Kız Bebek İsimleri Arıyorum!

Başlatan mavili, 16 Nisan , 2008, 21:23:22

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 12 Kasım , 2010, 16:41:47
rica ederim canim

lara cok hos  :icon_thumright:

yine bizim isim deisecek gibi
lara ismini sevdi babamiz benimde icime hazelden daha cok sindi
sanirim kizim dogmadan belli olamiycak ismi  :toothy10:
resmiyete gecince kesin bisi soylerim  :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

çiğdem hazel ismi çok guzeldi hatta baska bı konuda da soylemiştim neguzel bi isim diye anlamıda cok guzel tabi kndi tercihiniz laranın anlamı nedir?

βαlκιz

hazel çok güzel
hazel hazal gazel severm :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ հმzεlἶო ❤

lara su perisi demekmis
hazel ismini kime desem garipsiyorlar ya
ne bileyim
icime sindiremedim bende  :icon_scratch:
icten bi guzel diyen olmadi
heralde dogsun tekrar dusunuruz  :dontknow:

Lă_Tăhzen!

su perisi de masallah butun isimlerin anlamı  :k06: benım eltımın kızı var ilayda onunda anlamı su perisiymiş  ;D

❤ հმzεlἶო ❤

evet ne tesadufki ablaminda 2 hafta sonra kizi olacak oda ilayda dusunuyo  :suclu:

duygusu

benimde kızım olucak isminin begüm olmasını çok istiyodum eşimde dilara olsun diyo  :dontknow: içime dilara pek sinmedi ama hayırlısı olsun

**YeŞiLzEytİN**

bende kızımın adını tanem düşünüyorum ....ikinci bir isimde istiyorum ama karar veremedim henüz..
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

krizantem84

kizlar yazdiginiz isimler cok güzel devamini bekliyoruz  :flowers:

Aytii

ben Zübeyde ve Beste düşünüyorum iki kızım olursa  :love9:

ilkcemre

bizde ılgın düşünmüştük ilk zamanlarda ama sonradan cemre de karar kıldık. iyikide cemre olmuş çok seviyorum söylemeyi...

anlamı baharın müjdecisi... havaya suya toprağa düşen sıcaklık. bizimde ömrümüze cemre düştü dünyaya gelmesiyle... içimiz ısındı, yüreğimize bahar geldi...

Aytii

Alıntı yapılan: Aytii - 05 Ocak , 2011, 12:48:07
ben Zübeyde ve Beste düşünüyorum iki kızım olursa  :love9:

ha bu arada Zübeydenin anlamı ASIL,ÖZ demek :) buda bizim soyadımız zaten yani ZÜBEYDE ile soyadı çok uyumlu olmuş olacak  :icon_thumright: Beste yi biliyosunuz zaten  :laughing7: onuda bir arkadaşımın ismi Beste Tutku ondan duyunca çok etkilenmiştim ama ben sadece Beste istiyorum  :love9:

duygusu

bende begüm koyacaktım ama kızım 1 ay erken gelınce adını selen koyduk anlamı müjde , bolluk demek adıyla yasasın mınıgım:)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben kızımın ısmını  ecrin melis  koydum ama begendıgım ısımler dolu meselaaaaa......

anisa
rümeysa
ceylin
talya
eslem
azra

AyNi

biz de kızımızın ismine karar verdik gibi... İnşallah ASEL olacak... güzel bir ek bulursak, ek de olabilir... ben Zeynep Asel'den yanayım ama eşim istemiyo  :cildir: :cildir: :cildir:

Asel: bal, cennette bal ırmağı... (Ayrıca Muhammed suresi, 15. ayette geçiyor, cennet anlatılıyor bu ayette)