafta aldığımız son habere göre ASYA'mız olacak inşallah... 12. haftada erkek denen bebişimizin bu hafta itibariyle  KIZ olduğunu öğrendik... bi daha karar değiştirmez inaşllah  :toothy10:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

xxcansuxx

Alıntı yapılan: yellowrose - 16 Nisan , 2011, 21:30:45
bizim bebiş kız olursa ismi daha evlenmeden önce "4 senedir" belliydi:) eşimin isminin ilk 2 harfi ve benim ismimin ilk 2 harfi AS-YA; ama bebişimizin erkek olacağını sölemişti doktor önce,isim konusu sarpa sarmıştı erkeği duyunca :-\ ; bu hafta aldığımız son habere göre ASYA'mız olacak inşallah... 12. haftada erkek denen bebişimizin bu hafta itibariyle  KIZ olduğunu öğrendik... bi daha karar değiştirmez inaşllah  :toothy10:
ayyy bu ne ya ne duygu karmaşası yaşamışsınızdır... bir kız bir erkek  :toothy10: :toothy10:
sen yinede erkek ismi düşün madem kız ismi hazır ne olu ne olmaz
bizim arkadaşda her kontrole gittiğinde bir değişiklik yok değil mi diye soruyordu sende onun gibi her ay sor  :k06: :k06:
ama asya ismini bende çok seviyorum birazda etrafımdaki o isimli çocuk sevimliyse o isim bana çekici geliyor sizde de oluyor mu bilmiyorum ama  :k06: :k06:

yellowrose

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Nisan , 2011, 21:46:08
ayyy bu ne ya ne duygu karmaşası yaşamışsınızdır... bir kız bir erkek  :toothy10: :toothy10:
sen yinede erkek ismi düşün madem kız ismi hazır ne olu ne olmaz
bizim arkadaşda her kontrole gittiğinde bir değişiklik yok değil mi diye soruyordu sende onun gibi her ay sor  :k06: :k06:
ama asya ismini bende çok seviyorum birazda etrafımdaki o isimli çocuk sevimliyse o isim bana çekici geliyor sizde de oluyor mu bilmiyorum ama  :k06: :k06:
sorma valla cansucum  ;D göbeği 6 hafta oğluşum oğluşum diye sevdim, sen tut doktor yok ya ne erkeği bu bariz kız dedi 18. haftada  :toothy10:  şok olduk tabi, ama babamız pek memnun bu değişimden :ehi: eşimle tanışmadan önce ASYA ismi aklıma gelmezdi ama flört zamanı eşim buldu bu ismi; daha o zamandan düşünmesi çok hoşuma gitmişti zaten :) şimdi çok seviorum ASYA'yı :love7: gelsin sağlıcakla inşallah kuzum :amin:

asuman1981

BEN ÇOK PİŞMANIM KIZIMA MELEK İSMİNİ VERMEDİĞİM İÇİN ASU YU DA ÇOK İSTEMİŞ TİM AMA ANLAMI HUYSUZ AT OLAK GEÇİYOR  O YÜZDEN VAZGEÇTİM
DURU   

NİSAN
NİDA
CANSEL
ECRİN
GÜLSÜN
GÖKÇE
GÜLSE

Balböceği

ilerde cok cok ilerde insallah kizim olursa  :k06:

ismi hazir zeynep mina  koyacam  :binkybaby:

güneşş

canım ya aynı durumu bizde yaşadık  :k06: 16.haftada erkek demişti kendi doktorum bir ay erkek diye sevdik  :k06: renkli ultrosona girdiğimde ki cinsiyet için değil kontrol için girmiştim doktor bize bebeğin cinsiyetini sordu bizde erkek dedik hayır kızınız olacak dedi  :k06:  tabii biz kısa süreli bir şooookkk  :cildir:  yaşadıkk..o günü hiç unutamıyorumm..ve daha sonra kendi doktorumda doğruladı ki ona dememiştim kendi anlasın diye  :k06:  2 gün önce kontrolüm vardı yine kız dedi yani anlayacağın artık değişmez  :k06: :k06: ama çok garip bir duygu sanki kucağımdan oğlumu almışlar kızımı vermişler gibi  :k06:  eşimde diyorki erkek olduğunu söylediğinde içinden geçirmiş acaba kızmı olsaydı..ben genelde hep kız kıyafetlerine bakıyordum cicili bicili diye oda erkek deyince üzüldüm sanmış  :k06: 

yellowrose

valla güneşçim ben de 6 hafta oğluşum diye sevdim karnımı ve doktor kız dediğinde baya bi şok  geçirdim, üzüldüğümden değil ama insan bi tuhaf oluyo dediğin gibi, benim eşim kız olmasını çok istiyodu zaten, ilk erkek olduğunu öğrendiğimde ona tel. ettim erkekmiş diye " hadi yaa, kesin mi " dedi buruk bi sesle, geçen hafta doktor bu bebek kız erkek değil diyince adamın gözleri parladı resmen :D ne meraklıymış kız babası olmaya haberim yokmuş ;D olan bana oldu, hürrem gibi dolaşıyodum ortalarda "şehzade anası olacam ben" , "şehzade doğuracam" diye, verdiler elime şehzadeyi :toothy10: :ehi: işin şakası tabi evlat evlattır, bi daha değişmese bari :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url